Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Thomas Barker Az olvasók és a vászonok

      1769 – 1847

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Thomas Barker oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Thomas Barker: mit mond egy év látogatási statisztikája

      A legnézettebb vászon: Interior Of A Large Cave With Figures And Animals: 300 látogatás évente, ami 14% összes Thomas Barker kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Landscape With Cattle Watering And Rustics és The Woodcutter's Family. A festő oldala: 500 megtekintés. Festmények: 2 000. Összesen: 2 500. A legjobb hónap: Júl 2026, 1 900 látogatás. Erős színegyüntetés (Színharmónia) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 55%-át, a vásznalak 34%-ét.

      A(z) Thomas Barker 10 legnézettebb vászonműve

      A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Thomas Barker vászonművében, a látogatások sorrendjében.

      1. Interior Of A Large Cave With Figures And Animals 1 Interior Of A Large Cave With Figures And Animals 300 látogatás · 13,6%
      2. Landscape With Cattle Watering And Rustics 2 Landscape With Cattle Watering And Rustics 200 látogatás · 9,1%
      3. The Woodcutter's Family 3 The Woodcutter's Family 200 látogatás · 9,1%
      4. Shepherd Boy 4 Shepherd Boy 100 látogatás · 4,5%
      5. Landscape With Figures And Cattle 5 Landscape With Figures And Cattle 100 látogatás · 4,5%
      6. Travellers Passing Beneath A Volcano 6 Travellers Passing Beneath A Volcano 100 látogatás · 4,5%
      7. Landscape With A Waterfall 7 Landscape With A Waterfall 100 látogatás · 4,5%
      8. Mary Elizabeth Elton, Jane Octavia Elton, And Arthur Hallam Elton, With Their Dog 'rob Roy' 8 Mary Elizabeth Elton, Jane Octavia Elton, And Arthur Hallam Elton, With Their Dog 'rob Roy' 100 látogatás · 4,5%
      9. Landscape Near Sant'agata 9 Landscape Near Sant'agata 100 látogatás · 4,5%
      10. A Shepherd Boy - 10 A Shepherd Boy - 100 látogatás · 4,5%

      Mikor látogatják el az olvasók a Thomas Barker oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      A táblázatban szereplő adatok
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 20261000
      Júl 20263001 600
      Aug 20260100
      Sze 202600
      Okt 2026100300

      Mikor nyitják meg a látogatók Thomas Barker vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Melyek Thomas Barker kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      A táblázatban szereplő adatok
      MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
      Getting in Clover: Noon000000000000
      The Bride Of Death000000000000
      Shepherd Boys and Dog Shelt…000000000000
      Small Landscape000000000000
      Wood Gatherers000000000000
      The Gleaner000000000000
      A Fancy Head000000000000
      View In Italy000000000000
      The Young Shepherds00000000000100
      Rembrandt's Self Portrait A…000000000000

      Milyen nyelven olvassák Thomas Barker műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Naponta hány látogatása van Thomas Barker-nek, és mi a következő lépés?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      A táblázatban szereplő adatok
      NapLátogatások
      csüt 15 Okt0
      pén 16 Okt0
      szo 17 Okt0
      vas 18 Okt100
      hét 19 Okt0
      kedd 20 Okt0
      sze 21 Okt0
      csüt 22 Okt0
      pén 23 Okt0
      szo 24 Okt100
      vas 25 Okt0
      hét 26 Okt0
      kedd 27 Okt100
      sze 28 Okt0
      csüt 29 Okt0
      pén 30 Okt0
      szo 31 Okt0
      vas 1 Nov0
      hét 2 Nov0
      kedd 3 Nov0
      sze 4 Nov0
      csüt 5 Nov (előrejelzés)0
      pén 6 Nov (előrejelzés)0
      szo 7 Nov (előrejelzés)0
      vas 8 Nov (előrejelzés)0
      hét 9 Nov (előrejelzés)0
      kedd 10 Nov (előrejelzés)0
      sze 11 Nov (előrejelzés)0
      csüt 12 Nov (előrejelzés)0
      pén 13 Nov (előrejelzés)0
      szo 14 Nov (előrejelzés)0
      vas 15 Nov (előrejelzés)0
      hét 16 Nov (előrejelzés)0
      kedd 17 Nov (előrejelzés)0
      sze 18 Nov (előrejelzés)0
      csüt 19 Nov (előrejelzés)0
      pén 20 Nov (előrejelzés)0
      szo 21 Nov (előrejelzés)0
      vas 22 Nov (előrejelzés)0
      hét 23 Nov (előrejelzés)0
      kedd 24 Nov (előrejelzés)0
      sze 25 Nov (előrejelzés)0

      Amit a látogatók Thomas Barker kapcsán kérdeznek

      Melyik Thomas Barker vászonát nyitják meg a legtöbbször?

      Interior Of A Large Cave With Figures And Animals első helyen: 300 megtekintés, ami a nézettségek 14%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.

      Mennyi a Thomas Barker olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?

      2 500 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalán, 2 000 a vászlakon.

      Melyik vásznalapú művei Thomas Barker felelnek meg a látogatók ízléسének?

      A(z) Erős színegyüntetés (Színharmónia) stílusú vásznalak a katalógus 34% részét öveklik, de a látogatások 55% százalékát teszik ki.