Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Thomas Riesner oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Thomas Riesner és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Thomas Riesner legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Arrive 2 volt: 300 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 15%-ét teszi ki. Követik őket a Subsoil 15×21cm Ink ×paper 2022 és Shadow 1 Thomas Riesner összesen 3 800 látogatást generált: 2 500 a művész oldalán és 1 300 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 225%-val emelkedtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 1 500 látogatással. A látogatók számítógépek (97%) és telefonok (3%) eszközökön böngésznek. A látogatók Egyensúlyos (Színintenzitás) iránt érdeklődnek: a látogatások 60%-át, a művész katalógusának 26%-át teszi ki.
A(z) Thomas Riesner legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Thomas Riesner 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
500
1 000
Aug 2026
300
200
Sze 2026
400
0
Okt 2026
1 300
0
Hány gyakran nyitják meg Thomas Riesner vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Thomas Riesner olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
78,6%
87,5%
Játékos
7,1%
12,5%
Karakteres
7,1%
0,0%
Misztikus
7,1%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Feszült hangulatú
71,4%
87,5%
Drámai
14,3%
0,0%
Játékos
7,1%
12,5%
Rejtélyes
7,1%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
4,0%
0,0%
Lágy árnyékok
2,0%
0,0%
Érezhető fényesség
6,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
20,0%
45,0%
Fényes
68,0%
55,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
68,0%
40,0%
Finom színtónusú
12,0%
25,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
12,0%
20,0%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
15,0%
Éles színűség
4,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
50,0%
68,4%
Pasztell színek
43,5%
21,1%
Földszínek
4,3%
10,5%
Sötét tónusú
2,2%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
66,0%
35,0%
Egyensúlyos
26,0%
60,0%
Élénk
8,0%
5,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
5,0%
Lágy
6,0%
0,0%
Egyensúlyozott
2,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
4,0%
5,0%
Kijelentés
86,0%
90,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
28,0%
40,0%
Lágyan kevert paletta
12,0%
10,0%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
5,0%
Erős színegyüntetés
30,0%
30,0%
Egységes színpaletta
20,0%
15,0%
Mely Thomas Riesner vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Soul Maze :2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
POWERLESSNESS:2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Subsoil 15×21cm Ink ×paper…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dread 1 15×21cm Ink ×paper…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Beyond
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
IMAGE:24
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
IMAGE:22
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
IMAGE:25
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
IMAGE:26
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az olvasók Thomas Riesner követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 700
97,4%
telefonok
100
2,6%
Mely nyelveken olvassák Thomas Riesner műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
1 000
83,3%
Angol
200
16,7%
Naponta hány látogatása van Thomas Riesner-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
300
csüt 22 Okt
400
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
100
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
300
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
400
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
100
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
400
csüt 5 Nov (előrejelzés)
300
pén 6 Nov (előrejelzés)
300
szo 7 Nov (előrejelzés)
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
500
csüt 12 Nov (előrejelzés)
300
pén 13 Nov (előrejelzés)
400
szo 14 Nov (előrejelzés)
100
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
600
csüt 19 Nov (előrejelzés)
400
pén 20 Nov (előrejelzés)
500
szo 21 Nov (előrejelzés)
100
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
100
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Thomas Riesner kapcsán
Melyik Thomas Riesner vászon a legnépszerűbb?
Arrive 2 az első helyen áll, 300 megtekintéssel (15% a(z) Thomas Riesner megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Thomas Riesner nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
3 800 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 2 500 a művész oldalán és 1 300 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Thomas Riesner alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (97%) és telefonok (3%) eszközökön követik Thomas Riesner-t; a számítógépek eszközök a látogatások 97%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Thomas Riesner esetében?
Egyensúlyos (Színintenzitás): a látogatások 60%-át, a katalógus 26%-ával szemben.