Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Stuart Davis Olvasók és legnézettebb vászlakok

      1892 – 1964

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Stuart Davis oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Stuart Davis és az olvasók

      Tizenkét hónap alatt Stuart Davis legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Visa 1 volt: 300 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 6%-ét teszi ki. Követik őket a Garage No. 1 és Study for ''Blips and Ifs'' Stuart Davis összesen 5 400 látogatást generált: 1 100 a művész oldalán és 4 300 az egyes vásznalakon. A figyelem 43%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 4 100 látogatással. A látogatók számítógépek (83%) és telefonok (17%) eszközökön böngésznek. A látogatók Nyugodt (Kontraszt) iránt érdeklődnek: a látogatások 23%-át, a művész katalógusának 10%-át teszi ki.

      A(z) Stuart Davis legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára

      A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Stuart Davis 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.

      1. Visa 1 1 Visa 1 300 látogatás · 6,4%
      2. Garage No. 1 2 Garage No. 1, 1917 200 látogatás · 4,3%
      3. Study for ''Blips and Ifs'' 3 Study for ''Blips and Ifs'' 200 látogatás · 4,3%
      4. Odol 4 Odol 100 látogatás · 2,1%
      5. The Mellow Pad 5 The Mellow Pad 100 látogatás · 2,1%
      6. Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York) 6 Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938 100 látogatás · 2,1%
      7. Waterfront Landscape 7 Waterfront Landscape, 1936 100 látogatás · 2,1%
      8. Composition 8 Composition, 1935 100 látogatás · 2,1%
      9. Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 9 Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 100 látogatás · 2,1%
      10. T View 10 T View, 1951 100 látogatás · 2,1%

      Hány olvasó látogatja é月に Stuart Davis oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Nézze meg a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 20260200
      Júl 20265003 600
      Aug 2026200500
      Sze 20264000

      Hány gyakran nyitják meg Stuart Davis vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Mely Stuart Davis vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Nézze meg a számokat
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      Odol00000000001000
      Rocks, Gloucester000000000000
      The Mellow Pad00000000010000
      Tropes de Teens000000000000
      Visa 1000000001001001000
      Report rockport000000000000
      Owh! in San Pao000000000000
      Hot Still-Scape for Six Col…00000000010000
      Sketch000000000000
      Rapt at Rappaport's000000000000

      Milyen eszközöket használnak az olvasók Stuart Davis követéséhez?

      Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

      Nézze meg a számokat
      EszközLátogatásokMegosztás
      számítógépek4 50083,3%
      telefonok90016,7%

      Mely nyelveken olvassák Stuart Davis műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Nézze meg a számokat
      NyelvLátogatásokMegosztás
      Angol400100,0%

      Naponta hány látogatása van Stuart Davis-nek, és mi a várható szám?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Nézze meg a számokat
      NapLátogatások
      hét 21 Sze0
      kedd 22 Sze0
      sze 23 Sze100
      csüt 24 Sze0
      pén 25 Sze0
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze100
      hét 28 Sze0
      kedd 29 Sze0
      sze 30 Sze100
      csüt 1 Okt0
      pén 2 Okt100
      szo 3 Okt0
      vas 4 Okt0
      hét 5 Okt0
      kedd 6 Okt0
      sze 7 Okt100
      csüt 8 Okt0
      pén 9 Okt200
      szo 10 Okt0
      vas 11 Okt0
      hét 12 Okt (előrejelzés)0
      kedd 13 Okt (előrejelzés)0
      sze 14 Okt (előrejelzés)100
      csüt 15 Okt (előrejelzés)0
      pén 16 Okt (előrejelzés)100
      szo 17 Okt (előrejelzés)0
      vas 18 Okt (előrejelzés)0
      hét 19 Okt (előrejelzés)0
      kedd 20 Okt (előrejelzés)0
      sze 21 Okt (előrejelzés)200
      csüt 22 Okt (előrejelzés)0
      pén 23 Okt (előrejelzés)200
      szo 24 Okt (előrejelzés)0
      vas 25 Okt (előrejelzés)100
      hét 26 Okt (előrejelzés)0
      kedd 27 Okt (előrejelzés)0
      sze 28 Okt (előrejelzés)200
      csüt 29 Okt (előrejelzés)0
      pén 30 Okt (előrejelzés)200
      szo 31 Okt (előrejelzés)0
      vas 1 Nov (előrejelzés)100

      Kérdések Stuart Davis kapcsán

      Melyik Stuart Davis vászon a legnépszerűbb?

      Visa 1 az első helyen áll, 300 megtekintéssel (6% a(z) Stuart Davis megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.

      Hányan olvostak Stuart Davis nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?

      5 400 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 1 100 a művész oldalán és 4 300 az egyes vásznalapokon történt.

      Milyen eszközökön követik Stuart Davis alkotásait az olvasók?

      A látogatók számítógépek (83%) és telefonok (17%) eszközökön követik Stuart Davis-t; a számítógépek eszközök a látogatások 83%-át teszik ki.

      Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Stuart Davis esetében?

      Nyugodt (Kontraszt): a látogatások 23%-át, a katalógus 10%-ával szemben.