Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Simon Marmion oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Simon Marmion: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Virgin and the Man of Sorrow: 200 látogatás évente, ami 50% összes Simon Marmion kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi The Lamentation of Christ és The Holy Virgins Greeted by Christ as They Enter the Gates of Paradise. A festő oldala: 300 megtekintés. Festmények: 300. Összesen: 600. A legjobb hónap: Júl 2026, 500 látogatás. Melankolikus (Érzelmi hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 100%-át, a vásznalak 20%-ét.
A(z) Simon Marmion 3 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 3 Simon Marmion vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Simon Marmion oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
300
200
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
0
Okt 2026
0
100
Mikor nyitják meg a látogatók Simon Marmion vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Simon Marmion olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
40,0%
100,0%
Misztikus
20,0%
0,0%
Nyugodt
10,0%
0,0%
Klasszikus
10,0%
0,0%
Elegáns
10,0%
0,0%
Békés, nyugodt
10,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
20,0%
100,0%
Szellemi
30,0%
0,0%
Sötét és komoly
20,0%
0,0%
Nyugodt
10,0%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
10,0%
0,0%
Romantikus
10,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
13,3%
25,0%
Lágy árnyékok
60,0%
0,0%
Érezhető fényesség
20,0%
50,0%
Fényerék egyensúlya
6,7%
25,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
13,3%
0,0%
Finom színtónusú
53,3%
75,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
26,7%
25,0%
Egyértelmű színprészenység
6,7%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
85,7%
75,0%
Semleges tónusok
7,1%
25,0%
Sötét tónusú
7,1%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
20,0%
0,0%
Egyensúlyos
73,3%
100,0%
Élénk
6,7%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
13,3%
50,0%
Egyensúlyozott
13,3%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
6,7%
0,0%
Kijelentés
66,7%
50,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
26,7%
0,0%
Lágyan kevert paletta
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
50,0%
Erős színegyüntetés
40,0%
50,0%
Egységes színpaletta
13,3%
0,0%
Melyek Simon Marmion kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Virgin and the Man of Sorrow
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
Saint Jerome and a Canon Pr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin in Sorrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ of Pity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Virgin and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Scenes from the Life of St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Scenes from the Life of St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Scenes from the Life of St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Lamentation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Scenes from the Life of St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelven olvassák Simon Marmion műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Simon Marmion-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Simon Marmion kapcsán kérdeznek
Melyik Simon Marmion vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Virgin and the Man of Sorrow első helyen: 200 megtekintés, ami a nézettségek 50%-ét teszi ki. 3 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Simon Marmion olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
600 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalán, 300 a vászlakon.
Melyik vásznalapú művei Simon Marmion felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Melankolikus (Érzelmi hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 20% részét öveklik, de a látogatások 100% százalékát teszik ki.