Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Yann Lambert oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Yann Lambert: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Krómikus konvergencia kobaltban és krimsonban: Egy monumentális városi kanyon tanulmány: 1 100 látogatás évente, ami 31% összes Yann Lambert kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Fragmentált horizont sálványzöldben és szürkeblékben: Egy monumentális tanulmány a légköri feszültségről és Égi ragyogás: Az éjféli kék és ragyogó fehér virágok éterikus tágulása. A festő oldala: 500 megtekintés. Festmények: 3 400. Összesen: 3 900. A látogatószám növekszik: 125% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 2 300 látogatás. A látogatók telefonok (56%), számítógépek (41%) és tabletek (3%) eszközökön böngésznek. Egyensúlyos (Színintenzitás) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 91%-át, a vásznalak 40%-ét.
A(z) Yann Lambert 5 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 5 Yann Lambert vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Yann Lambert oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
300
Júl 2026
400
1 900
Aug 2026
0
400
Sze 2026
100
800
Mikor nyitják meg a látogatók Yann Lambert vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Yann Lambert olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
33,3%
71,4%
Éteri
6,7%
28,6%
Karakteres
33,3%
0,0%
Természetes tónusú
6,7%
0,0%
Misztikus
6,7%
0,0%
Játékos
6,7%
0,0%
Békés, nyugodt
6,7%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Energikus
53,3%
60,0%
Melankolikus
6,7%
31,4%
Rejtélyes
13,3%
5,7%
Drámai
6,7%
2,9%
Örömteli
13,3%
0,0%
Nyugodt
6,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
20,0%
31,4%
Érezhető fényesség
6,7%
0,0%
Fényerék egyensúlya
46,7%
68,6%
Fényes
26,7%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
26,7%
37,1%
Finom színtónusú
20,0%
31,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
28,6%
Egyértelmű színprészenység
33,3%
2,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
53,8%
96,0%
Sötét tónusú
15,4%
4,0%
Pasztell színek
15,4%
0,0%
Földszínek
7,7%
0,0%
Természet
7,7%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
20,0%
5,7%
Egyensúlyos
40,0%
91,4%
Élénk
40,0%
2,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott
20,0%
2,9%
Erőteljes kontrasztú
13,3%
31,4%
Kijelentés
66,7%
65,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
20,0%
31,4%
Lágyan kevert paletta
20,0%
31,4%
Egyensúlyozott harmónia
26,7%
0,0%
Erős színegyüntetés
20,0%
37,1%
Egységes színpaletta
13,3%
0,0%
Melyek Yann Lambert kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Krómikus konvergencia kobal…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
400
Fragmentált horizont sálván…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
900
0
0
Égi ragyogás: Az éjféli kék…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
400
400
Primitív Rezonancia: A ragy…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Serene Path Through Verdant…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ephemeral Ochre Spires Amid…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Electric Discord in the Cri…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Celestial Vortex Over the S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Crimson Fragments and Calli…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Monolithic Blue Fragments:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Yann Lambert műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
telefonok
2 200
56,4%
számítógépek
1 600
41,0%
tabletek
100
2,6%
Milyen nyelven olvassák Yann Lambert műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Yann Lambert-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
0
kedd 22 Sze
100
sze 23 Sze
100
csüt 24 Sze
100
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
400
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
200
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt (előrejelzés)
0
kedd 13 Okt (előrejelzés)
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Yann Lambert kapcsán kérdeznek
Melyik Yann Lambert vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Krómikus konvergencia kobaltban és krimsonban: Egy monumentális városi kanyon tanulmány első helyen: 1 100 megtekintés, ami a nézettségek 31%-ét teszi ki. 5 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Yann Lambert olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
3 900 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalán, 3 400 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Yann Lambert olvasói?
telefonok (56%), számítógépek (41%) és tabletek (3%) eszközöket használnak; a(z) telefonok eszközök a látogatások 56%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Yann Lambert felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Egyensúlyos (Színintenzitás) stílusú vásznalak a katalógus 40% részét öveklik, de a látogatások 91% százalékát teszik ki.