Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Szilveszter Léga oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Szilveszter Léga: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Il pergolato (also known as Il dopopranzo): 1 100 látogatás évente, ami 25% összes Szilveszter Léga kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi The pergola és La visita. A festő oldala: 2 500 megtekintés. Festmények: 4 200. Összesen: 6 700. A látogatószám növekszik: 750% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 4 800 látogatás. A látogatók számítógépek (64%), telefonok (27%) és tabletek (9%) eszközökön böngésznek. Érezhető fényesség (Fényerő) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 55%-át, a vásznalak 32%-ét.
A(z) Szilveszter Léga 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Szilveszter Léga vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Szilveszter Léga oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
1 500
3 300
Aug 2026
100
100
Sze 2026
900
800
Mikor nyitják meg a látogatók Szilveszter Léga vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Szilveszter Léga olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
63,6%
57,1%
Békés, nyugodt
18,2%
34,3%
Elegáns
18,2%
8,6%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
63,6%
40,0%
Nyugodt
9,1%
31,4%
Nyugodt
18,2%
28,6%
Nosztalgikus
9,1%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
22,0%
4,5%
Lágy árnyékok
38,0%
38,6%
Érezhető fényesség
32,0%
54,5%
Fényerék egyensúlya
8,0%
2,3%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
18,0%
15,9%
Finom színtónusú
40,0%
52,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
9,1%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
22,7%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
63,4%
64,9%
Sötét tónusú
14,6%
27,0%
Semleges tónusok
14,6%
0,0%
Monokróm
4,9%
5,4%
Természet
2,4%
2,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
26,0%
20,4%
Egyensúlyos
62,0%
54,5%
Élénk
12,0%
25,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
16,0%
6,8%
Lágy
34,0%
4,5%
Egyensúlyozott
12,0%
18,2%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
31,8%
Kijelentés
24,0%
38,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
2,0%
6,8%
Lágyan kevert paletta
6,0%
4,5%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
6,8%
Erős színegyüntetés
54,0%
50,0%
Egységes színpaletta
28,0%
31,8%
Melyek Szilveszter Léga kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
The owner of the farm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Head of a woman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Bandini sisters
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Self-portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In the villa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
La visita
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
300
The pergola
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
200
Il pergolato (also known as…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
0
100
Il canto di uno stornello
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ritorno dei bersaglieri ita…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Milyen eszközökkel olvassák a Szilveszter Léga műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
4 300
64,2%
telefonok
1 800
26,9%
tabletek
600
9,0%
Milyen nyelven olvassák Szilveszter Léga műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
200
40,0%
Német
100
20,0%
Angol
100
20,0%
Japán
100
20,0%
Naponta hány látogatása van Szilveszter Léga-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
300
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
200
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
300
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
200
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
400
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
200
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
400
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Szilveszter Léga kapcsán kérdeznek
Melyik Szilveszter Léga vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Il pergolato (also known as Il dopopranzo) első helyen: 1 100 megtekintés, ami a nézettségek 25%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Szilveszter Léga olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
6 700 látogatás tizenkét hónapban: 2 500 a művész oldalán, 4 200 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Szilveszter Léga olvasói?
számítógépek (64%), telefonok (27%) és tabletek (9%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 64%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Szilveszter Léga felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Érezhető fényesség (Fényerő) stílusú vásznalak a katalógus 32% részét öveklik, de a látogatások 55% százalékát teszik ki.