ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის და პიერ ფრანჩესკო მოლა გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
და პიერ ფრანჩესკო მოლა და მკითხველიები
თვრამეტ თვეში TopImpressionists.com-ზე და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის ყველაზე ნახვתייםიყო Cain Slaying Abel: 300 ნახვა, რაც მხატვრის საერთო ნახვების 10% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Rocky Landscape with Two Carthusian Monks და Leda and the Swan. და პიერ ფრანჩესკო მოლა-მა სულ 3 600 ნახვას მოიპოვა: 900 მხატვრის გვერდზე და 2 700 ცალკეულ ტილოებზე. ყურადღება შემცირებულია 100%-ით, აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე წარმატებული თვე იყო ივლ 2026, როდესაც ვიზიტების რაოდენობამ 2 800 reached. მستავრები browsing კომპიუტერები (94%) და სმარტფონები (6%)-ზე. მსوჭლეებს იზიდავთ დრამატული (ატმოსფერო): ვიზიტების 56%, მხატვრის კატალოგის 22%.
და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის 10 ტილო, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს
TopImpressionists.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული ვიზიტების მიხედვით: და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის 10 ტილო, რომლებსაც მკითხველი ყველაზე ხშირად ხსნის, პირველი ადგილებიდან დაწყებული.
ყოველთვიურად და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის გვერდს რამდენი მკითხველი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
0
200
ივლ 2026
900
1 900
აგვ 2026
0
600
სექ 2026
0
0
რამდენად ხშირად ნახულობენ და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის ტილოებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ტილოებს ირჩევენ და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დრამატული
22.2%
55.6%
ელეგანტური
33.3%
33.3%
მშვიდი და რბილი
22.2%
11.1%
მისტიკური
11.1%
0.0%
რომანტიკული
11.1%
0.0%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაფიქრებითი
33.3%
33.3%
მელანქოლიური
22.2%
33.3%
რომანტიკული
22.2%
11.1%
სულიერი
22.2%
11.1%
დრამატული
0.0%
11.1%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
70.0%
69.0%
რბილი ჩრდილი
14.0%
17.2%
რბილი განათება
14.0%
13.8%
ნათელი ბალანსი
2.0%
0.0%
ნათელი
0.0%
0.0%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
34.0%
41.4%
ნაზი ფერები
58.0%
55.2%
რბილი ბალანსირებული
6.0%
0.0%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
2.0%
3.5%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მიწისფეროვანი
87.2%
90.0%
მუქი
5.1%
5.0%
მონოქრომული
2.6%
5.0%
ნეიტრალური ტონები
5.1%
0.0%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
64.0%
69.0%
ბალანსირებული
34.0%
27.6%
ფერადი და მკვეთრი
2.0%
3.5%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
14.0%
20.7%
რბილი
34.0%
20.7%
ბალანსირებული
12.0%
6.9%
მკვეთრი
14.0%
13.8%
განცხადება
26.0%
37.9%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
6.0%
6.9%
რბილად შერეული პალიტრა
12.0%
20.7%
ბალანსირებული ჰარმონია
18.0%
24.1%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
50.0%
48.3%
ერთგვაროვანი პალიტრა
14.0%
0.0%
და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის რომელი ტილოები იღებს ყველაზე მეტ ნახვას, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
SAINT JEAN BAPTISTE PRECHAN…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Oriental Warrior
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tancred Revived by Erminia…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
HERMINIE GARDANT SES TROUPE…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
L'ANGE APPARAISSANT A AGAR…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
FIGURE DE GUERRIER ORIENTAL…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Cain Slaying Abel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
St Peter Freed from Prison
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jacob Meeting Rachel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
HERMINIE ET VALFRINO SOIGNE…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
რა მოწყობილობებს იყენებენ მკითხველიরা და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის অনুসასწევად?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
3 400
94.4%
სმარტფონები
200
5.6%
რა ენებზე კითხულობენ და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
ენა
ნახვები
გაზიარება
გერმანული
100
100.0%
რამდენ kunj visits-ს იღებს და პიერ ფრანჩესკო მოლა 매 დღე და როგორი პროგნოზი არსებობს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
დღე
ნახვები
სამ 22 სექ
0
ოთხ 23 სექ
0
ხუთ 24 სექ
0
პარ 25 სექ
0
შაბ 26 სექ
0
კვრ 27 სექ
0
ორშ 28 სექ
0
სამ 29 სექ
0
ოთხ 30 სექ
0
ხუთ 1 ოქტ
200
პარ 2 ოქტ
0
შაბ 3 ოქტ
0
კვრ 4 ოქტ
0
ორშ 5 ოქტ
0
სამ 6 ოქტ
100
ოთხ 7 ოქტ
0
ხუთ 8 ოქტ
0
პარ 9 ოქტ
0
შაბ 10 ოქტ
0
კვრ 11 ოქტ
0
ორშ 12 ოქტ
0
სამ 13 ოქტ (პროგნოზი)
0
ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი)
0
ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი)
100
პარ 16 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
0
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
100
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
0
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
100
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
0
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
100
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
0
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
100
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
0
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
0
კითხვები და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის შესახებ
და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის რომელი ტილოებია ყველაზე პოპულარული?
პირველ ადგილს იკავებს Cain Slaying Abel, რომელსაც 300 ნახვა აქვს (10% და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის ნახვებისგან). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 10 ყველაზე პოპულარულ ნამუშევარს.
რამდენმა ადამიანმა წაიკითხა და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის შესახებ TopImpressionists.com-ზე?
3 600 ნახვა თორმეტ თვეში: 900 მხატვრის გვერდზე და 2 700 ცალკეულ ტილოებზე.
რა მოწყობილობებით თتبعენ მკითხველი და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ს?
მსჭვრალები თვალს ადევნებენ და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ს კომპიუტერები (94%) და სმარტფონები (6%)-ზე; კომპიუტერები ვიზიტების 94%-ს შეადგენს.
რა ტიპის ტილოებს ანიჭებენ უპირატესობას მკითხველი და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ში?
დრამატული (ატმოსფერო): 56% ვიზიტებისგან, კატალოგის 22%-ის წინააღმდეგ.