Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Boccioni Umberto oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Boccioni Umberto: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: A város felépítése: 5 600 látogatás évente, ami 10% összes Boccioni Umberto kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Egy Labdarúgó Dinamikája és Dynamism of a Cyclist. A festő oldala: 18 100 megtekintés. Festmények: 49 600. Összesen: 67 700. A látogatószám növekszik: 53% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 38 500 látogatás. A olvasók Angol (34%), Olasz (16%) és Francia (12%) nyelven beszélnek. A látogatók számítógépek (75%), telefonok (22%) és tabletek (3%) eszközökön böngésznek. Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 64%-át, a vásznalak 32%-ét.
A(z) Boccioni Umberto 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Boccioni Umberto vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Boccioni Umberto oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
700
Júl 2026
6 100
32 400
Aug 2026
5 500
5 700
Sze 2026
6 300
10 800
Mikor nyitják meg a látogatók Boccioni Umberto vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Boccioni Umberto olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Karakteres
32,6%
40,8%
Dramatikus
22,4%
34,6%
Elegáns
18,4%
10,0%
Békés, nyugodt
8,2%
3,6%
Nyugodt
10,2%
2,9%
Nosztalgikus
2,0%
3,2%
Misztikus
0,0%
3,0%
Modern
4,1%
1,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Energikus
46,9%
58,3%
Belső elmélyülést sugárzó
14,3%
8,6%
Nyugodt
10,2%
6,4%
Melankolikus
6,1%
6,4%
Drámai
6,1%
3,6%
Erőteljes presence
2,0%
3,9%
Örömteli
0,0%
3,2%
Nyugodt
4,1%
2,9%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
16,0%
10,7%
Lágy árnyékok
42,0%
40,3%
Érezhető fényesség
32,0%
43,3%
Fényerék egyensúlya
4,0%
3,7%
Fényes
6,0%
2,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
24,0%
17,4%
Finom színtónusú
26,0%
16,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
30,7%
Egyértelmű színprészenység
20,0%
33,9%
Éles színűség
0,0%
1,1%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
55,8%
59,7%
Sötét tónusú
25,6%
26,9%
Semleges tónusok
14,0%
11,6%
Pasztell színek
4,7%
1,5%
Monokróm
0,0%
0,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
28,0%
20,4%
Egyensúlyos
54,0%
46,2%
Élénk
18,0%
33,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
1,2%
Lágy
16,0%
11,2%
Egyensúlyozott
10,0%
7,5%
Erőteljes kontrasztú
32,0%
64,2%
Kijelentés
38,0%
15,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
32,0%
47,6%
Lágyan kevert paletta
22,0%
15,0%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
13,3%
Erős színegyüntetés
26,0%
19,6%
Egységes színpaletta
8,0%
4,5%
Melyek Boccioni Umberto kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Három nő
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
100
100
A város felé épül
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A város felépítése
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
500
2 900
The Laugh
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
0
700
Elasticitás
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
1 100
700
A Városi Ébresztés
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
100
1 100
Dynamism of a Cyclist
0
0
0
0
0
0
0
0
200
2 200
400
300
Eszterkép II - Akik maradnak
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
300
Egy Labdarúgó Dinamikája
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2 100
300
1 000
Eszetsétatok II - Azok, aki…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
0
400
Milyen eszközökkel olvassák a Boccioni Umberto műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
50 600
74,7%
telefonok
14 800
21,9%
tabletek
2 300
3,4%
Milyen nyelven olvassák Boccioni Umberto műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 600
34,2%
Olasz
1 200
15,8%
Francia
900
11,8%
Spanyol
600
7,9%
Koreai
500
6,6%
Holland
400
5,3%
Orosz
400
5,3%
Szlovák
200
2,6%
Svéd
200
2,6%
Ukrán
200
2,6%
Naponta hány látogatása van Boccioni Umberto-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
800
csüt 24 Sze
1 700
pén 25 Sze
700
szo 26 Sze
800
vas 27 Sze
300
hét 28 Sze
1 200
kedd 29 Sze
1 600
sze 30 Sze
1 700
csüt 1 Okt
1 300
pén 2 Okt
800
szo 3 Okt
600
vas 4 Okt
400
hét 5 Okt
1 300
kedd 6 Okt
1 200
sze 7 Okt
1 300
csüt 8 Okt
1 300
pén 9 Okt
700
szo 10 Okt
400
vas 11 Okt
1 200
hét 12 Okt
1 800
kedd 13 Okt
1 100
sze 14 Okt (előrejelzés)
1 400
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 600
pén 16 Okt (előrejelzés)
800
szo 17 Okt (előrejelzés)
700
vas 18 Okt (előrejelzés)
700
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 600
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 400
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 400
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 600
pén 23 Okt (előrejelzés)
800
szo 24 Okt (előrejelzés)
700
vas 25 Okt (előrejelzés)
700
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 600
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 500
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 500
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 700
pén 30 Okt (előrejelzés)
800
szo 31 Okt (előrejelzés)
700
vas 1 Nov (előrejelzés)
700
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 700
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 500
Amit a látogatók Boccioni Umberto kapcsán kérdeznek
Melyik Boccioni Umberto vászonát nyitják meg a legtöbbször?
A város felépítése első helyen: 5 600 megtekintés, ami a nézettségek 10%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Boccioni Umberto olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
67 700 látogatás tizenkét hónapban: 18 100 a művész oldalán, 49 600 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Boccioni Umberto olvasói?
számítógépek (75%), telefonok (22%) és tabletek (3%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 75%-át teszik ki.
Milyen nyelveket beszélnek Boccioni Umberto olvasói?
Angol (34%), Olasz (16%) és Francia (12%); a(z) Angol nyelv 34%-át teszi ki.
Melyik vásznalapú művei Boccioni Umberto felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) stílusú vásznalak a katalógus 32% részét öveklik, de a látogatások 64% százalékát teszik ki.