Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Robert Polhill Bevan oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Robert Polhill Bevan és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Robert Polhill Bevan legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Cumberland Marker, North Side volt: 300 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 6%-ét teszi ki. Követik őket a Hátsó Szegényház, Lengyelország és A Városi Mező, Horsgate, Dél-Yorkshire Robert Polhill Bevan összesen 5 700 látogatást generált: 1 100 a művész oldalán és 4 600 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 20%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 4 500 látogatással. A látogatók számítógépek (89%), telefonok (7%) és tabletek (4%) eszközökön böngésznek. A látogatók Békés, nyugodt (Hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 54%-át, a művész katalógusának 25%-át teszi ki.
A(z) Robert Polhill Bevan legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Robert Polhill Bevan 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Hány olvasó látogatja é月に Robert Polhill Bevan oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
1 000
3 500
Aug 2026
100
400
Sze 2026
0
600
Hány gyakran nyitják meg Robert Polhill Bevan vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Robert Polhill Bevan olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
25,0%
54,2%
Nyugodt
15,0%
20,8%
Karakteres
15,0%
8,3%
Természetes tónusú
15,0%
8,3%
Elegáns
15,0%
4,2%
Nosztalgikus
15,0%
4,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
20,0%
45,8%
Nyugodt
20,0%
37,5%
Belső elmélyülést sugárzó
25,0%
4,2%
Energikus
15,0%
8,3%
Nosztalgikus
10,0%
4,2%
Örömteli
5,0%
0,0%
Melankolikus
5,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
8,0%
2,1%
Lágy árnyékok
32,0%
35,4%
Érezhető fényesség
32,0%
29,2%
Fényerék egyensúlya
22,0%
27,1%
Fényes
6,0%
6,2%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
22,0%
16,7%
Finom színtónusú
24,0%
22,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
36,0%
41,7%
Egyértelmű színprészenység
18,0%
18,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
48,4%
42,4%
Sötét tónusú
29,0%
24,2%
Földszínek
19,4%
33,3%
Pasztell színek
3,2%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
20,0%
12,5%
Egyensúlyos
58,0%
60,4%
Élénk
22,0%
27,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
6,2%
Lágy
12,0%
18,8%
Egyensúlyozott
10,0%
12,5%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
20,8%
Kijelentés
54,0%
41,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
60,0%
66,7%
Lágyan kevert paletta
18,0%
8,3%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
12,5%
Erős színegyüntetés
10,0%
12,5%
Egységes színpaletta
2,0%
0,0%
Mely Robert Polhill Bevan vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
The Chestnut Tree
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Showing at Tattersall's
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Az Aukció alatt
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Chestnut Tree
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Az Aukció alatt
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Smithy at Szeliwy, Pola…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Green House, St. John/'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Horse Sale at the Barbican
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Queen's Road, St. John's Wo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az olvasók Robert Polhill Bevan követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
5 100
89,5%
telefonok
400
7,0%
tabletek
200
3,5%
Mely nyelveken olvassák Robert Polhill Bevan műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Robert Polhill Bevan-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
0
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
200
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt (előrejelzés)
0
kedd 13 Okt (előrejelzés)
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Robert Polhill Bevan kapcsán
Melyik Robert Polhill Bevan vászon a legnépszerűbb?
Cumberland Marker, North Side az első helyen áll, 300 megtekintéssel (6% a(z) Robert Polhill Bevan megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Robert Polhill Bevan nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
5 700 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 1 100 a művész oldalán és 4 600 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Robert Polhill Bevan alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (89%), telefonok (7%) és tabletek (4%) eszközökön követik Robert Polhill Bevan-t; a számítógépek eszközök a látogatások 89%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Robert Polhill Bevan esetében?
Békés, nyugodt (Hangulat): a látogatások 54%-át, a katalógus 25%-ával szemben.