Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William Mulready the Younger oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
William Mulready the Younger számokban
The Pool az a vászon William Mulready the Younger műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 12%-át teszi ki. Aztán The Ford ('Crossing the Ford') és Hampstead Heath. Összesen 3 300 látogatás esetén: 1 000 a festő oldalán, 2 300 a vásznalaknál. A csúcspont Júl 2026 volt: 2 400 látogatás. Az olvasók eszközei: számítógépek (97%) és telefonok (3%). Egy preferenciát mutat: a Nosztalgikus (Érzelmi hangulat) a katalógus 33% részének látogatásainak 100%-át teszi ki.
William Mulready the Younger: a 10 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen William Mulready the Younger leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik William Mulready the Younger olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
400
Júl 2026
700
1 700
Aug 2026
0
200
Sze 2026
200
0
Hogyan alakul William Mulready the Younger vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók William Mulready the Younger vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
50,0%
100,0%
Nyugodt
16,7%
0,0%
Dramatikus
16,7%
0,0%
Békés, nyugodt
16,7%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nosztalgikus
33,3%
100,0%
Örömteli
16,7%
0,0%
Melankolikus
16,7%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
16,7%
0,0%
Nyugodt
16,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
24,0%
24,0%
Lágy árnyékok
34,0%
52,0%
Érezhető fényesség
34,0%
16,0%
Fényerék egyensúlya
8,0%
8,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
14,0%
0,0%
Finom színtónusú
28,0%
32,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
42,0%
40,0%
Egyértelmű színprészenység
16,0%
28,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
53,5%
50,0%
Sötét tónusú
23,3%
36,4%
Semleges tónusok
20,9%
13,6%
Természet
2,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
24,0%
8,0%
Egyensúlyos
66,0%
76,0%
Élénk
10,0%
16,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
4,0%
Lágy
8,0%
12,0%
Egyensúlyozott
4,0%
8,0%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
36,0%
Kijelentés
58,0%
40,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
4,0%
Lágyan kevert paletta
2,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
24,0%
Erős színegyüntetés
56,0%
68,0%
Egységes színpaletta
16,0%
4,0%
Hogyan alakulnak William Mulready the Younger kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Ira Aldridge in the Role of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Farrier's Shop
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Sonnet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crossing the Ford
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Monopolist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Horses Baiting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Village Buffoon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Young Brother
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
An Interior
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Choosing the Wedding Gown
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hogyan jelenik meg William Mulready the Younger?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 200
97,0%
telefonok
100
3,0%
Mely nyelveket használják William Mulready the Younger olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
100
33,3%
Spanyol
100
33,3%
Orosz
100
33,3%
Hogyan alakulnak William Mulready the Younger napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
900
vas 11 Okt
500
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt (előrejelzés)
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
1 200
vas 18 Okt (előrejelzés)
700
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 500
vas 25 Okt (előrejelzés)
900
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 700
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 000
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
William Mulready the Younger: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon William Mulready the Younger műveiből?
The Pool: 300 látogatás, ami 12% a(z) William Mulready the Younger megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el William Mulready the Younger?
3 300 tizenkét hónap alatt (1 000 a művész oldalán, 2 300 a vásznalaknál).
A látogatók William Mulready the Younger oldalát telefonon vagy számítógépen nyitják meg?
Mindkettőnél: számítógépek (97%) és telefonok (3%); a vezető számítógépek 97% arányal.
A látogatók kedvelik-e William Mulready the Younger egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Nosztalgikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 100%-át teszi ki a 33% katalógusból.