Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Wang Hui oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Wang Hui számokban
清 王翬 倣巨然燕文貴山水圖 卷 Landscape in the Style of Juran and Yan Wengui az a vászon Wang Hui műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 33%-át teszi ki. Aztán Travellers in Autumn Mountain és The Colors of Mount Taihang. Összesen 1 400 látogatás esetén: 1 000 a festő oldalán, 400 a vásznalaknál. A nézettség emelkedik: 200% -el több látogatás Okt 2026 idején, mint Sze 2026 idején. A csúcspont Júl 2026 volt: 800 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Monokróm (Színintenzitás) a katalógus 32% részének látogatásainak 67%-át teszi ki.
Wang Hui: a 4 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Wang Hui leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Wang Hui olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
700
100
Aug 2026
0
0
Sze 2026
100
0
Okt 2026
100
200
Hogyan alakul Wang Hui vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Wang Hui vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
76,5%
100,0%
Belső elmélyülést sugárzó
11,8%
0,0%
Melankolikus
5,9%
0,0%
Szellemi
5,9%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
2,3%
33,3%
Lágy árnyékok
4,5%
16,7%
Érezhető fényesség
29,5%
16,7%
Fényerék egyensúlya
27,3%
33,3%
Fényes
36,4%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
38,6%
50,0%
Finom színtónusú
34,1%
33,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
22,7%
16,7%
Egyértelmű színprészenység
4,5%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
52,3%
50,0%
Monokróm
29,5%
33,3%
Földszínek
15,9%
16,7%
Sötét tónusú
2,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
31,8%
66,7%
Egyensúlyos
52,3%
33,3%
Élénk
15,9%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
79,5%
83,3%
Lágy
13,6%
0,0%
Egyensúlyozott
2,3%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
0,0%
0,0%
Kijelentés
4,5%
16,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
0,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
6,8%
0,0%
Egységes színpaletta
93,2%
100,0%
Hogyan alakulnak Wang Hui kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
清 王翬 倣巨然燕文貴山水圖 卷 Landscape…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of An Qi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Bamboo Slope
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hut in the Autumn Rain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Kangxi Emperor's Southe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
清 王翬 倣李成雪霽圖 軸 紙本 Snow Clear…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
清 王翬 溪山雨霽圖 軸 Clearing after…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
清 王翬 太行山色圖 卷 絹本 The Colors…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Beauty of Green Mountai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveket használják Wang Hui olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Magyar
200
100,0%
Hogyan alakulnak Wang Hui napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
200
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
200
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
100
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
400
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
300
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
400
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
100
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
400
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
100
csüt 26 Nov (előrejelzés)
100
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
Wang Hui: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Wang Hui műveiből?
清 王翬 倣巨然燕文貴山水圖 卷 Landscape in the Style of Juran and Yan Wengui: 200 látogatás, ami 33% a(z) Wang Hui megtekintéseinek összegétől. A lista 4. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Wang Hui?
1 400 tizenkét hónap alatt (1 000 a művész oldalán, 400 a vásznalaknál).
A látogatók kedvelik-e Wang Hui egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Monokróm (Színintenzitás): a látogatások 67%-át teszi ki a 32% katalógusból.