Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Wouterus Verschuur Az olvasók és a vászonok

      1812 – 1874

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Wouterus Verschuur oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Wouterus Verschuur: mit mond egy év látogatási statisztikája

      A legnézettebb vászon: Scene from the Ten Days' Campaign: 300 látogatás évente, ami 25% összes Wouterus Verschuur kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Quarry és A Moment of Rest. A festő oldala: 400 megtekintés. Festmények: 1 000. Összesen: 1 400. A legjobb hónap: Júl 2026, 1 100 látogatás. Finom színtónusú (Színelnyomás) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 75%-át, a vásznalak 36%-ét.

      A(z) Wouterus Verschuur 9 legnézettebb vászonműve

      A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 9 Wouterus Verschuur vászonművében, a látogatások sorrendjében.

      1. Scene from the Ten Days' Campaign 1 Scene from the Ten Days' Campaign, 1831 300 látogatás · 25,0%
      2. Quarry 2 Quarry, 1853 200 látogatás · 16,7%
      3. A Moment of Rest 3 A Moment of Rest, 1847 100 látogatás · 8,3%
      4. Watering the Horses 4 Watering the Horses 100 látogatás · 8,3%
      5. A Horse in a a Stable 5 A Horse in a a Stable 100 látogatás · 8,3%
      6. A grey in a stable 6 A grey in a stable 100 látogatás · 8,3%
      7. Feeding the horses by an old town wall 7 Feeding the horses by an old town wall 100 látogatás · 8,3%
      8. Mark of wouterus verschuur, amsterdam, 8 Mark of wouterus verschuur, amsterdam, 100 látogatás · 8,3%
      9. Stable with Horses 9 Stable with Horses, 1853 100 látogatás · 8,3%

      Mikor látogatják el az olvasók a Wouterus Verschuur oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      A táblázatban szereplő adatok
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 2026400700
      Aug 20260100
      Sze 202600
      Okt 20260200

      Mikor nyitják meg a látogatók Wouterus Verschuur vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Melyek Wouterus Verschuur kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      A táblázatban szereplő adatok
      MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
      Rider with Two Horses at th…000000000000
      market of horse000000000000
      Hilly landscape with two ca…000000000000
      A Truck and Some Horses in…000000000000
      Landscape with white horse000000000000
      De Pleisterplaats000000000000
      Interior of a stable with f…000000000000
      A Horse Market000000000000
      Elegant Company Going Hunti…000000000000
      The Mid-day Rest000000000000

      Milyen nyelven olvassák Wouterus Verschuur műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Naponta hány látogatása van Wouterus Verschuur-nek, és mi a következő lépés?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      A táblázatban szereplő adatok
      NapLátogatások
      sze 14 Okt0
      csüt 15 Okt0
      pén 16 Okt0
      szo 17 Okt0
      vas 18 Okt0
      hét 19 Okt0
      kedd 20 Okt100
      sze 21 Okt0
      csüt 22 Okt0
      pén 23 Okt200
      szo 24 Okt0
      vas 25 Okt0
      hét 26 Okt0
      kedd 27 Okt100
      sze 28 Okt0
      csüt 29 Okt0
      pén 30 Okt0
      szo 31 Okt100
      vas 1 Nov0
      hét 2 Nov0
      kedd 3 Nov0
      sze 4 Nov (előrejelzés)0
      csüt 5 Nov (előrejelzés)0
      pén 6 Nov (előrejelzés)0
      szo 7 Nov (előrejelzés)0
      vas 8 Nov (előrejelzés)0
      hét 9 Nov (előrejelzés)0
      kedd 10 Nov (előrejelzés)0
      sze 11 Nov (előrejelzés)0
      csüt 12 Nov (előrejelzés)0
      pén 13 Nov (előrejelzés)0
      szo 14 Nov (előrejelzés)0
      vas 15 Nov (előrejelzés)0
      hét 16 Nov (előrejelzés)0
      kedd 17 Nov (előrejelzés)0
      sze 18 Nov (előrejelzés)0
      csüt 19 Nov (előrejelzés)0
      pén 20 Nov (előrejelzés)0
      szo 21 Nov (előrejelzés)0
      vas 22 Nov (előrejelzés)0
      hét 23 Nov (előrejelzés)0
      kedd 24 Nov (előrejelzés)0

      Amit a látogatók Wouterus Verschuur kapcsán kérdeznek

      Melyik Wouterus Verschuur vászonát nyitják meg a legtöbbször?

      Scene from the Ten Days' Campaign első helyen: 300 megtekintés, ami a nézettségek 25%-ét teszi ki. 9 vászon rangsorolódik felette.

      Mennyi a Wouterus Verschuur olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?

      1 400 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalán, 1 000 a vászlakon.

      Melyik vásznalapú művei Wouterus Verschuur felelnek meg a látogatók ízléسének?

      A(z) Finom színtónusú (Színelnyomás) stílusú vásznalak a katalógus 36% részét öveklik, de a látogatások 75% százalékát teszik ki.