Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Simon Bening oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Simon Bening számokban
The Seven Sorrows of the Virgin az a vászon Simon Bening műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 600 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 46%-át teszi ki. Aztán Scenes from the Creation és The Temptation of Christ. Összesen 900 látogatás esetén: 0 a festő oldalán, 900 a vásznalaknál. A csúcspont Júl 2026 volt: 700 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Sötét tónusú (Színpaletta) a katalógus 8% részének látogatásainak 75%-át teszi ki.
Simon Bening: a 7 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Simon Bening leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Simon Bening olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
0
700
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
200
Hogyan alakul Simon Bening vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Simon Bening vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
33,3%
77,8%
Nyugodt
44,4%
11,1%
Nosztalgikus
22,2%
11,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
33,3%
66,7%
Szellemi
22,2%
22,2%
Nyugodt
11,1%
11,1%
Nyugodt
22,2%
0,0%
Nosztalgikus
11,1%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
9,5%
0,0%
Lágy árnyékok
33,3%
15,4%
Érezhető fényesség
52,4%
84,6%
Fényerék egyensúlya
4,8%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
33,3%
15,4%
Finom színtónusú
38,1%
7,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
28,6%
76,9%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
69,2%
12,5%
Sötét tónusú
7,7%
75,0%
Semleges tónusok
23,1%
12,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
33,3%
15,4%
Egyensúlyos
61,9%
76,9%
Élénk
4,8%
7,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,8%
0,0%
Lágy
33,3%
30,8%
Egyensúlyozott
19,1%
7,7%
Erőteljes kontrasztú
19,1%
46,2%
Kijelentés
23,8%
15,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
33,3%
23,1%
Lágyan kevert paletta
23,8%
53,8%
Egyensúlyozott harmónia
19,1%
7,7%
Erős színegyüntetés
19,1%
15,4%
Egységes színpaletta
4,8%
0,0%
Hogyan alakulnak Simon Bening kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Landscape with St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Seven Sorrows of the Vi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Penitent St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jesus Among the Doctors
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Temptation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Book of Hours
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Villagers on Their Way to C…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Calendar Miniatures from a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveket használják Simon Bening olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Holland
100
100,0%
Hogyan alakulnak Simon Bening napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
100
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt (előrejelzés)
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
Simon Bening: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Simon Bening műveiből?
The Seven Sorrows of the Virgin: 600 látogatás, ami 46% a(z) Simon Bening megtekintéseinek összegétől. A lista 7. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Simon Bening?
900 tizenkét hónap alatt (0 a művész oldalán, 900 a vásznalaknál).
A látogatók kedvelik-e Simon Bening egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Sötét tónusú (Színpaletta): a látogatások 75%-át teszi ki a 8% katalógusból.