Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Theodoor Van Thulden oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Theodoor Van Thulden és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Theodoor Van Thulden legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Triumph der Galathea volt: 600 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 17%-ét teszi ki. Követik őket a Time Reveals the Truth és Harmony and Marriage Theodoor Van Thulden összesen 3 600 látogatást generált: 300 a művész oldalán és 3 300 az egyes vásznalakon. A figyelem 50%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 2 700 látogatással. A látogatók számítógépek (81%) és telefonok (19%) eszközökön böngésznek. A látogatók Egyensúlyos (Színintenzitás) iránt érdeklődnek: a látogatások 80%-át, a művész katalógusának 46%-át teszi ki.
A(z) Theodoor Van Thulden legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Theodoor Van Thulden 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Hány olvasó látogatja é月に Theodoor Van Thulden oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
300
2 400
Aug 2026
0
600
Sze 2026
0
300
Hány gyakran nyitják meg Theodoor Van Thulden vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Theodoor Van Thulden olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
41,7%
47,1%
Dramatikus
50,0%
17,6%
Éteri
8,3%
35,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
16,7%
47,1%
Drámai
41,7%
11,8%
Belső elmélyülést sugárzó
16,7%
23,5%
Rejtélyes
8,3%
17,6%
Reményt sugárzó
8,3%
0,0%
Szellemi
8,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
50,0%
54,3%
Lágy árnyékok
30,0%
28,6%
Érezhető fényesség
12,0%
17,1%
Fényerék egyensúlya
4,0%
0,0%
Fényes
4,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
32,0%
22,9%
Finom színtónusú
32,0%
20,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
57,1%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
83,3%
100,0%
Semleges tónusok
9,5%
0,0%
Sötét tónusú
7,1%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
46,0%
20,0%
Egyensúlyos
46,0%
80,0%
Élénk
8,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
2,9%
Lágy
22,0%
8,6%
Egyensúlyozott
14,0%
28,6%
Erőteljes kontrasztú
36,0%
45,7%
Kijelentés
18,0%
14,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,0%
5,7%
Lágyan kevert paletta
6,0%
8,6%
Egyensúlyozott harmónia
4,0%
8,6%
Erős színegyüntetés
50,0%
42,9%
Egységes színpaletta
36,0%
34,3%
Mely Theodoor Van Thulden vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Triumph der Galathea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
100
Time Reveals the Truth
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
The Visitation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
SAINT FRANCOIS DE PAULE GUE…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Return of Peace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The provinces of Brabant, H…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Discovery of Purple
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apollo and Daphne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
L'ALLIANCE DE LA FRANCE ET…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Saint François de Paule pro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Milyen eszközöket használnak az olvasók Theodoor Van Thulden követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
2 900
80,6%
telefonok
700
19,4%
Mely nyelveken olvassák Theodoor Van Thulden műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Theodoor Van Thulden-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
200
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
300
pén 9 Okt
400
szo 10 Okt
300
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
100
Kérdések Theodoor Van Thulden kapcsán
Melyik Theodoor Van Thulden vászon a legnépszerűbb?
Triumph der Galathea az első helyen áll, 600 megtekintéssel (17% a(z) Theodoor Van Thulden megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Theodoor Van Thulden nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
3 600 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 300 a művész oldalán és 3 300 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Theodoor Van Thulden alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (81%) és telefonok (19%) eszközökön követik Theodoor Van Thulden-t; a számítógépek eszközök a látogatások 81%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Theodoor Van Thulden esetében?
Egyensúlyos (Színintenzitás): a látogatások 80%-át, a katalógus 46%-ával szemben.