ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ელისაბედ თომპსონი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
'Stand Fast Craigellachie' (detail) არის ელისაბედ თომპსონი-ის ტილო, რომელსაც მკითხველი ყველაზე ხშირად ხსნენ: 700 ნახვა ბოლო თვეს, რაც ნახვების 50%-ს შეადგენს. შემდგომ Study of a British Soldier with Two Camels, Camel Corps, Egypt, 1st Sudan War (recto) და Patient Heroes, a Royal Horse Artillery Gun Team in Action, c.1882. სულ 1 800 ნახვა: 600 მხატვრის გვერდზე, 1 200 ტილოებზე. ინტერესის დინება იზრდება: სექ 2026-ში აგვ 2026-თან შედარებით 600%-ით მეტი ვიზიტია. ივლ 2026 იყო პიკური პერიოდი: 1 000 ნახმა. გამოታወლია, რომ მუქი (ფერების პალიტრა) მოიცავს კატალოგის 4%-ის ვიზიტების 50%-ს.
ეს სია დალაგებულია TopImpressionists.com-ზე რეალური ნახვების მიხედვით თვედ-თვედ ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში და არა კატალოგის ქულებით. პირველ ადგილზეა ელისაბედ თომპსონი-ის ყველაზე პოპულარული ტილო.
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 300 | 700 |
| აგვ 2026 | 100 | 0 |
| სექ 2026 | 200 | 500 |
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 8.0% | 50.0% |
| რბილი ჩრდილი | 16.0% | 14.3% |
| რბილი განათება | 48.0% | 14.3% |
| ნათელი ბალანსი | 28.0% | 21.4% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 16.0% | 14.3% |
| ნაზი ფერები | 52.0% | 28.6% |
| რბილი ბალანსირებული | 32.0% | 57.1% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 0.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 60.9% | 35.7% |
| მიწისფეროვანი | 34.8% | 14.3% |
| მუქი | 4.3% | 50.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 16.0% | 14.3% |
| ბალანსირებული | 76.0% | 85.7% |
| ფერადი და მკვეთრი | 8.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 8.0% | 0.0% |
| რბილი | 24.0% | 57.1% |
| ბალანსირებული | 8.0% | 21.4% |
| მკვეთრი | 12.0% | 0.0% |
| განცხადება | 48.0% | 21.4% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 8.0% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 8.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.0% | 7.1% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 48.0% | 35.7% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 28.0% | 57.1% |
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The 28th Regiment at Quatre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Listed for the Connaught Ra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 28th Regiment at Quatre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scotland Forever! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Royal Horse Guards Retr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After the Battle Arrival of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Defence of Rorke's Drift | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elizabeth Southerden, née T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study of a Wounded Guardsma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Stand Fast Craigellachie'… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 500 |
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 300 | 75.0% |
| პორტუგალიური | 100 | 25.0% |
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 100 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 100 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 100 |
| კვრ 11 ოქტ | 100 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 100 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 100 |