Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Scotlan George Inness Olvasók és legnézettebb vászlakok

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Scotlan George Inness oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Scotlan George Inness és az olvasók

      Tizenkét hónap alatt Scotlan George Inness legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a After the Storm volt: 200 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 29%-ét teszi ki. Követik őket a Sundown és Elf Ground Scotlan George Inness összesen 1 000 látogatást generált: 400 a művész oldalán és 600 az egyes vásznalakon. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 900 látogatással. A látogatók Földszínek (Színpaletta) iránt érdeklődnek: a látogatások 100%-át, a művész katalógusának 62%-át teszi ki.

      A(z) Scotlan George Inness legnépszerűbb 6 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára

      A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Scotlan George Inness 6 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.

      1. After the Storm 1 After the Storm, 1879 200 látogatás · 28,6%
      2. Sundown 2 Sundown, 1884 100 látogatás · 14,3%
      3. Elf Ground 3 Elf Ground, 1860 100 látogatás · 14,3%
      4. Evening at Medfield, Massachusetts 4 Evening at Medfield, Massachusetts, 1875 100 látogatás · 14,3%
      5. View of the Tiber near Perugia 5 View of the Tiber near Perugia, 1874 100 látogatás · 14,3%
      6. The Delaware Valley 6 The Delaware Valley, 1863 100 látogatás · 14,3%

      Hány olvasó látogatja é月に Scotlan George Inness oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Nézze meg a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 20260100
      Júl 2026400500
      Aug 202600
      Sze 202600

      Hány gyakran nyitják meg Scotlan George Inness vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Mely Scotlan George Inness vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Nézze meg a számokat
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      Delaware Water Gap000000000000
      After the Storm00000000010000
      Evening at Medfield, Massac…00000000010000
      September Afternoon000000000000
      Sunset in the Woods000000000000
      Sundown00000000100000
      View of the Tiber near Peru…00000000010000
      Elf Ground00000000010000
      Georgia Pines000000000000
      Sunset000000000000

      Mely nyelveken olvassák Scotlan George Inness műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Nézze meg a számokat
      NyelvLátogatásokMegosztás
      Angol200100,0%

      Naponta hány látogatása van Scotlan George Inness-nek, és mi a várható szám?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Nézze meg a számokat
      NapLátogatások
      csüt 24 Sze0
      pén 25 Sze0
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze0
      hét 28 Sze0
      kedd 29 Sze0
      sze 30 Sze0
      csüt 1 Okt0
      pén 2 Okt300
      szo 3 Okt0
      vas 4 Okt0
      hét 5 Okt100
      kedd 6 Okt0
      sze 7 Okt0
      csüt 8 Okt0
      pén 9 Okt0
      szo 10 Okt0
      vas 11 Okt0
      hét 12 Okt0
      kedd 13 Okt0
      sze 14 Okt0
      csüt 15 Okt (előrejelzés)0
      pén 16 Okt (előrejelzés)0
      szo 17 Okt (előrejelzés)0
      vas 18 Okt (előrejelzés)0
      hét 19 Okt (előrejelzés)0
      kedd 20 Okt (előrejelzés)0
      sze 21 Okt (előrejelzés)0
      csüt 22 Okt (előrejelzés)0
      pén 23 Okt (előrejelzés)0
      szo 24 Okt (előrejelzés)0
      vas 25 Okt (előrejelzés)0
      hét 26 Okt (előrejelzés)0
      kedd 27 Okt (előrejelzés)0
      sze 28 Okt (előrejelzés)0
      csüt 29 Okt (előrejelzés)0
      pén 30 Okt (előrejelzés)0
      szo 31 Okt (előrejelzés)0
      vas 1 Nov (előrejelzés)0
      hét 2 Nov (előrejelzés)0
      kedd 3 Nov (előrejelzés)0
      sze 4 Nov (előrejelzés)0

      Kérdések Scotlan George Inness kapcsán

      Melyik Scotlan George Inness vászon a legnépszerűbb?

      After the Storm az első helyen áll, 200 megtekintéssel (29% a(z) Scotlan George Inness megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 6 legnépszerűbb művet sorolja fel.

      Hányan olvostak Scotlan George Inness nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?

      1 000 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 400 a művész oldalán és 600 az egyes vásznalapokon történt.

      Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Scotlan George Inness esetében?

      Földszínek (Színpaletta): a látogatások 100%-át, a katalógus 62%-ával szemben.