Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Thomas Couture oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Thomas Couture és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Thomas Couture legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Engagé katona és fia (Egy apa és fia tanulmánya) volt: 1 700 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 17%-ét teszi ki. Követik őket a The Romans of the Decadence és Elève américaine peignant Thomas Couture összesen 11 700 látogatást generált: 2 000 a művész oldalán és 9 700 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 112%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 9 000 látogatással. A látogatók számítógépek (77%), telefonok (19%) és tabletek (4%) eszközökön böngésznek. A látogatók Finom színtónusú (Színelnyomás) iránt érdeklődnek: a látogatások 51%-át, a művész katalógusának 32%-át teszi ki.
A(z) Thomas Couture legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Thomas Couture 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
1 600
7 400
Aug 2026
0
800
Sze 2026
400
1 300
Hány gyakran nyitják meg Thomas Couture vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Thomas Couture olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
66,7%
63,6%
Dramatikus
16,7%
20,4%
Elegáns
16,7%
9,1%
Nyugodt
0,0%
6,8%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
50,0%
68,2%
Belső elmélyülést sugárzó
16,7%
20,4%
Drámai
33,3%
11,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
36,0%
41,2%
Lágy árnyékok
38,0%
40,2%
Érezhető fényesség
20,0%
15,7%
Fényerék egyensúlya
6,0%
2,9%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
36,0%
18,6%
Finom színtónusú
32,0%
51,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
20,6%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
9,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
74,4%
81,0%
Sötét tónusú
14,0%
12,6%
Semleges tónusok
11,6%
5,3%
Monokróm
0,0%
1,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
46,0%
31,4%
Egyensúlyos
48,0%
64,7%
Élénk
6,0%
3,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
6,9%
Lágy
24,0%
36,3%
Egyensúlyozott
8,0%
14,7%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
22,6%
Kijelentés
38,0%
19,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
2,0%
1,0%
Lágyan kevert paletta
10,0%
11,8%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
4,9%
Erős színegyüntetés
38,0%
46,1%
Egységes színpaletta
38,0%
36,3%
Mely Thomas Couture vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Romans of the Decadence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Horace and Lydia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Romans of the Decadence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
0
ADOLPHE MOREAU
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
JÚSZOS LADY A KÖZÉPDELBEN
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Romans of the Decadence (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Little Bather
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
MARIE SIMONET
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Romans of the Decadence (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Engagé katona és fia (Egy a…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 200
0
300
Milyen eszközöket használnak az olvasók Thomas Couture követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
9 000
76,9%
telefonok
2 200
18,8%
tabletek
500
4,3%
Mely nyelveken olvassák Thomas Couture műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
600
66,7%
Orosz
200
22,2%
Japán
100
11,1%
Naponta hány látogatása van Thomas Couture-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
300
sze 23 Sze
200
csüt 24 Sze
200
pén 25 Sze
200
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
300
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
600
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
300
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
500
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt (előrejelzés)
100
sze 14 Okt (előrejelzés)
100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
200
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Thomas Couture kapcsán
Melyik Thomas Couture vászon a legnépszerűbb?
Engagé katona és fia (Egy apa és fia tanulmánya) az első helyen áll, 1 700 megtekintéssel (17% a(z) Thomas Couture megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Thomas Couture nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
11 700 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 2 000 a művész oldalán és 9 700 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Thomas Couture alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (77%), telefonok (19%) és tabletek (4%) eszközökön követik Thomas Couture-t; a számítógépek eszközök a látogatások 77%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Thomas Couture esetében?
Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 51%-át, a katalógus 32%-ával szemben.