Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Suzuki Harunobu oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Suzuki Harunobu: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Osen: 800 látogatás évente, ami 3% összes Suzuki Harunobu kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Women Embracing In A Green House és Young Woman Jumping From The Kiyomizu Temple Balcony With An Umbrella As A Parachute. A festő oldala: 12 900 megtekintés. Festmények: 25 700. Összesen: 38 600. A látogatószám növekszik: 422% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 20 200 látogatás. A olvasók Angol (51%), Spanyol (13%) és Orosz (10%) nyelven beszélnek. A látogatók számítógépek (88%), telefonok (6%) és tabletek (6%) eszközökön böngésznek. Békés, nyugodt (Hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 80%-át, a vásznalak 0%-ét.
A(z) Suzuki Harunobu 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Suzuki Harunobu vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Suzuki Harunobu oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
1 600
Júl 2026
1 100
19 100
Aug 2026
300
2 400
Sze 2026
11 500
2 600
Mikor nyitják meg a látogatók Suzuki Harunobu vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Suzuki Harunobu olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
0,0%
80,0%
Nosztalgikus
100,0%
10,0%
Nyugodt
0,0%
5,0%
Éteri
0,0%
5,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
45,0%
Nyugodt
0,0%
25,0%
Játékos
100,0%
10,0%
Nyugodt
0,0%
15,0%
Melankolikus
0,0%
5,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
2,0%
1,1%
Lágy árnyékok
8,0%
4,8%
Érezhető fényesség
30,0%
34,8%
Fényerék egyensúlya
52,0%
50,9%
Fényes
8,0%
8,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
4,0%
3,3%
Finom színtónusú
32,0%
38,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
54,0%
51,6%
Egyértelmű színprészenység
10,0%
6,6%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
60,0%
73,8%
Földszínek
26,0%
18,6%
Pasztell színek
6,0%
3,0%
Sötét tónusú
6,0%
1,9%
Monokróm
2,0%
2,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
2,0%
2,6%
Egyensúlyos
72,0%
67,8%
Élénk
26,0%
29,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
44,0%
38,8%
Lágy
36,0%
43,6%
Egyensúlyozott
6,0%
5,5%
Erőteljes kontrasztú
8,0%
6,2%
Kijelentés
6,0%
5,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
1,5%
Lágyan kevert paletta
0,0%
1,8%
Egyensúlyozott harmónia
4,0%
3,7%
Erős színegyüntetés
42,0%
27,5%
Egységes színpaletta
54,0%
65,6%
Melyek Suzuki Harunobu kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Title Name(Japanese): 輿入
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Építőközös pár kokyû játéká…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
Making The Rooster Drunk To…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Couple Beside A Plum Tree A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Osen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
Young Man And Woman Hunting…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Actor with Falcon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Kumagai Naozane And Taira N…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Woman Dressed As Palace Ser…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Tea House
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Suzuki Harunobu műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
34 100
88,3%
telefonok
2 300
6,0%
tabletek
2 200
5,7%
Milyen nyelven olvassák Suzuki Harunobu műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
6 900
51,5%
Spanyol
1 800
13,4%
Orosz
1 400
10,4%
Francia
700
5,2%
Német
500
3,7%
Koreai
500
3,7%
Bolgár
300
2,2%
Japán
200
1,5%
Portugál
200
1,5%
Svéd
200
1,5%
Naponta hány látogatása van Suzuki Harunobu-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
500
kedd 22 Sze
800
sze 23 Sze
800
csüt 24 Sze
200
pén 25 Sze
1 300
szo 26 Sze
300
vas 27 Sze
300
hét 28 Sze
600
kedd 29 Sze
800
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
500
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
700
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
1 400
kedd 6 Okt
500
sze 7 Okt
400
csüt 8 Okt
500
pén 9 Okt
1 600
szo 10 Okt
300
vas 11 Okt
300
hét 12 Okt (előrejelzés)
1 100
kedd 13 Okt (előrejelzés)
900
sze 14 Okt (előrejelzés)
600
csüt 15 Okt (előrejelzés)
500
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 400
szo 17 Okt (előrejelzés)
600
vas 18 Okt (előrejelzés)
300
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 000
sze 21 Okt (előrejelzés)
600
csüt 22 Okt (előrejelzés)
600
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 400
szo 24 Okt (előrejelzés)
600
vas 25 Okt (előrejelzés)
300
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 000
sze 28 Okt (előrejelzés)
600
csüt 29 Okt (előrejelzés)
600
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 500
szo 31 Okt (előrejelzés)
600
vas 1 Nov (előrejelzés)
300
Amit a látogatók Suzuki Harunobu kapcsán kérdeznek
Melyik Suzuki Harunobu vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Osen első helyen: 800 megtekintés, ami a nézettségek 3%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Suzuki Harunobu olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
38 600 látogatás tizenkét hónapban: 12 900 a művész oldalán, 25 700 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Suzuki Harunobu olvasói?
számítógépek (88%), telefonok (6%) és tabletek (6%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 88%-át teszik ki.
Milyen nyelveket beszélnek Suzuki Harunobu olvasói?
Angol (51%), Spanyol (13%) és Orosz (10%); a(z) Angol nyelv 51%-át teszi ki.
Melyik vásznalapú művei Suzuki Harunobu felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Békés, nyugodt (Hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 0% részét öveklik, de a látogatások 80% százalékát teszik ki.