ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Robert William Vonnoh გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
თვრამეტ თვეში TopImpressionists.com-ზე Robert William Vonnoh-ის ყველაზე ნახვתייםიყო Beside the River (Grez): 200 ნახვა, რაც მხატვრის საერთო ნახვების 17% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Afternoon shadows, grez, france და Spring Landscape With Blossoms. Robert William Vonnoh-მა სულ 1 700 ნახვას მოიპოვა: 500 მხატვრის გვერდზე და 1 200 ცალკეულ ტილოებზე. ყურადღება შემცირებულია 100%-ით, აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე წარმატებული თვე იყო ივლ 2026, როდესაც ვიზიტების რაოდენობამ 1 400 reached. მსوჭლეებს იზიდავთ ნეიტრალური ტონები (ფერების პალიტრა): ვიზიტების 83%, მხატვრის კატალოგის 53%.
TopImpressionists.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული ვიზიტების მიხედვით: Robert William Vonnoh-ის 8 ტილო, რომლებსაც მკითხველი ყველაზე ხშირად ხსნის, პირველი ადგილებიდან დაწყებული.
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 100 |
| ივლ 2026 | 400 | 1 000 |
| აგვ 2026 | 0 | 100 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 9.1% | 8.3% |
| რბილი ჩრდილი | 18.2% | 0.0% |
| რბილი განათება | 40.9% | 50.0% |
| ნათელი ბალანსი | 22.7% | 25.0% |
| ნათელი | 9.1% | 16.7% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 22.7% | 25.0% |
| ნაზი ფერები | 36.4% | 25.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 22.7% | 41.7% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 18.2% | 8.3% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 53.3% | 83.3% |
| მუქი | 20.0% | 16.7% |
| მიწისფეროვანი | 26.7% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 13.6% | 8.3% |
| ბალანსირებული | 63.6% | 66.7% |
| ფერადი და მკვეთრი | 22.7% | 25.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 18.2% | 33.3% |
| რბილი | 9.1% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 9.1% | 0.0% |
| მკვეთრი | 36.4% | 33.3% |
| განცხადება | 27.3% | 33.3% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 36.4% | 41.7% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 22.7% | 25.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 13.6% | 16.7% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 13.6% | 0.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 13.6% | 16.7% |
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Mere Adele (Cordon Bleu) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The ring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Companion of the Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Beside the River (Grez) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Bessie potter vonnoh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Athenaum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In Flanders Field-Where Sol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At eventime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Poppies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 100 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |