Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Willem Van Mieris oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Willem Van Mieris számokban
Landscape with Ruins, Nymphs Bathing az a vászon Willem Van Mieris műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 18%-át teszi ki. Aztán Interior with a Cavalier and Lady és LE MARCHAND DE GIBIER. Összesen 2 500 látogatás esetén: 600 a festő oldalán, 1 900 a vásznalaknál. A látogatások száma kissé csökkent: 50%%-kal kevesebb látogatás Sze 2026-ban, mint Aug 2026-ben. A csúcspont Júl 2026 volt: 2 100 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Romantikus (Érzelmi hangulat) a katalógus 0% részének látogatásainak 47%-át teszi ki.
Willem Van Mieris: a 10 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Willem Van Mieris leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Willem Van Mieris olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
600
1 500
Aug 2026
0
200
Sze 2026
0
100
Hogyan alakul Willem Van Mieris vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Willem Van Mieris vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
40,0%
80,0%
Dramatikus
50,0%
6,7%
Klasszikus
10,0%
13,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
0,0%
46,7%
Belső elmélyülést sugárzó
20,0%
26,7%
Nyugodt
20,0%
13,3%
Feszült hangulatú
20,0%
6,7%
Melankolikus
10,0%
6,7%
Megnyugtató, melengető
10,0%
0,0%
Drámai
10,0%
0,0%
Rejtélyes
10,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
74,0%
50,0%
Lágy árnyékok
6,0%
22,7%
Érezhető fényesség
12,0%
22,7%
Fényerék egyensúlya
8,0%
4,5%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
50,0%
45,5%
Finom színtónusú
30,0%
45,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
4,5%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
4,5%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
85,7%
86,7%
Semleges tónusok
9,5%
6,7%
Sötét tónusú
4,8%
6,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
64,0%
45,5%
Egyensúlyos
30,0%
50,0%
Élénk
6,0%
4,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
20,0%
4,5%
Lágy
28,0%
18,2%
Egyensúlyozott
16,0%
13,6%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
36,4%
Kijelentés
20,0%
27,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
27,3%
Lágyan kevert paletta
10,0%
4,5%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
18,2%
Erős színegyüntetés
44,0%
45,5%
Egységes színpaletta
30,0%
4,5%
Hogyan alakulnak Willem Van Mieris kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
LES BULLES DE SAVON
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Greengrocer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
LA CUISINIERE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Expulsion of Hagar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Escaped Bird
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Venus and Cupid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Children's Games
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LE MARCHAND DE GIBIER
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Bacchanalian Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with Ruins, Nymph…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Mely nyelveket használják Willem Van Mieris olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Willem Van Mieris napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
Willem Van Mieris: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Willem Van Mieris műveiből?
Landscape with Ruins, Nymphs Bathing: 400 látogatás, ami 18% a(z) Willem Van Mieris megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Willem Van Mieris?
2 500 tizenkét hónap alatt (600 a művész oldalán, 1 900 a vásznalaknál).
A látogatók kedvelik-e Willem Van Mieris egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Romantikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 47%-át teszi ki a 0% katalógusból.