ფრანს ვან მიერისმკითხველიანობა და ყველაზე ნახვתיים პოპულარული ტილოები
1635
–
1681
რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ფრანს ვან მიერის გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
ფრანს ვან მიერის და მკითხველიები
თვრამეტ თვეში TopImpressionists.com-ზე ფრანს ვან მიერის-ის ყველაზე ნახვתייםიყო Boy Blowing Bubbles: 300 ნახვა, რაც მხატვრის საერთო ნახვების 11% შეადგენს. შემდეგ მოდიან The Lacemaker და Vrouw die een teorbe stemt, Frans van Mieris (I), 1665. ფრანს ვან მიერის-მა სულ 3 800 ნახვას მოიპოვა: 1 200 მხატვრის გვერდზე და 2 600 ცალკეულ ტილოებზე. ყურადღება შემცირებულია 100%-ით, აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე წარმატებული თვე იყო ივლ 2026, როდესაც ვიზიტების რაოდენობამ 3 200 reached. მستავრები browsing კომპიუტერები (97%) და სმარტფონები (3%)-ზე. მსوჭლეებს იზიდავთ მკვეთრი (კონტრასტი): ვიზიტების 36%, მხატვრის კატალოგის 18%.
ფრანს ვან მიერის-ის 10 ტილო, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს
TopImpressionists.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული ვიზიტების მიხედვით: ფრანს ვან მიერის-ის 10 ტილო, რომლებსაც მკითხველი ყველაზე ხშირად ხსნის, პირველი ადგილებიდან დაწყებული.
ყოველთვიურად ფრანს ვან მიერის-ის გვერდს რამდენი მკითხველი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
100
100
ივლ 2026
800
2 400
აგვ 2026
300
100
სექ 2026
0
0
რამდენად ხშირად ნახულობენ ფრანს ვან მიერის-ის ტილოებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ტილოებს ირჩევენ ფრანს ვან მიერის-ის მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
ელეგანტური
41.2%
29.4%
მშვიდი და რბილი
35.3%
29.4%
მშვიდი და სულიერი
5.9%
17.6%
დრამატული
5.9%
11.8%
ნოსტალგიური
5.9%
11.8%
კლასიკური სტილი
5.9%
0.0%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაფიქრებითი
41.2%
23.5%
მშვიდი
11.8%
17.6%
რომანტიკული
11.8%
17.6%
მძიმე და სევდიანი
17.6%
11.8%
მშვიდი და დამამშვიდებელი
5.9%
17.6%
იდუმდენი
5.9%
11.8%
ნოსტალგიური
5.9%
0.0%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
76.0%
75.0%
რბილი ჩრდილი
20.0%
25.0%
რბილი განათება
4.0%
0.0%
ნათელი ბალანსი
0.0%
0.0%
ნათელი
0.0%
0.0%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
58.0%
57.1%
ნაზი ფერები
30.0%
35.7%
რბილი ბალანსირებული
12.0%
7.1%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
0.0%
0.0%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
80.0%
85.7%
ბალანსირებული
20.0%
14.3%
ფერადი და მკვეთრი
0.0%
0.0%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
20.0%
17.9%
რბილი
18.0%
14.3%
ბალანსირებული
10.0%
7.1%
მკვეთრი
18.0%
35.7%
განცხადება
34.0%
25.0%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
10.0%
3.6%
რბილად შერეული პალიტრა
12.0%
10.7%
ბალანსირებული ჰარმონია
14.0%
10.7%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
54.0%
64.3%
ერთგვაროვანი პალიტრა
10.0%
10.7%
ფრანს ვან მიერის-ის რომელი ტილოები იღებს ყველაზე მეტ ნახვას, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
Young Woman in the Morning
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Serenade
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy Blowing Bubbles
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
A Meal of Oysters
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Florentius Schu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of a Young Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Brothel Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Young Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Woman Writing a Letter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy Blowing Bubbles
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
რა მოწყობილობებს იყენებენ მკითხველიরা ფრანს ვან მიერის-ის অনুসასწევად?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
3 700
97.4%
სმარტფონები
100
2.6%
რა ენებზე კითხულობენ ფრანს ვან მიერის-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
ენა
ნახვები
გაზიარება
ესპანური
100
100.0%
რამდენ kunj visits-ს იღებს ფრანს ვან მიერის 매 დღე და როგორი პროგნოზი არსებობს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
დღე
ნახვები
ოთხ 23 სექ
0
ხუთ 24 სექ
0
პარ 25 სექ
0
შაბ 26 სექ
0
კვრ 27 სექ
0
ორშ 28 სექ
0
სამ 29 სექ
0
ოთხ 30 სექ
0
ხუთ 1 ოქტ
0
პარ 2 ოქტ
0
შაბ 3 ოქტ
0
კვრ 4 ოქტ
0
ორშ 5 ოქტ
0
სამ 6 ოქტ
0
ოთხ 7 ოქტ
100
ხუთ 8 ოქტ
100
პარ 9 ოქტ
0
შაბ 10 ოქტ
100
კვრ 11 ოქტ
0
ორშ 12 ოქტ
0
სამ 13 ოქტ
100
ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი)
100
ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი)
100
პარ 16 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
100
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
0
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
100
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
200
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
200
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
200
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
0
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
200
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
200
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
200
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
200
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
0
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
0
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)
200
კითხვები ფრანს ვან მიერის-ის შესახებ
ფრანს ვან მიერის-ის რომელი ტილოებია ყველაზე პოპულარული?
პირველ ადგილს იკავებს Boy Blowing Bubbles, რომელსაც 300 ნახვა აქვს (11% ფრანს ვან მიერის-ის ნახვებისგან). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 10 ყველაზე პოპულარულ ნამუშევარს.
რამდენმა ადამიანმა წაიკითხა ფრანს ვან მიერის-ის შესახებ TopImpressionists.com-ზე?
3 800 ნახვა თორმეტ თვეში: 1 200 მხატვრის გვერდზე და 2 600 ცალკეულ ტილოებზე.
რა მოწყობილობებით თتبعენ მკითხველი ფრანს ვან მიერის-ს?
მსჭვრალები თვალს ადევნებენ ფრანს ვან მიერის-ს კომპიუტერები (97%) და სმარტფონები (3%)-ზე; კომპიუტერები ვიზიტების 97%-ს შეადგენს.
რა ტიპის ტილოებს ანიჭებენ უპირატესობას მკითხველი ფრანს ვან მიერის-ში?
მკვეთრი (კონტრასტი): 36% ვიზიტებისგან, კატალოგის 18%-ის წინააღმდეგ.