Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Willem Kalf oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Willem Kalf és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Willem Kalf legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Nature morte au römer volt: 300 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 13%-ét teszi ki. Követik őket a Still Life with Silver Jug és Still-Life Willem Kalf összesen 2 800 látogatást generált: 900 a művész oldalán és 1 900 az egyes vásznalakon. A figyelem 67%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 1 800 látogatással. A látogatók Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 59%-át, a művész katalógusának 38%-át teszi ki.
A(z) Willem Kalf legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Willem Kalf 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
0
Júl 2026
600
1 200
Aug 2026
100
500
Sze 2026
0
200
Hány gyakran nyitják meg Willem Kalf vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Willem Kalf olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
52,4%
47,1%
Dramatikus
23,8%
23,5%
Nyugodt
14,3%
5,9%
Természetes tónusú
4,8%
11,8%
Luksusú
4,8%
11,8%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
38,1%
58,8%
Nyugodt
28,6%
17,6%
Melankolikus
23,8%
11,8%
Drámai
4,8%
11,8%
Sötét és komoly
4,8%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
100,0%
100,0%
Lágy árnyékok
0,0%
0,0%
Érezhető fényesség
0,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
83,8%
87,0%
Finom színtónusú
8,1%
8,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
5,4%
4,3%
Egyértelmű színprészenység
2,7%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
87,5%
100,0%
Monokróm
8,3%
0,0%
Sötét tónusú
4,2%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
94,6%
100,0%
Egyensúlyos
2,7%
0,0%
Élénk
2,7%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
64,9%
56,5%
Lágy
24,3%
30,4%
Egyensúlyozott
2,7%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
5,4%
4,3%
Kijelentés
2,7%
8,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
21,6%
39,1%
Lágyan kevert paletta
16,2%
8,7%
Egyensúlyozott harmónia
16,2%
8,7%
Erős színegyüntetés
37,8%
39,1%
Egységes színpaletta
8,1%
4,3%
Mely Willem Kalf vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Still Life with Silver Jug
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Still-Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still-Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Still-Life with a Nautilus…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Still-Life with Drinking-Ho…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Still-Life with Glass Goble…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Still-Life with Chinese Por…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Pronk Still Life With Holbe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still-life (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
INTERIEUR D'UNE CUISINE RUS…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken olvassák Willem Kalf műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Svéd
100
100,0%
Naponta hány látogatása van Willem Kalf-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
100
pén 25 Sze
100
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
200
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
300
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
200
pén 9 Okt
200
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
300
pén 16 Okt (előrejelzés)
200
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
300
pén 23 Okt (előrejelzés)
200
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
400
pén 30 Okt (előrejelzés)
200
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
Kérdések Willem Kalf kapcsán
Melyik Willem Kalf vászon a legnépszerűbb?
Nature morte au römer az első helyen áll, 300 megtekintéssel (13% a(z) Willem Kalf megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Willem Kalf nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
2 800 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 900 a művész oldalán és 1 900 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Willem Kalf esetében?
Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat): a látogatások 59%-át, a katalógus 38%-ával szemben.