Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Utagawa Kunisada Ii oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Utagawa Kunisada Ii és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Utagawa Kunisada Ii legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Sumo-e, Ukiyo-e prints of Sumo Wrestler, volt: 400 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 33%-ét teszi ki. Követik őket a True Feelings in Akashi, Delight over a Trist és Scene from the play “The Treasury of Loyal Retainers”\n\nScene from the play “The Treasury of Loyal Retainers” Utagawa Kunisada Ii összesen 2 300 látogatást generált: 1 100 a művész oldalán és 1 200 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 300%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 1 800 látogatással. A látogatók Finom színtónusú (Színelnyomás) iránt érdeklődnek: a látogatások 67%-át, a művész katalógusának 33%-át teszi ki.
A(z) Utagawa Kunisada Ii legnépszerűbb 8 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Utagawa Kunisada Ii 8 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Hány olvasó látogatja é月に Utagawa Kunisada Ii oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
700
1 100
Aug 2026
100
0
Sze 2026
300
100
Hány gyakran nyitják meg Utagawa Kunisada Ii vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Utagawa Kunisada Ii olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nosztalgikus
60,0%
45,5%
Karakteres
6,7%
36,4%
Klasszikus
13,3%
9,1%
Dramatikus
6,7%
9,1%
Békés, nyugodt
13,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
33,3%
18,2%
Energikus
13,3%
36,4%
Nosztalgikus
13,3%
9,1%
Drámai
6,7%
9,1%
Örömteli
13,3%
0,0%
Játékos
6,7%
9,1%
Erőteljes presence
6,7%
9,1%
Nyugodt
6,7%
9,1%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
5,6%
8,3%
Érezhető fényesség
50,0%
41,7%
Fényerék egyensúlya
38,9%
50,0%
Fényes
5,6%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
22,2%
8,3%
Finom színtónusú
33,3%
66,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
38,9%
16,7%
Egyértelmű színprészenység
5,6%
8,3%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
76,9%
66,7%
Földszínek
15,4%
22,2%
Sötét tónusú
7,7%
11,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
5,6%
8,3%
Egyensúlyos
83,3%
75,0%
Élénk
11,1%
16,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
27,8%
8,3%
Egyensúlyozott
33,3%
33,3%
Erőteljes kontrasztú
11,1%
0,0%
Kijelentés
27,8%
58,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
22,2%
33,3%
Lágyan kevert paletta
11,1%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
22,2%
50,0%
Erős színegyüntetés
33,3%
8,3%
Egységes színpaletta
11,1%
8,3%
Mely Utagawa Kunisada Ii vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
The bell cricket (Chapter 3…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Wintry Blast; Clear Wea…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Actor Bando Shiuka Playing…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Osaka actor Kataoka Gad…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
True Feelings in Akashi, De…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
True Feelings in Akashi, De…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sumo-e, Ukiyo-e prints of S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
True Feelings in Akashi, De…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Scene from the play “The Tr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Congratulatory announcement…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken olvassák Utagawa Kunisada Ii műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
200
33,3%
Dán
100
16,7%
Görög
100
16,7%
Spanyol
100
16,7%
Olasz
100
16,7%
Naponta hány látogatása van Utagawa Kunisada Ii-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
300
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Utagawa Kunisada Ii kapcsán
Melyik Utagawa Kunisada Ii vászon a legnépszerűbb?
Sumo-e, Ukiyo-e prints of Sumo Wrestler, az első helyen áll, 400 megtekintéssel (33% a(z) Utagawa Kunisada Ii megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 8 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Utagawa Kunisada Ii nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
2 300 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 1 100 a művész oldalán és 1 200 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Utagawa Kunisada Ii esetében?
Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 67%-át, a katalógus 33%-ával szemben.