Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Smuglevicz Pranciškus oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Smuglevicz Pranciškus: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Esther before Ahasuerus: 100 látogatás évente, ami 33% összes Smuglevicz Pranciškus kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Farewell of St Peter and St Paul, visible damages és Farewell of St Peter and St Paul, restoration. A festő oldala: 400 megtekintés. Festmények: 200. Összesen: 600. A legjobb hónap: Júl 2026, 600 látogatás. Dramatikus (Hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 100%-át, a vásznalak 25%-ét.
A(z) Smuglevicz Pranciškus 3 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 3 Smuglevicz Pranciškus vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Smuglevicz Pranciškus oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
200
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
0
Mikor nyitják meg a látogatók Smuglevicz Pranciškus vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Smuglevicz Pranciškus olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Klasszikus
50,0%
0,0%
Dramatikus
25,0%
100,0%
Nosztalgikus
25,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
50,0%
0,0%
Drámai
25,0%
100,0%
Szellemi
25,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
41,2%
33,3%
Lágy árnyékok
47,1%
66,7%
Érezhető fényesség
5,9%
0,0%
Fényerék egyensúlya
5,9%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
23,5%
0,0%
Finom színtónusú
23,5%
66,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
35,3%
33,3%
Egyértelmű színprészenység
17,6%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
81,2%
100,0%
Sötét tónusú
12,5%
0,0%
Pasztell színek
6,2%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
35,3%
0,0%
Egyensúlyos
52,9%
100,0%
Élénk
11,8%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
35,3%
0,0%
Lágy
29,4%
66,7%
Egyensúlyozott
11,8%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
5,9%
0,0%
Kijelentés
17,6%
33,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
5,9%
0,0%
Lágyan kevert paletta
5,9%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
5,9%
33,3%
Erős színegyüntetés
35,3%
33,3%
Egységes színpaletta
47,1%
33,3%
Melyek Smuglevicz Pranciškus kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Aubrey Beauclerk and his fa…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farewell of St Peter and St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Esther before Ahasuerus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
From Lithuanian peasants’ l…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farewell of St Peter and St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farewell of St Peter and St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Biblical scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farewell of St Peter and St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farewell of St Peter and St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farewell of St Peter and St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Milyen nyelven olvassák Smuglevicz Pranciškus műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Smuglevicz Pranciškus-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Smuglevicz Pranciškus kapcsán kérdeznek
Melyik Smuglevicz Pranciškus vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Esther before Ahasuerus első helyen: 100 megtekintés, ami a nézettségek 33%-ét teszi ki. 3 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Smuglevicz Pranciškus olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
600 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalán, 200 a vászlakon.
Melyik vásznalapú művei Smuglevicz Pranciškus felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Dramatikus (Hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 25% részét öveklik, de a látogatások 100% százalékát teszik ki.