Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Sonia Delaunay oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Sonia Delaunay és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Sonia Delaunay legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Composition 7 volt: 21 600 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 79%-ét teszi ki. Követik őket a Elektromos örvények és Market at Minho Sonia Delaunay összesen 13 800 látogatást generált: 2 200 a művész oldalán és 11 600 az egyes vásznalakon. A figyelem 26%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 7 600 látogatással. A látogatók számítógépek (84%) és telefonok (16%) eszközökön böngésznek. A látogatók Fémfényű színek (Színpaletta) iránt érdeklődnek: a látogatások 79%-át, a művész katalógusának 2%-át teszi ki.
A(z) Sonia Delaunay legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Sonia Delaunay 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
200
Júl 2026
1 000
6 600
Aug 2026
100
3 300
Sze 2026
1 000
1 500
Hány gyakran nyitják meg Sonia Delaunay vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Sonia Delaunay olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Modern
33,3%
80,0%
Békés, nyugodt
33,3%
15,0%
Karakteres
33,3%
5,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
10,0%
3,6%
Érezhető fényesség
26,0%
9,8%
Fényerék egyensúlya
22,0%
82,1%
Fényes
42,0%
4,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
16,0%
1,8%
Finom színtónusú
18,0%
2,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
5,8%
Egyértelmű színprészenység
32,0%
88,3%
Éles színűség
4,0%
1,5%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Fémfényű színek
2,1%
79,1%
Sötét tónusú
20,8%
9,9%
Semleges tónusok
41,7%
6,2%
Földszínek
12,5%
2,9%
Pasztell színek
16,7%
1,5%
Meleg tónusú
4,2%
0,4%
Élénk
2,1%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
8,0%
0,7%
Egyensúlyos
50,0%
8,0%
Élénk
42,0%
91,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
0,7%
Lágy
10,0%
9,8%
Egyensúlyozott
6,0%
1,5%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
2,5%
Kijelentés
60,0%
85,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
54,0%
13,1%
Lágyan kevert paletta
14,0%
81,4%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
2,5%
Erős színegyüntetés
16,0%
2,9%
Egységes színpaletta
4,0%
0,0%
Mely Sonia Delaunay vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Elektromos örvények
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
300
Poster for Galerie Bing, Pa…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portuguese Market
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Flamenco singer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Illustration for Rythmes et…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Composition Red, Blue, Blac…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Composition 7
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 600
3 000
700
Rythme
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Composition with green and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Philomene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Milyen eszközöket használnak az olvasók Sonia Delaunay követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
11 600
84,1%
telefonok
2 200
15,9%
Mely nyelveken olvassák Sonia Delaunay műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Koreai
600
46,2%
Spanyol
300
23,1%
Cseh
100
7,7%
Angol
100
7,7%
Francia
100
7,7%
Lengyel
100
7,7%
Naponta hány látogatása van Sonia Delaunay-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
300
szo 26 Sze
400
vas 27 Sze
400
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
200
sze 30 Sze
1 400
csüt 1 Okt
900
pén 2 Okt
300
szo 3 Okt
300
vas 4 Okt
300
hét 5 Okt
200
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
600
csüt 8 Okt
200
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Sonia Delaunay kapcsán
Melyik Sonia Delaunay vászon a legnépszerűbb?
Composition 7 az első helyen áll, 21 600 megtekintéssel (79% a(z) Sonia Delaunay megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Sonia Delaunay nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
13 800 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 2 200 a művész oldalán és 11 600 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Sonia Delaunay alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (84%) és telefonok (16%) eszközökön követik Sonia Delaunay-t; a számítógépek eszközök a látogatások 84%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Sonia Delaunay esetében?
Fémfényű színek (Színpaletta): a látogatások 79%-át, a katalógus 2%-ával szemben.