Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Simon Hollósy Olvasók és legnézettebb vászlakok

      1857 – 1918

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Simon Hollósy oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Simon Hollósy és az olvasók

      Tizenkét hónap alatt Simon Hollósy legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a After The Harvest volt: 300 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 16%-ét teszi ki. Követik őket a Haystacks - és Landscape With Clouds Simon Hollósy összesen 2 700 látogatást generált: 1 000 a művész oldalán és 1 700 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 50%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 2 200 látogatással. A látogatók Semleges tónusok (Színpaletta) iránt érdeklődnek: a látogatások 56%-át, a művész katalógusának 21%-át teszi ki.

      A(z) Simon Hollósy legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára

      A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Simon Hollósy 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.

      1. After The Harvest 1 After The Harvest 300 látogatás · 15,8%
      2. Haystacks - 2 Haystacks - 200 látogatás · 10,5%
      3. Landscape With Clouds 3 Landscape With Clouds 200 látogatás · 10,5%
      4. The Troubles Of The Country - 4 The Troubles Of The Country - 200 látogatás · 10,5%
      5. The Purse Is Empty 5 The Purse Is Empty 200 látogatás · 10,5%
      6. Haystacks 6 Haystacks 100 látogatás · 5,3%
      7. Between Two Fires - 7 Between Two Fires - 100 látogatás · 5,3%
      8. Portrait Of A Woman 8 Portrait Of A Woman 100 látogatás · 5,3%
      9. Landscape 9 Landscape 100 látogatás · 5,3%
      10. Little Girl 10 Little Girl 100 látogatás · 5,3%

      Hány olvasó látogatja é月に Simon Hollósy oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Nézze meg a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 20267001 500
      Aug 20262000
      Sze 2026100200

      Hány gyakran nyitják meg Simon Hollósy vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Mely Simon Hollósy vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Nézze meg a számokat
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      Laughing Girl000000000000
      Portrait Of A Woman00000000010000
      Girl With A Bun000000000000
      Man In A Hat000000000000
      In The Tavern00000000000100
      Reverie000000000000
      The Good Wine000000000000
      Husking corn000000000000
      He Troubles Of The Country000000000000
      Self-portrait000000000000

      Mely nyelveken olvassák Simon Hollósy műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Nézze meg a számokat
      NyelvLátogatásokMegosztás
      Francia30075,0%
      Angol10025,0%

      Naponta hány látogatása van Simon Hollósy-nek, és mi a várható szám?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Nézze meg a számokat
      NapLátogatások
      kedd 22 Sze100
      sze 23 Sze0
      csüt 24 Sze0
      pén 25 Sze0
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze0
      hét 28 Sze0
      kedd 29 Sze0
      sze 30 Sze100
      csüt 1 Okt0
      pén 2 Okt0
      szo 3 Okt0
      vas 4 Okt100
      hét 5 Okt0
      kedd 6 Okt0
      sze 7 Okt100
      csüt 8 Okt0
      pén 9 Okt100
      szo 10 Okt0
      vas 11 Okt100
      hét 12 Okt0
      kedd 13 Okt (előrejelzés)100
      sze 14 Okt (előrejelzés)100
      csüt 15 Okt (előrejelzés)0
      pén 16 Okt (előrejelzés)100
      szo 17 Okt (előrejelzés)0
      vas 18 Okt (előrejelzés)100
      hét 19 Okt (előrejelzés)0
      kedd 20 Okt (előrejelzés)100
      sze 21 Okt (előrejelzés)200
      csüt 22 Okt (előrejelzés)0
      pén 23 Okt (előrejelzés)100
      szo 24 Okt (előrejelzés)0
      vas 25 Okt (előrejelzés)200
      hét 26 Okt (előrejelzés)0
      kedd 27 Okt (előrejelzés)100
      sze 28 Okt (előrejelzés)200
      csüt 29 Okt (előrejelzés)0
      pén 30 Okt (előrejelzés)100
      szo 31 Okt (előrejelzés)0
      vas 1 Nov (előrejelzés)200
      hét 2 Nov (előrejelzés)0

      Kérdések Simon Hollósy kapcsán

      Melyik Simon Hollósy vászon a legnépszerűbb?

      After The Harvest az első helyen áll, 300 megtekintéssel (16% a(z) Simon Hollósy megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.

      Hányan olvostak Simon Hollósy nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?

      2 700 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 1 000 a művész oldalán és 1 700 az egyes vásznalapokon történt.

      Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Simon Hollósy esetében?

      Semleges tónusok (Színpaletta): a látogatások 56%-át, a katalógus 21%-ával szemben.