Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ramón Casas oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Ramón Casas számokban
La pereza az a vászon Ramón Casas műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 1 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 16%-át teszi ki. Aztán Tavaszi tanulmány vagy Áthalad rám halottodra és La Sargantain. Összesen 17 000 látogatás esetén: 10 200 a festő oldalán, 6 800 a vásznalaknál. A látogatások száma kissé csökkent: 42%%-kal kevesebb látogatás Okt 2026-ban, mint Sze 2026-ben. A csúcspont Sze 2026 volt: 7 600 látogatás. Az olvasók nyelvei: Német (34%), Spanyol (20%) és Észt (14%). Az olvasók országai: Németország (40%), Észtország (14%) és Spanyolország (9%). Az olvasók eszközei: számítógépek (52%), telefonok (39%) és tabletek (9%). Egy preferenciát mutat: a Nyugodt (Hangulat) a katalógus 8% részének látogatásainak 30%-át teszi ki.
Ramón Casas: a 10 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Ramón Casas leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Ramón Casas olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
700
3 400
Aug 2026
200
500
Sze 2026
6 500
1 100
Okt 2026
2 700
1 700
Hogyan alakul Ramón Casas vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Ramón Casas vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
23,1%
31,0%
Nyugodt
7,7%
29,6%
Romantikus
15,4%
11,3%
Dramatikus
23,1%
4,2%
Nosztalgikus
11,5%
7,0%
Klasszikus
3,9%
8,5%
Természetes tónusú
3,9%
4,2%
Éteri
3,9%
2,8%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
34,6%
33,8%
Nyugodt
7,7%
28,2%
Melankolikus
11,5%
11,3%
Nosztalgikus
15,4%
9,9%
Romantikus
11,5%
9,9%
Drámai
3,9%
4,2%
Sötét és komoly
7,7%
1,4%
Éteri
3,9%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
18,0%
10,4%
Lágy árnyékok
36,0%
37,5%
Érezhető fényesség
36,0%
45,8%
Fényerék egyensúlya
8,0%
5,2%
Fényes
2,0%
1,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
36,0%
26,0%
Finom színtónusú
42,0%
50,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
18,0%
14,6%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
9,4%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
71,4%
65,5%
Semleges tónusok
20,0%
16,4%
Sötét tónusú
5,7%
18,2%
Monokróm
2,9%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
38,0%
26,0%
Egyensúlyos
52,0%
57,3%
Élénk
10,0%
16,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
6,2%
Lágy
24,0%
13,5%
Egyensúlyozott
6,0%
9,4%
Erőteljes kontrasztú
26,0%
27,1%
Kijelentés
36,0%
43,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
28,1%
Lágyan kevert paletta
10,0%
10,4%
Egyensúlyozott harmónia
22,0%
11,5%
Erős színegyüntetés
36,0%
25,0%
Egységes színpaletta
20,0%
25,0%
Hogyan alakulnak Ramón Casas kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
La pereza
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
500
A l'estiu tota cuca viu
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
The Lyceum
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Portrait of Isabel Llorach
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Senyora Baladia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Study from Life for the Por…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tom Roberts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Montserrat Carbó
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dona rera persiana (Woman A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Montserrat Casas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hogyan jelenik meg Ramón Casas?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
8 900
52,4%
telefonok
6 600
38,8%
tabletek
1 500
8,8%
Mely nyelveket használják Ramón Casas olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
1 200
34,3%
Spanyol
700
20,0%
Észt
500
14,3%
Japán
300
8,6%
Orosz
300
8,6%
Angol
200
5,7%
Francia
100
2,9%
Olasz
100
2,9%
Koreai
100
2,9%
Hogyan alakulnak Ramón Casas napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
200
hét 19 Okt
200
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
600
csüt 22 Okt
100
pén 23 Okt
300
szo 24 Okt
600
vas 25 Okt
300
hét 26 Okt
400
kedd 27 Okt
400
sze 28 Okt
500
csüt 29 Okt
200
pén 30 Okt
1 600
szo 31 Okt
600
vas 1 Nov
600
hét 2 Nov
600
kedd 3 Nov
600
sze 4 Nov
100
csüt 5 Nov
300
pén 6 Nov
300
szo 7 Nov
300
vas 8 Nov (előrejelzés)
400
hét 9 Nov (előrejelzés)
400
kedd 10 Nov (előrejelzés)
400
sze 11 Nov (előrejelzés)
400
csüt 12 Nov (előrejelzés)
200
pén 13 Nov (előrejelzés)
800
szo 14 Nov (előrejelzés)
500
vas 15 Nov (előrejelzés)
400
hét 16 Nov (előrejelzés)
500
kedd 17 Nov (előrejelzés)
400
sze 18 Nov (előrejelzés)
500
csüt 19 Nov (előrejelzés)
200
pén 20 Nov (előrejelzés)
900
szo 21 Nov (előrejelzés)
600
vas 22 Nov (előrejelzés)
500
hét 23 Nov (előrejelzés)
500
kedd 24 Nov (előrejelzés)
400
sze 25 Nov (előrejelzés)
500
csüt 26 Nov (előrejelzés)
300
pén 27 Nov (előrejelzés)
900
szo 28 Nov (előrejelzés)
600
Ramón Casas: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Ramón Casas műveiből?
La pereza: 1 500 látogatás, ami 16% a(z) Ramón Casas megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Ramón Casas?
17 000 tizenkét hónap alatt (10 200 a művész oldalán, 6 800 a vásznalaknál).
A látogatók Ramón Casas oldalát telefonon vagy számítógépen nyitják meg?
Mindkettőnél: számítógépek (52%), telefonok (39%) és tabletek (9%); a vezető számítógépek 52% arányal.
Ramón Casas több nyelven olvasható?
Igen: Német (34%), Spanyol (20%) és Észt (14%). A népszerűst leg Német 34% share-val.
A látogatók kedvelik-e Ramón Casas egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Nyugodt (Hangulat): a látogatások 30%-át teszi ki a 8% katalógusból.