Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Salvator Rosa oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Salvator Rosa: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Scene from Greek history: The deaf-mute son of King Croesus prevents the Persians from killing his father: 400 látogatás évente, ami 4% összes Salvator Rosa kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Studies for the Death of Empedokles és The Prodigal Son. A festő oldala: 1 500 megtekintés. Festmények: 9 800. Összesen: 11 300. A látogatószám csökken: 43%-cal kevesebb látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 8 600 látogatás. A látogatók számítógépek (94%), telefonok (5%) és tabletek (1%) eszközökön böngésznek. Földszínek (Színpaletta) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 56%-át, a vásznalak 39%-ét.
A(z) Salvator Rosa 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Salvator Rosa vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Salvator Rosa oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
500
Júl 2026
1 400
7 200
Aug 2026
100
1 300
Sze 2026
0
800
Mikor nyitják meg a látogatók Salvator Rosa vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Salvator Rosa olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
75,0%
91,1%
Romantikus
12,5%
8,9%
Elegáns
12,5%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
50,0%
58,9%
Rejtélyes
12,5%
21,4%
Drámai
12,5%
14,3%
Sötét és komoly
25,0%
1,8%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
3,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
32,0%
36,4%
Lágy árnyékok
16,0%
14,9%
Érezhető fényesség
26,0%
12,2%
Fényerék egyensúlya
18,0%
24,3%
Fényes
8,0%
12,2%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
60,0%
54,2%
Finom színtónusú
30,0%
30,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
8,0%
13,1%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
1,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
39,4%
56,4%
Semleges tónusok
45,5%
36,2%
Monokróm
9,1%
7,4%
Sötét tónusú
3,0%
0,0%
Pasztell színek
3,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
54,0%
50,5%
Egyensúlyos
44,0%
44,9%
Élénk
2,0%
4,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
34,0%
43,9%
Lágy
28,0%
29,0%
Egyensúlyozott
12,0%
12,2%
Erőteljes kontrasztú
8,0%
3,7%
Kijelentés
18,0%
11,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
5,6%
Lágyan kevert paletta
4,0%
7,5%
Egyensúlyozott harmónia
4,0%
3,7%
Erős színegyüntetés
28,0%
32,7%
Egységes színpaletta
58,0%
50,5%
Melyek Salvator Rosa kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Self-Portrait as a Philosop…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pythagoras Ébresztése az Ál…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
The Shade of Samuel Appears…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Self-Portrait as Philosophe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Democrito E Protagora
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St. Francis in Ecstasy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tobie Et L'ange
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Prodigal Son
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Allegory of Fortune
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Bandits on a Rocky Coast
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Salvator Rosa műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
10 600
93,8%
telefonok
600
5,3%
tabletek
100
0,9%
Milyen nyelven olvassák Salvator Rosa műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
100
50,0%
Litván
100
50,0%
Naponta hány látogatása van Salvator Rosa-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
200
sze 30 Sze
200
csüt 1 Okt
200
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
400
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
300
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
300
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
sze 4 Nov (előrejelzés)
300
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
Amit a látogatók Salvator Rosa kapcsán kérdeznek
Melyik Salvator Rosa vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Scene from Greek history: The deaf-mute son of King Croesus prevents the Persians from killing his father első helyen: 400 megtekintés, ami a nézettségek 4%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Salvator Rosa olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
11 300 látogatás tizenkét hónapban: 1 500 a művész oldalán, 9 800 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Salvator Rosa olvasói?
számítógépek (94%), telefonok (5%) és tabletek (1%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 94%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Salvator Rosa felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Földszínek (Színpaletta) stílusú vásznalak a katalógus 39% részét öveklik, de a látogatások 56% százalékát teszik ki.