Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Sidney Nolan oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Sidney Nolan: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Centrális Ausztrália: 500 látogatás évente, ami 13% összes Sidney Nolan kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Central Australia és Glenrowan. A festő oldala: 1 500 megtekintés. Festmények: 3 000. Összesen: 4 500. A látogatószám növekszik: 300% -cal több látogatás Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 3 500 látogatás. A látogatók számítógépek (91%) és telefonok (9%) eszközökön böngésznek. Sötét tónusú (Színpaletta) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 52%-át, a vásznalak 10%-ét.
A(z) Sidney Nolan 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Sidney Nolan vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Sidney Nolan oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
200
Júl 2026
900
2 600
Aug 2026
0
200
Sze 2026
100
0
Okt 2026
400
0
Mikor nyitják meg a látogatók Sidney Nolan vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Sidney Nolan olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
40,9%
32,3%
Nyugodt
22,7%
16,1%
Nosztalgikus
13,6%
12,9%
Békés, nyugodt
4,5%
19,4%
Misztikus
9,1%
12,9%
Inspiráló
4,5%
3,2%
Természetközeli
4,5%
0,0%
Romantikus
0,0%
3,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
18,2%
32,3%
Melankolikus
27,3%
9,7%
Drámai
9,1%
12,9%
Feszült hangulatú
9,1%
12,9%
Rejtélyes
9,1%
9,7%
Magányos
4,5%
6,5%
Nosztalgikus
4,5%
6,5%
Nyugodt
4,5%
6,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,0%
7,7%
Lágy árnyékok
14,0%
25,6%
Érezhető fényesség
14,0%
35,9%
Fényerék egyensúlya
8,0%
5,1%
Fényes
58,0%
25,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
64,0%
30,8%
Finom színtónusú
10,0%
5,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
35,9%
Egyértelmű színprészenység
10,0%
28,2%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Pasztell színek
43,9%
33,3%
Sötét tónusú
9,8%
51,8%
Semleges tónusok
24,4%
7,4%
Monokróm
12,2%
3,7%
Földszínek
9,8%
3,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
66,0%
33,3%
Egyensúlyos
24,0%
41,0%
Élénk
10,0%
25,6%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
38,0%
20,5%
Lágy
14,0%
20,5%
Egyensúlyozott
12,0%
35,9%
Erőteljes kontrasztú
10,0%
12,8%
Kijelentés
26,0%
10,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
22,0%
20,5%
Lágyan kevert paletta
20,0%
20,5%
Egyensúlyozott harmónia
22,0%
17,9%
Erős színegyüntetés
26,0%
28,2%
Egységes színpaletta
10,0%
12,8%
Melyek Sidney Nolan kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Kelly and Sergeant Kennedy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Durack Ranges
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Glenrowan
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Trial
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Antarctica
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Camel és Figura
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Ned Kelly
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Policeman in wombat hole
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Central Australia
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Maurice Frere
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Sidney Nolan műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
4 100
91,1%
telefonok
400
8,9%
Milyen nyelven olvassák Sidney Nolan műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Bolgár
100
25,0%
Angol
100
25,0%
Japán
100
25,0%
Lengyel
100
25,0%
Naponta hány látogatása van Sidney Nolan-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
200
kedd 20 Okt
100
sze 21 Okt
100
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
100
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
100
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
300
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
200
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
100
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
200
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
100
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Sidney Nolan kapcsán kérdeznek
Melyik Sidney Nolan vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Centrális Ausztrália első helyen: 500 megtekintés, ami a nézettségek 13%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Sidney Nolan olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
4 500 látogatás tizenkét hónapban: 1 500 a művész oldalán, 3 000 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Sidney Nolan olvasói?
számítógépek (91%) és telefonok (9%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 91%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Sidney Nolan felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Sötét tónusú (Színpaletta) stílusú vásznalak a katalógus 10% részét öveklik, de a látogatások 52% százalékát teszik ki.