Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William Dyce oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
William Dyce: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: James chalmers: 300 látogatás évente, ami 9% összes William Dyce kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Saint john leading home his adopted mother és Pegwell Bay, Kent - a Recollection of October 5th 1858. A festő oldala: 1 000 megtekintés. Festmények: 3 000. Összesen: 4 000. A látogatószám növekszik: 60% -cal több látogatás Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 2 400 látogatás. A látogatók számítógépek (92%) és telefonok (8%) eszközökön böngésznek. Szellemi (Érzelmi hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 40%-át, a vásznalak 0%-ét.
A(z) William Dyce 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 William Dyce vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a William Dyce oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
0
Júl 2026
200
2 200
Aug 2026
0
100
Sze 2026
400
100
Okt 2026
200
600
Mikor nyitják meg a látogatók William Dyce vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak William Dyce olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
28,6%
50,0%
Misztikus
0,0%
30,0%
Klasszikus
28,6%
0,0%
Dramatikus
28,6%
0,0%
Elegáns
14,3%
10,0%
Nyugodt
0,0%
10,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
28,6%
40,0%
Szellemi
0,0%
40,0%
Nyugodt
28,6%
10,0%
Belső elmélyülést sugárzó
14,3%
10,0%
Romantikus
14,3%
0,0%
Sötét és komoly
14,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
34,0%
11,4%
Lágy árnyékok
30,0%
20,0%
Érezhető fényesség
22,0%
51,4%
Fényerék egyensúlya
14,0%
17,1%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
20,0%
0,0%
Finom színtónusú
32,0%
28,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
36,0%
42,9%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
28,6%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
65,1%
35,5%
Semleges tónusok
23,3%
38,7%
Sötét tónusú
11,6%
25,8%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
24,0%
0,0%
Egyensúlyos
66,0%
71,4%
Élénk
10,0%
28,6%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
0,0%
Lágy
14,0%
8,6%
Egyensúlyozott
8,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
25,7%
Kijelentés
48,0%
65,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
16,0%
2,9%
Lágyan kevert paletta
6,0%
11,4%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
2,9%
Erős színegyüntetés
40,0%
45,7%
Egységes színpaletta
26,0%
37,1%
Melyek William Dyce kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Piety: The Knights of the R…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
James Hamilton, 1749 - 1835…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The meeting of Jacob and Ra…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Eliezer of Damascus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady (The Art…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Design For A Stained Glass…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Scene in Arran
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Virgin and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Saint john leading home his…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
David in the Wilderness
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Milyen eszközökkel olvassák a William Dyce műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 700
92,5%
telefonok
300
7,5%
Milyen nyelven olvassák William Dyce műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
200
66,7%
Japán
100
33,3%
Naponta hány látogatása van William Dyce-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
200
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
100
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
200
hét 26 Okt
200
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
100
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
100
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
200
sze 4 Nov
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
100
hét 9 Nov (előrejelzés)
100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
100
sze 11 Nov (előrejelzés)
200
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
100
szo 14 Nov (előrejelzés)
100
vas 15 Nov (előrejelzés)
100
hét 16 Nov (előrejelzés)
100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
100
sze 18 Nov (előrejelzés)
200
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
100
szo 21 Nov (előrejelzés)
100
vas 22 Nov (előrejelzés)
100
hét 23 Nov (előrejelzés)
100
kedd 24 Nov (előrejelzés)
100
sze 25 Nov (előrejelzés)
300
Amit a látogatók William Dyce kapcsán kérdeznek
Melyik William Dyce vászonát nyitják meg a legtöbbször?
James chalmers első helyen: 300 megtekintés, ami a nézettségek 9%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a William Dyce olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
4 000 látogatás tizenkét hónapban: 1 000 a művész oldalán, 3 000 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak William Dyce olvasói?
számítógépek (92%) és telefonok (8%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 92%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei William Dyce felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Szellemi (Érzelmi hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 0% részét öveklik, de a látogatások 40% százalékát teszik ki.