Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Thomas Eakins oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Thomas Eakins és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Thomas Eakins legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a A Gross Klinika volt: 2 600 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 12%-ét teszi ki. Követik őket a Max Schmitt egy vízije és John Biglin in a Single Scull Thomas Eakins összesen 23 200 látogatást generált: 1 800 a művész oldalán és 21 400 az egyes vásznalakon. A figyelem 5%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 18 600 látogatással. A látogatók számítógépek (92%), telefonok (6%) és tabletek (1%) eszközökön böngésznek. A látogatók Finom színtónusú (Színelnyomás) iránt érdeklődnek: a látogatások 48%-át, a művész katalógusának 26%-át teszi ki.
A(z) Thomas Eakins legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Thomas Eakins 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
700
Júl 2026
1 000
17 600
Aug 2026
400
1 600
Sze 2026
400
1 500
Hány gyakran nyitják meg Thomas Eakins vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Thomas Eakins olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
13,3%
27,0%
Elegáns
33,3%
20,9%
Békés, nyugodt
13,3%
20,9%
Nyugodt
26,7%
11,3%
Klasszikus
6,7%
11,3%
Nosztalgikus
6,7%
6,1%
Természetes tónusú
0,0%
1,7%
Romantikus
0,0%
0,9%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
73,3%
46,2%
Sötét és komoly
6,7%
26,5%
Nyugodt
6,7%
14,5%
Melankolikus
13,3%
9,4%
Nyugodt
0,0%
1,7%
Romantikus
0,0%
1,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
70,0%
63,8%
Lágy árnyékok
12,0%
22,2%
Érezhető fényesség
10,0%
9,0%
Fényerék egyensúlya
6,0%
4,5%
Fényes
2,0%
0,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
36,0%
23,1%
Finom színtónusú
26,0%
48,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
18,6%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
10,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
78,0%
78,9%
Sötét tónusú
12,2%
13,5%
Semleges tónusok
9,8%
5,9%
Monokróm
0,0%
1,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
52,0%
52,0%
Egyensúlyos
40,0%
39,4%
Élénk
8,0%
8,6%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
30,0%
20,8%
Lágy
22,0%
19,9%
Egyensúlyozott
12,0%
11,8%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
30,8%
Kijelentés
18,0%
16,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
6,8%
Lágyan kevert paletta
10,0%
14,0%
Egyensúlyozott harmónia
28,0%
20,4%
Erős színegyüntetés
36,0%
43,9%
Egységes színpaletta
14,0%
14,9%
Mely Thomas Eakins vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Gross Klinika
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
700
500
Max Schmitt egy vízije
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
300
The Chess Players
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Signora Gomez d'Arza
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Chess Player
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Champion Single Sculls…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Mary Adeline Wi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Writing Master
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Walt Whitman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Home Ranch
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az olvasók Thomas Eakins követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
21 400
92,2%
telefonok
1 500
6,5%
tabletek
300
1,3%
Mely nyelveken olvassák Thomas Eakins műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
300
75,0%
Holland
100
25,0%
Naponta hány látogatása van Thomas Eakins-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
100
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
200
hét 12 Okt
200
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
Kérdések Thomas Eakins kapcsán
Melyik Thomas Eakins vászon a legnépszerűbb?
A Gross Klinika az első helyen áll, 2 600 megtekintéssel (12% a(z) Thomas Eakins megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Thomas Eakins nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
23 200 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 1 800 a művész oldalán és 21 400 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Thomas Eakins alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (92%), telefonok (6%) és tabletek (1%) eszközökön követik Thomas Eakins-t; a számítógépek eszközök a látogatások 92%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Thomas Eakins esetében?
Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 48%-át, a katalógus 26%-ával szemben.