Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Robert Campin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Robert Campin számokban
Mérode oltárképe az a vászon Robert Campin műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 2 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 18%-át teszi ki. Aztán Mérode Altarpiece (Nativity) és Portrait of a Woman. Összesen 12 900 látogatás esetén: 3 700 a festő oldalán, 9 200 a vásznalaknál. A nézettség emelkedik: 140% -el több látogatás Okt 2026 idején, mint Sze 2026 idején. A csúcspont Júl 2026 volt: 6 200 látogatás. Az olvasók eszközei: számítógépek (78%), telefonok (19%) és tabletek (2%). Egy preferenciát mutat: a Békés, nyugodt (Hangulat) a katalógus 23% részének látogatásainak 42%-át teszi ki.
Robert Campin: a 10 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Robert Campin leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Robert Campin olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
200
Júl 2026
1 000
5 200
Aug 2026
200
900
Sze 2026
300
1 200
Okt 2026
1 900
1 700
Hogyan alakul Robert Campin vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Robert Campin vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
22,6%
42,0%
Nyugodt
35,5%
33,6%
Misztikus
29,0%
6,7%
Elegáns
6,5%
10,1%
Dramatikus
0,0%
5,9%
Klasszikus
0,0%
1,7%
Luksusú
6,5%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
38,7%
35,3%
Belső elmélyülést sugárzó
38,7%
26,1%
Nyugodt
12,9%
21,9%
Nyugodt
6,5%
10,9%
Melankolikus
3,2%
4,2%
Sötét és komoly
0,0%
1,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
12,0%
10,1%
Lágy árnyékok
32,0%
51,1%
Érezhető fényesség
44,0%
33,8%
Fényerék egyensúlya
10,0%
4,3%
Fényes
2,0%
0,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
10,0%
8,6%
Finom színtónusú
28,0%
19,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
40,0%
56,1%
Egyértelmű színprészenység
22,0%
15,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
77,1%
84,1%
Sötét tónusú
14,6%
14,4%
Semleges tónusok
6,2%
0,8%
Pasztell színek
2,1%
0,8%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
12,0%
10,8%
Egyensúlyos
66,0%
75,5%
Élénk
22,0%
13,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
0,0%
Lágy
4,0%
2,2%
Egyensúlyozott
6,0%
7,9%
Erőteljes kontrasztú
30,0%
20,9%
Kijelentés
58,0%
69,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
7,9%
Lágyan kevert paletta
4,0%
5,0%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
15,1%
Erős színegyüntetés
60,0%
64,0%
Egységes színpaletta
16,0%
7,9%
Hogyan alakulnak Robert Campin kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Mérode oltárképe
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
300
300
Mérode Altarpiece (Nativity)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
100
The Mérode Altarpiece
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
The Werl Altarpiece (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Mérode Altarpiece
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
Mérode Altarpiece (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Mérode Altarpiece (detail)…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna with the Child (det…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Mérode Altarpiece (detail)…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mérode Altarpiece (left win…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hogyan jelenik meg Robert Campin?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
10 100
78,3%
telefonok
2 500
19,4%
tabletek
300
2,3%
Mely nyelveket használják Robert Campin olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
700
30,4%
Angol
500
21,7%
Francia
200
8,7%
Olasz
200
8,7%
Cseh
100
4,3%
Japán
100
4,3%
Koreai
100
4,3%
Román
100
4,3%
Svéd
100
4,3%
Chinese
100
4,3%
Hogyan alakulnak Robert Campin napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
400
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
200
vas 18 Okt
200
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
200
sze 21 Okt
300
csüt 22 Okt
200
pén 23 Okt
200
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
700
hét 26 Okt
100
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
600
pén 30 Okt
100
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
300
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
800
sze 4 Nov
200
csüt 5 Nov (előrejelzés)
600
pén 6 Nov (előrejelzés)
200
szo 7 Nov (előrejelzés)
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
600
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
500
sze 11 Nov (előrejelzés)
300
csüt 12 Nov (előrejelzés)
600
pén 13 Nov (előrejelzés)
200
szo 14 Nov (előrejelzés)
100
vas 15 Nov (előrejelzés)
600
hét 16 Nov (előrejelzés)
100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
600
sze 18 Nov (előrejelzés)
300
csüt 19 Nov (előrejelzés)
700
pén 20 Nov (előrejelzés)
200
szo 21 Nov (előrejelzés)
100
vas 22 Nov (előrejelzés)
700
hét 23 Nov (előrejelzés)
100
kedd 24 Nov (előrejelzés)
600
sze 25 Nov (előrejelzés)
300
Robert Campin: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Robert Campin műveiből?
Mérode oltárképe: 2 500 látogatás, ami 18% a(z) Robert Campin megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Robert Campin?
12 900 tizenkét hónap alatt (3 700 a művész oldalán, 9 200 a vásznalaknál).
A látogatók Robert Campin oldalát telefonon vagy számítógépen nyitják meg?
Mindkettőnél: számítógépek (78%), telefonok (19%) és tabletek (2%); a vezető számítógépek 78% arányal.
A látogatók kedvelik-e Robert Campin egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Békés, nyugodt (Hangulat): a látogatások 42%-át teszi ki a 23% katalógusból.