Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Rowland Suddaby Népszerűség és látogatói statisztikák

      1912 – 1972

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Rowland Suddaby oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Rowland Suddaby számokban

      Floods az a vászon Rowland Suddaby műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 16%-át teszi ki. Aztán Fishing Village és Paddock at Stoke by Nayland, Essex. Összesen 2 800 látogatás esetén: 900 a festő oldalán, 1 900 a vásznalaknál. A látogatások száma kissé csökkent: 50%%-kal kevesebb látogatás Sze 2026-ban, mint Aug 2026-ben. A csúcspont Júl 2026 volt: 2 400 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Finom színtónusú (Színelnyomás) a katalógus 27% részének látogatásainak 47%-át teszi ki.

      Rowland Suddaby: a 10 legnézettebb vászon a olvasók részéről

      Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Rowland Suddaby leglátogatottabb vászonműve áll.

      1. Floods 1 Floods, 1938 300 látogatás · 15,8%
      2. Fishing Village 2 Fishing Village, 1931 300 látogatás · 15,8%
      3. Paddock at Stoke by Nayland, Essex 3 Paddock at Stoke by Nayland, Essex 200 látogatás · 10,5%
      4. Winter Landscape, near Lavenham 4 Winter Landscape, near Lavenham, 1942 100 látogatás · 5,3%
      5. Fishing Boats at Staithes, Yorkshire 5 Fishing Boats at Staithes, Yorkshire, 1938 100 látogatás · 5,3%
      6. Spring Landscape 6 Spring Landscape, 1940 100 látogatás · 5,3%
      7. Still Life 7 Still Life, 1936 100 látogatás · 5,3%
      8. Landscape in Suffolk (Stoke by Nayland, Suffolk) 8 Landscape in Suffolk (Stoke by Nayland, Suffolk) 100 látogatás · 5,3%
      9. Coast Scene with a Lighthouse 9 Coast Scene with a Lighthouse 100 látogatás · 5,3%
      10. Sunflowers and Fruit 10 Sunflowers and Fruit 100 látogatás · 5,3%

      Hogyan változik Rowland Suddaby olvasótábora hónapról hónapra?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Mutasd a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 20260100
      Júl 20268001 600
      Aug 20260200
      Sze 20261000

      Hogyan alakul Rowland Suddaby vászonainak megtekintési száma az év folyamán?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Hogyan alakulnak Rowland Suddaby kedvenc vászonművei az év folyamán?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Mutasd a számokat
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      Winter Landscape, near Lave…00000000010000
      Stoke by Nayland000000000000
      Scholes, Yorkshire000000000000
      Still Life with Fruit and F…000000000000
      Landscape000000000000
      Berkshire Landscape00000000010000
      Flowers in a Hall000000000000
      Floods00000000030000
      Coast Scene with a Lighthou…00000000010000
      Paddock at Stoke by Nayland…00000000002000

      Mely nyelveket használják Rowland Suddaby olvasói?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Mutasd a számokat
      NyelvLátogatásokMegosztás
      Angol100100,0%

      Hogyan alakulnak Rowland Suddaby napi látogatásai, és mi következik ezután?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Mutasd a számokat
      NapLátogatások
      kedd 22 Sze0
      sze 23 Sze100
      csüt 24 Sze0
      pén 25 Sze0
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze0
      hét 28 Sze0
      kedd 29 Sze0
      sze 30 Sze0
      csüt 1 Okt0
      pén 2 Okt0
      szo 3 Okt300
      vas 4 Okt0
      hét 5 Okt0
      kedd 6 Okt0
      sze 7 Okt0
      csüt 8 Okt0
      pén 9 Okt0
      szo 10 Okt0
      vas 11 Okt0
      hét 12 Okt0
      kedd 13 Okt (előrejelzés)0
      sze 14 Okt (előrejelzés)0
      csüt 15 Okt (előrejelzés)0
      pén 16 Okt (előrejelzés)0
      szo 17 Okt (előrejelzés)0
      vas 18 Okt (előrejelzés)0
      hét 19 Okt (előrejelzés)0
      kedd 20 Okt (előrejelzés)0
      sze 21 Okt (előrejelzés)0
      csüt 22 Okt (előrejelzés)0
      pén 23 Okt (előrejelzés)0
      szo 24 Okt (előrejelzés)0
      vas 25 Okt (előrejelzés)0
      hét 26 Okt (előrejelzés)0
      kedd 27 Okt (előrejelzés)0
      sze 28 Okt (előrejelzés)0
      csüt 29 Okt (előrejelzés)0
      pén 30 Okt (előrejelzés)0
      szo 31 Okt (előrejelzés)0
      vas 1 Nov (előrejelzés)0
      hét 2 Nov (előrejelzés)0

      Rowland Suddaby: rövid válaszok

      Mi a legnéztesebb vászon Rowland Suddaby műveiből?

      Floods: 300 látogatás, ami 16% a(z) Rowland Suddaby megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.

      Hány látogatást ér el Rowland Suddaby?

      2 800 tizenkét hónap alatt (900 a művész oldalán, 1 900 a vásznalaknál).

      A látogatók kedvelik-e Rowland Suddaby egy bizonyos típusú vásznát?

      Igen, Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 47%-át teszi ki a 27% katalógusból.