Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Raffaello Sanzio oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Raffaello Sanzio: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Az Athén iskola: 35 000 látogatás évente, ami 10% összes Raffaello Sanzio kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Raphael és Madonna della Seggiola (Sedia). A festő oldala: 76 300 megtekintés. Festmények: 328 500. Összesen: 404 800. A látogatószám csökken: 35%-cal kevesebb látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 216 600 látogatás. A olvasók Angol (42%), Orosz (10%) és Spanyol (9%) nyelven beszélnek. A czytók Amerikai Egyesült Államok (14%), Németország (8%) és Svédország (8%) országokban élnek. A látogatók számítógépek (58%), telefonok (38%) és tabletek (4%) eszközökön böngésznek. Semleges tónusok (Színpaletta) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 30%-át, a vásznalak 17%-ét.
A(z) Raffaello Sanzio 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Raffaello Sanzio vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Raffaello Sanzio oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
400
7 000
Júl 2026
21 300
195 300
Aug 2026
24 700
85 000
Sze 2026
29 900
41 200
Mikor nyitják meg a látogatók Raffaello Sanzio vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Raffaello Sanzio olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
34,0%
33,1%
Elegáns
28,0%
30,0%
Éteri
6,0%
17,2%
Dramatikus
10,0%
7,1%
Klasszikus
8,0%
5,8%
Nyugodt
8,0%
3,6%
Romantikus
4,0%
1,4%
Inspiráló
0,0%
1,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
18,0%
28,8%
Belső elmélyülést sugárzó
22,0%
25,3%
Nyugodt
30,0%
16,0%
Megnyugtató, melengető
0,0%
7,7%
Nyugodt
6,0%
7,6%
Drámai
4,0%
3,5%
Romantikus
2,0%
3,0%
Melankolikus
8,0%
2,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
16,0%
9,4%
Lágy árnyékok
38,0%
34,5%
Érezhető fényesség
34,0%
38,9%
Fényerék egyensúlya
8,0%
16,4%
Fényes
4,0%
0,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
10,0%
8,3%
Finom színtónusú
48,0%
60,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
22,8%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
8,2%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
66,0%
63,2%
Semleges tónusok
17,0%
30,2%
Sötét tónusú
14,9%
5,7%
Monokróm
2,1%
0,4%
Pasztell színek
0,0%
0,3%
Meleg tónusú
0,0%
0,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
12,0%
13,9%
Egyensúlyos
76,0%
77,5%
Élénk
12,0%
8,6%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
2,4%
Lágy
8,0%
4,9%
Egyensúlyozott
10,0%
5,0%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
21,4%
Kijelentés
58,0%
66,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
16,0%
17,6%
Lágyan kevert paletta
14,0%
15,4%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
12,6%
Erős színegyüntetés
48,0%
48,8%
Egységes színpaletta
10,0%
5,6%
Melyek Raffaello Sanzio kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Az Athén iskola
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9 700
11 900
8 800
Raphael
0
0
0
0
0
0
0
0
200
9 600
17 100
3 700
Bindo Altoviti portréja
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 300
1 200
500
Az Alba Madonna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
1 000
300
Madonna és a Gyermek (A Tem…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 000
1 400
100
Szent György és a Bárányó
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
700
Észüremedett menyasszonyok…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 400
1 900
300
A transzcendencia
0
0
0
0
0
0
0
0
300
7 400
3 200
700
La Belle Jardinière
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 000
3 600
300
Madonna del Prato
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 700
2 700
1 400
Milyen eszközökkel olvassák a Raffaello Sanzio műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
234 800
58,0%
telefonok
154 500
38,2%
tabletek
15 500
3,8%
Milyen nyelven olvassák Raffaello Sanzio műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
13 000
41,8%
Orosz
3 200
10,3%
Spanyol
2 800
9,0%
Koreai
1 600
5,1%
Német
1 000
3,2%
Finn
1 000
3,2%
Portugál
1 000
3,2%
Svéd
1 000
3,2%
Szerb
900
2,9%
Arab
800
2,6%
Naponta hány látogatása van Raffaello Sanzio-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
3 700
csüt 24 Sze
2 900
pén 25 Sze
1 800
szo 26 Sze
2 400
vas 27 Sze
4 000
hét 28 Sze
5 100
kedd 29 Sze
5 400
sze 30 Sze
4 800
csüt 1 Okt
5 100
pén 2 Okt
3 200
szo 3 Okt
3 000
vas 4 Okt
2 900
hét 5 Okt
4 500
kedd 6 Okt
4 500
sze 7 Okt
6 700
csüt 8 Okt
5 600
pén 9 Okt
4 100
szo 10 Okt
4 100
vas 11 Okt
6 100
hét 12 Okt
7 200
kedd 13 Okt
4 700
sze 14 Okt (előrejelzés)
7 300
csüt 15 Okt (előrejelzés)
6 500
pén 16 Okt (előrejelzés)
4 400
szo 17 Okt (előrejelzés)
4 600
vas 18 Okt (előrejelzés)
6 200
hét 19 Okt (előrejelzés)
8 100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
7 000
sze 21 Okt (előrejelzés)
8 100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
7 200
pén 23 Okt (előrejelzés)
4 800
szo 24 Okt (előrejelzés)
5 100
vas 25 Okt (előrejelzés)
6 900
hét 26 Okt (előrejelzés)
8 900
kedd 27 Okt (előrejelzés)
7 800
sze 28 Okt (előrejelzés)
8 800
csüt 29 Okt (előrejelzés)
7 800
pén 30 Okt (előrejelzés)
5 200
szo 31 Okt (előrejelzés)
5 500
vas 1 Nov (előrejelzés)
7 500
hét 2 Nov (előrejelzés)
9 700
kedd 3 Nov (előrejelzés)
8 400
Amit a látogatók Raffaello Sanzio kapcsán kérdeznek
Melyik Raffaello Sanzio vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Az Athén iskola első helyen: 35 000 megtekintés, ami a nézettségek 10%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Raffaello Sanzio olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
404 800 látogatás tizenkét hónapban: 76 300 a művész oldalán, 328 500 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Raffaello Sanzio olvasói?
számítógépek (58%), telefonok (38%) és tabletek (4%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 58%-át teszik ki.
Milyen nyelveket beszélnek Raffaello Sanzio olvasói?
Angol (42%), Orosz (10%) és Spanyol (9%); a(z) Angol nyelv 42%-át teszi ki.
Melyik vásznalapú művei Raffaello Sanzio felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Semleges tónusok (Színpaletta) stílusú vásznalak a katalógus 17% részét öveklik, de a látogatások 30% százalékát teszik ki.