Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William Sidney Mount oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
William Sidney Mount és az olvasók
Tizenkét hónap alatt William Sidney Mount legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a The Bone Player volt: 400 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 8%-ét teszi ki. Követik őket a Eel Spearing at Setauket (also known as Recolections of Early Days - Fishing Along Shore'')'' és Saul and the Witch of Endor William Sidney Mount összesen 5 200 látogatást generált: 700 a művész oldalán és 4 500 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 600%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 4 200 látogatással. A látogatók számítógépek (83%), telefonok (15%) és tabletek (2%) eszközökön böngésznek. A látogatók Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás) iránt érdeklődnek: a látogatások 52%-át, a művész katalógusának 32%-át teszi ki.
A(z) William Sidney Mount legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) William Sidney Mount 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Hány olvasó látogatja é月に William Sidney Mount oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
600
3 600
Aug 2026
0
100
Sze 2026
0
700
Hány gyakran nyitják meg William Sidney Mount vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják William Sidney Mount olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nosztalgikus
37,5%
32,1%
Nyugodt
18,8%
21,4%
Misztikus
6,2%
14,3%
Elegáns
6,2%
10,7%
Játékos
6,2%
10,7%
Romantikus
12,5%
7,1%
Békés, nyugodt
12,5%
3,6%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
25,0%
35,7%
Nosztalgikus
18,8%
21,4%
Örömteli
12,5%
14,3%
Drámai
6,2%
14,3%
Nyugodt
12,5%
7,1%
Játékos
6,2%
3,6%
Nyugodt
12,5%
0,0%
Megnyugtató, melengető
6,2%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
44,0%
48,0%
Lágy árnyékok
26,0%
28,0%
Érezhető fényesség
22,0%
14,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
8,0%
Fényes
8,0%
2,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
26,0%
6,0%
Finom színtónusú
10,0%
10,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
32,0%
32,0%
Egyértelmű színprészenység
32,0%
52,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
46,7%
49,0%
Sötét tónusú
35,6%
44,9%
Semleges tónusok
11,1%
2,0%
Pasztell színek
2,2%
2,0%
Meleg tónusú
2,2%
2,0%
Monokróm
2,2%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
30,0%
8,0%
Egyensúlyos
44,0%
56,0%
Élénk
26,0%
36,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
4,0%
Lágy
22,0%
22,0%
Egyensúlyozott
22,0%
14,0%
Erőteljes kontrasztú
32,0%
42,0%
Kijelentés
14,0%
18,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
4,0%
6,0%
Erős színegyüntetés
32,0%
28,0%
Egységes színpaletta
60,0%
66,0%
Mely William Sidney Mount vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Great-Grand-Father's Tale o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Bone Player
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
100
Raffling for the Goose (als…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Martin Euclid Thompson
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Rustic Dance After a Sleigh…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Courtship (also known as Wi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Dancing on the Barn Floor
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Right and Left
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Catching the Tune
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Catching Rabbits
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az olvasók William Sidney Mount követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
4 300
82,7%
telefonok
800
15,4%
tabletek
100
1,9%
Mely nyelveken olvassák William Sidney Mount műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
100
100,0%
Naponta hány látogatása van William Sidney Mount-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
100
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések William Sidney Mount kapcsán
Melyik William Sidney Mount vászon a legnépszerűbb?
The Bone Player az első helyen áll, 400 megtekintéssel (8% a(z) William Sidney Mount megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak William Sidney Mount nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
5 200 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 700 a művész oldalán és 4 500 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik William Sidney Mount alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (83%), telefonok (15%) és tabletek (2%) eszközökön követik William Sidney Mount-t; a számítógépek eszközök a látogatások 83%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók William Sidney Mount esetében?
Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás): a látogatások 52%-át, a katalógus 32%-ával szemben.