Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William-Adolphe Bouguereau oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
William-Adolphe Bouguereau: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Song of the Angels: 3 100 látogatás évente, ami 5% összes William-Adolphe Bouguereau kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi The Birth of Venus - William-Adolphe Bouguereau és Nymphes et satyre (also known as Nymphs and Saytr). A festő oldala: 3 200 megtekintés. Festmények: 58 100. Összesen: 61 300. A látogatószám csökken: 9%-cal kevesebb látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 38 100 látogatás. A látogatók számítógépek (71%), telefonok (27%) és tabletek (2%) eszközökön böngésznek. Éteri (Hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 25%-át, a vásznalak 0%-ét.
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 William-Adolphe Bouguereau vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a William-Adolphe Bouguereau oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
1 000
Júl 2026
1 500
36 600
Aug 2026
1 200
10 400
Sze 2026
400
10 100
Mikor nyitják meg a látogatók William-Adolphe Bouguereau vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak William-Adolphe Bouguereau olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
57,1%
29,4%
Éteri
0,0%
24,6%
Dramatikus
14,3%
17,8%
Békés, nyugodt
14,3%
16,6%
Klasszikus
14,3%
6,1%
Elegáns
0,0%
5,3%
Játékos
0,0%
0,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
14,3%
24,6%
Melankolikus
14,3%
20,4%
Szellemi
0,0%
10,7%
Éteri
14,3%
9,2%
Belső elmélyülést sugárzó
14,3%
7,1%
Sötét és komoly
14,3%
6,8%
Nyugodt
14,3%
6,8%
Nyugodt
0,0%
5,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
24,0%
26,4%
Lágy árnyékok
44,0%
33,1%
Érezhető fényesség
18,0%
21,6%
Fényerék egyensúlya
12,0%
18,9%
Fényes
2,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
34,0%
28,0%
Finom színtónusú
42,0%
43,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
24,0%
26,2%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
1,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
76,2%
66,8%
Semleges tónusok
23,8%
25,6%
Sötét tónusú
0,0%
6,9%
Monokróm
0,0%
0,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
44,0%
31,1%
Egyensúlyos
54,0%
65,8%
Élénk
2,0%
3,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,9%
Lágy
2,0%
11,1%
Egyensúlyozott
6,0%
2,0%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
11,7%
Kijelentés
70,0%
74,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,0%
6,5%
Lágyan kevert paletta
14,0%
23,0%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
17,7%
Erős színegyüntetés
52,0%
41,1%
Egységes színpaletta
10,0%
11,7%
Melyek William-Adolphe Bouguereau kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A hullám
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
700
Biblis
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
500
300
Flora and Zephyr
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
Dante and Virgil
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
100
Dante and Virgil
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
1 000
200
The Nut Gatherers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Dante and Virgil
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dante and Virgil
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Birth of Venus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
Nymphes et satyre (also kno…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
400
100
Milyen eszközökkel olvassák a William-Adolphe Bouguereau műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
43 300
70,6%
telefonok
16 600
27,1%
tabletek
1 400
2,3%
Milyen nyelven olvassák William-Adolphe Bouguereau műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
900
33,3%
Német
500
18,5%
Olasz
300
11,1%
Portugál
200
7,4%
Orosz
200
7,4%
Arab
100
3,7%
Dán
100
3,7%
Spanyol
100
3,7%
Észt
100
3,7%
Francia
100
3,7%
Naponta hány látogatása van William-Adolphe Bouguereau-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
300
szo 26 Sze
200
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
900
kedd 29 Sze
400
sze 30 Sze
500
csüt 1 Okt
800
pén 2 Okt
1 100
szo 3 Okt
800
vas 4 Okt
300
hét 5 Okt
500
kedd 6 Okt
400
sze 7 Okt
1 000
csüt 8 Okt
500
pén 9 Okt
600
szo 10 Okt
700
vas 11 Okt
500
hét 12 Okt
3 300
kedd 13 Okt
500
sze 14 Okt
800
csüt 15 Okt
1 800
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 300
szo 17 Okt (előrejelzés)
1 100
vas 18 Okt (előrejelzés)
500
hét 19 Okt (előrejelzés)
3 100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
800
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 500
csüt 22 Okt (előrejelzés)
2 000
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 500
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 300
vas 25 Okt (előrejelzés)
600
hét 26 Okt (előrejelzés)
3 600
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 000
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 800
csüt 29 Okt (előrejelzés)
2 400
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 700
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 500
vas 1 Nov (előrejelzés)
700
hét 2 Nov (előrejelzés)
4 100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 100
sze 4 Nov (előrejelzés)
2 000
csüt 5 Nov (előrejelzés)
2 700
Amit a látogatók William-Adolphe Bouguereau kapcsán kérdeznek
Melyik William-Adolphe Bouguereau vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Song of the Angels első helyen: 3 100 megtekintés, ami a nézettségek 5%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a William-Adolphe Bouguereau olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
61 300 látogatás tizenkét hónapban: 3 200 a művész oldalán, 58 100 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak William-Adolphe Bouguereau olvasói?
számítógépek (71%), telefonok (27%) és tabletek (2%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 71%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei William-Adolphe Bouguereau felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Éteri (Hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 0% részét öveklik, de a látogatások 25% százalékát teszik ki.