ფრენკ სტელამკითხველიანობა და ყველაზე ნახვתיים პოპულარული ტილოები
1936
რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ფრენკ სტელა გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
ფრენკ სტელა და მკითხველიები
თვრამეტ თვეში TopImpressionists.com-ზე ფრენკ სტელა-ის ყველაზე ნახვתייםიყო The Fountain: 900 ნახვა, რაც მხატვრის საერთო ნახვების 20% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Darabjerd III და Tahkt-I-Sulayman Variation II. ფრენკ სტელა-მა სულ 6 000 ნახვას მოიპოვა: 3 300 მხატვრის გვერდზე და 2 700 ცალკეულ ტილოებზე. ყურადღება იზრდება: ვიზიტების რაოდენობა 191%-ით გაიზর্দা აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე წარმატებული თვე იყო სექ 2026, როდესაც ვიზიტების რაოდენობამ 3 200 reached. მستახლეები სტუმრობენ ინგლისური (86%), ჩეხური (4%) და პოლონური (4%) ენებზე. მستავრები browsing კომპიუტერები (53%), სმარტფონები (42%) და ტაბლეტები (5%)-ზე. მსوჭლეებს იზიდავთ ნაზი ფერები (ფერების გაჯერებულობა): ვიზიტების 34%, მხატვრის კატალოგის 17%.
ფრენკ სტელა-ის 10 ტილო, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს
TopImpressionists.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული ვიზიტების მიხედვით: ფრენკ სტელა-ის 10 ტილო, რომლებსაც მკითხველი ყველაზე ხშირად ხსნის, პირველი ადგილებიდან დაწყებული.
ყოველთვიურად ფრენკ სტელა-ის გვერდს რამდენი მკითხველი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
0
0
ივლ 2026
200
1 500
აგვ 2026
300
800
სექ 2026
2 800
400
რამდენად ხშირად ნახულობენ ფრენკ სტელა-ის ტილოებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ტილოებს ირჩევენ ფრენკ სტელა-ის მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მინიმალისტური
66.7%
59.1%
გამბედავი და მკვეთრი
11.1%
18.2%
მშვიდი და სულიერი
11.1%
18.2%
თანამედროვე სტილის
11.1%
4.5%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი
44.4%
45.5%
ენერგიული და დინამიკური
22.2%
22.7%
დაფიქრებითი
22.2%
13.6%
მშვიდი და დამამშვიდებელი
11.1%
18.2%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
9.8%
13.6%
რბილი ჩრდილი
4.9%
0.0%
რბილი განათება
26.8%
34.1%
ნათელი ბალანსი
41.5%
36.4%
ნათელი
17.1%
15.9%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
34.2%
15.9%
ნაზი ფერები
17.1%
34.1%
რბილი ბალანსირებული
17.1%
15.9%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
21.9%
18.2%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
9.8%
15.9%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
ნეიტრალური ტონები
44.7%
33.3%
მიწისფეროვანი
18.4%
25.6%
პასტელური ფერები
10.5%
17.9%
მუქი
10.5%
12.8%
მონოქრომული
7.9%
2.6%
ფერადი და მკვეთრი
2.6%
5.1%
მეტალისფერი ტონები
2.6%
2.6%
ბუნება
2.6%
0.0%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
29.3%
13.6%
ბალანსირებული
34.2%
50.0%
ფერადი და მკვეთრი
36.6%
36.4%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
12.2%
2.3%
რბილი
17.1%
29.5%
ბალანსირებული
2.4%
0.0%
მკვეთრი
12.2%
20.4%
განცხადება
56.1%
47.7%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
53.7%
50.0%
რბილად შერეული პალიტრა
14.6%
29.5%
ბალანსირებული ჰარმონია
9.8%
4.5%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
12.2%
13.6%
ერთგვაროვანი პალიტრა
9.8%
2.3%
ფრენკ სტელა-ის რომელი ტილოები იღებს ყველაზე მეტ ნახვას, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
Gran Cairo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hyena Stomp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Basra Gate III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Die Fahne Hoch!
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Marriage of Reason and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
მანტენეია II
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Shoubeegi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fez
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sacramento Mall Proposal #4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
რა მოწყობილობებს იყენებენ მკითხველიরা ფრენკ სტელა-ის অনুসასწევად?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
3 200
53.3%
სმარტფონები
2 500
41.7%
ტაბლეტები
300
5.0%
რა ენებზე კითხულობენ ფრენკ სტელა-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
ენა
ნახვები
გაზიარება
ინგლისური
4 300
86.0%
ჩეხური
200
4.0%
პოლონური
200
4.0%
იტალიური
100
2.0%
პორტუგალიური
100
2.0%
რუსული
100
2.0%
რამდენ kunj visits-ს იღებს ფრენკ სტელა 매 დღე და როგორი პროგნოზი არსებობს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
დღე
ნახვები
სამ 22 სექ
0
ოთხ 23 სექ
200
ხუთ 24 სექ
700
პარ 25 სექ
400
შაბ 26 სექ
200
კვრ 27 სექ
800
ორშ 28 სექ
600
სამ 29 სექ
100
ოთხ 30 სექ
600
ხუთ 1 ოქტ
400
პარ 2 ოქტ
300
შაბ 3 ოქტ
100
კვრ 4 ოქტ
200
ორშ 5 ოქტ
900
სამ 6 ოქტ
200
ოთხ 7 ოქტ
600
ხუთ 8 ოქტ
200
პარ 9 ოქტ
0
შაბ 10 ოქტ
200
კვრ 11 ოქტ
100
ორშ 12 ოქტ
0
სამ 13 ოქტ (პროგნოზი)
0
ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი)
100
ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი)
100
პარ 16 ოქტ (პროგნოზი)
100
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
100
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
100
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
0
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
0
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
0
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
0
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
0
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
0
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
0
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
0
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
0
კითხვები ფრენკ სტელა-ის შესახებ
ფრენკ სტელა-ის რომელი ტილოებია ყველაზე პოპულარული?
პირველ ადგილს იკავებს The Fountain, რომელსაც 900 ნახვა აქვს (20% ფრენკ სტელა-ის ნახვებისგან). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 10 ყველაზე პოპულარულ ნამუშევარს.
რამდენმა ადამიანმა წაიკითხა ფრენკ სტელა-ის შესახებ TopImpressionists.com-ზე?
6 000 ნახვა თორმეტ თვეში: 3 300 მხატვრის გვერდზე და 2 700 ცალკეულ ტილოებზე.
რა მოწყობილობებით თتبعენ მკითხველი ფრენკ სტელა-ს?
მსჭვრალები თვალს ადევნებენ ფრენკ სტელა-ს კომპიუტერები (53%), სმარტფონები (42%) და ტაბლეტები (5%)-ზე; კომპიუტერები ვიზიტების 53%-ს შეადგენს.
რა ენებზე თავსעვლის ფრენკ სტელა-ის მკითხველი?
ინგლისური (86%), ჩეხური (4%) და პოლონური (4%)-ზე. წამყვანია ინგლისური 86%-ით.
რა ტიპის ტილოებს ანიჭებენ უპირატესობას მკითხველი ფრენკ სტელა-ში?
ნაზი ფერები (ფერების გაჯერებულობა): 34% ვიზიტებისგან, კატალოგის 17%-ის წინააღმდეგ.