Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Victor Vasarely Olvasók és legnézettebb vászlakok

      1906 – 1997

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Victor Vasarely oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Victor Vasarely és az olvasók

      Tizenkét hónap alatt Victor Vasarely legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Arcturus II volt: 700 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 2%-ét teszi ki. Követik őket a Tanulmány anyag V és Kaglo II Victor Vasarely összesen 37 700 látogatást generált: 3 100 a művész oldalán és 34 600 az egyes vásznalakon. A figyelem 39%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 31 600 látogatással. A látogatók számítógépek (92%), telefonok (7%) és tabletek (1%) eszközökön böngésznek. A látogatók Érezhető fényesség (Fényerő) iránt érdeklődnek: a látogatások 29%-át, a művész katalógusának 14%-át teszi ki.

      A(z) Victor Vasarely legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára

      A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Victor Vasarely 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.

      1. Arcturus II 1 Arcturus II 700 látogatás · 1,6%
      2. Tanulmány anyag V 2 Tanulmány anyag V, 1936 700 látogatás · 1,6%
      3. Kaglo II 3 Kaglo II, 1986 600 látogatás · 1,4%
      4. Bivega 4 Bivega 600 látogatás · 1,4%
      5. Vega-Kontosh-Va 5 Vega-Kontosh-Va 500 látogatás · 1,1%
      6. Észüst Szürke és Zöld 6 Észüst Szürke és Zöld 500 látogatás · 1,1%
      7. Lain 7 Lain 500 látogatás · 1,1%
      8. SIR-RIS 8 SIR-RIS 400 látogatás · 0,9%
      9. DVA-DVA 9 DVA-DVA 400 látogatás · 0,9%
      10. E-Vert-Rouge 10 E-Vert-Rouge 400 látogatás · 0,9%

      Hány olvasó látogatja é月に Victor Vasarely oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Nézze meg a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 20261001 000
      Júl 20261 40030 200
      Aug 20267002 400
      Sze 20269001 000

      Hány gyakran nyitják meg Victor Vasarely vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Mely Victor Vasarely vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Nézze meg a számokat
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      Pal-Ket00000000001000
      Kaglo II00000000010000
      Bivega000000000300100100
      NB 22 Caope000000000000
      Tridem K00000000010000
      SIR-RIS00000000030000
      Quadrature00000000010000
      Vega-Kontosh-Va00000000002000
      Yon000000000000
      Pal-Ket000000000000

      Milyen eszközöket használnak az olvasók Victor Vasarely követéséhez?

      Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

      Nézze meg a számokat
      EszközLátogatásokMegosztás
      számítógépek34 60091,8%
      telefonok2 8007,4%
      tabletek3000,8%

      Mely nyelveken olvassák Victor Vasarely műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Nézze meg a számokat
      NyelvLátogatásokMegosztás
      Angol20020,0%
      Spanyol20020,0%
      Bolgár10010,0%
      Francia10010,0%
      Magyar10010,0%
      Grúz10010,0%
      Orosz10010,0%
      Szlovák10010,0%

      Naponta hány látogatása van Victor Vasarely-nek, és mi a várható szám?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Nézze meg a számokat
      NapLátogatások
      csüt 24 Sze800
      pén 25 Sze300
      szo 26 Sze200
      vas 27 Sze300
      hét 28 Sze200
      kedd 29 Sze800
      sze 30 Sze500
      csüt 1 Okt600
      pén 2 Okt700
      szo 3 Okt400
      vas 4 Okt600
      hét 5 Okt1 000
      kedd 6 Okt900
      sze 7 Okt1 300
      csüt 8 Okt1 300
      pén 9 Okt600
      szo 10 Okt400
      vas 11 Okt1 300
      hét 12 Okt900
      kedd 13 Okt1 200
      sze 14 Okt500
      csüt 15 Okt (előrejelzés)1 400
      pén 16 Okt (előrejelzés)800
      szo 17 Okt (előrejelzés)500
      vas 18 Okt (előrejelzés)1 100
      hét 19 Okt (előrejelzés)1 100
      kedd 20 Okt (előrejelzés)1 500
      sze 21 Okt (előrejelzés)1 200
      csüt 22 Okt (előrejelzés)1 600
      pén 23 Okt (előrejelzés)900
      szo 24 Okt (előrejelzés)600
      vas 25 Okt (előrejelzés)1 300
      hét 26 Okt (előrejelzés)1 200
      kedd 27 Okt (előrejelzés)1 700
      sze 28 Okt (előrejelzés)1 300
      csüt 29 Okt (előrejelzés)1 700
      pén 30 Okt (előrejelzés)1 000
      szo 31 Okt (előrejelzés)600
      vas 1 Nov (előrejelzés)1 400
      hét 2 Nov (előrejelzés)1 400
      kedd 3 Nov (előrejelzés)1 900
      sze 4 Nov (előrejelzés)1 500

      Kérdések Victor Vasarely kapcsán

      Melyik Victor Vasarely vászon a legnépszerűbb?

      Arcturus II az első helyen áll, 700 megtekintéssel (2% a(z) Victor Vasarely megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.

      Hányan olvostak Victor Vasarely nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?

      37 700 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 3 100 a művész oldalán és 34 600 az egyes vásznalapokon történt.

      Milyen eszközökön követik Victor Vasarely alkotásait az olvasók?

      A látogatók számítógépek (92%), telefonok (7%) és tabletek (1%) eszközökön követik Victor Vasarely-t; a számítógépek eszközök a látogatások 92%-át teszik ki.

      Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Victor Vasarely esetében?

      Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 29%-át, a katalógus 14%-ával szemben.