თომა კუტურიმკითხველიანობა და ყველაზე ნახვתיים პოპულარული ტილოები
1815
–
1879
რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის თომა კუტური გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
თომა კუტური და მკითხველიები
თვრამეტ თვეში TopImpressionists.com-ზე თომა კუტური-ის ყველაზე ნახვתייםიყო Engaged volunteer and his father. (Study for a father and his son): 1 700 ნახვა, რაც მხატვრის საერთო ნახვების 17% შეადგენს. შემდეგ მოდიან The Romans of the Decadence და Elève américaine peignant. თომა კუტური-მა სულ 11 700 ნახვას მოიპოვა: 2 000 მხატვრის გვერდზე და 9 700 ცალკეულ ტილოებზე. ყურადღება იზრდება: ვიზიტების რაოდენობა 112%-ით გაიზর্দা აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე წარმატებული თვე იყო ივლ 2026, როდესაც ვიზიტების რაოდენობამ 9 000 reached. მستავრები browsing კომპიუტერები (77%), სმარტფონები (19%) და ტაბლეტები (4%)-ზე. მსوჭლეებს იზიდავთ ნაზი ფერები (ფერების გაჯერებულობა): ვიზიტების 51%, მხატვრის კატალოგის 28%.
თომა კუტური-ის 10 ტილო, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს
TopImpressionists.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული ვიზიტების მიხედვით: თომა კუტური-ის 10 ტილო, რომლებსაც მკითხველი ყველაზე ხშირად ხსნის, პირველი ადგილებიდან დაწყებული.
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
0
200
ივლ 2026
1 600
7 400
აგვ 2026
0
800
სექ 2026
400
1 300
რამდენად ხშირად ნახულობენ თომა კუტური-ის ტილოებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ტილოებს ირჩევენ თომა კუტური-ის მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
რომანტიკული
60.0%
63.6%
დრამატული
20.0%
20.4%
ელეგანტური
20.0%
9.1%
მშვიდი და რბილი
0.0%
6.8%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მელანქოლიური
60.0%
68.2%
დაფიქრებითი
40.0%
20.4%
დრამატული
0.0%
11.4%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
40.0%
41.2%
რბილი ჩრდილი
34.0%
40.2%
რბილი განათება
24.0%
15.7%
ნათელი ბალანსი
0.0%
2.9%
ნათელი
2.0%
0.0%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
36.0%
18.6%
ნაზი ფერები
28.0%
51.0%
რბილი ბალანსირებული
24.0%
20.6%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
12.0%
9.8%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მიწისფეროვანი
77.8%
81.0%
მუქი
15.6%
12.6%
ნეიტრალური ტონები
6.7%
5.3%
მონოქრომული
0.0%
1.1%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
42.0%
31.4%
ბალანსირებული
48.0%
64.7%
ფერადი და მკვეთრი
10.0%
3.9%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
12.0%
6.9%
რბილი
20.0%
36.3%
ბალანსირებული
18.0%
14.7%
მკვეთრი
24.0%
22.6%
განცხადება
26.0%
19.6%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
0.0%
1.0%
რბილად შერეული პალიტრა
14.0%
11.8%
ბალანსირებული ჰარმონია
14.0%
4.9%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
40.0%
46.1%
ერთგვაროვანი პალიტრა
32.0%
36.3%
თომა კუტური-ის რომელი ტილოები იღებს ყველაზე მეტ ნახვას, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
Romans of the Decadence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Horace and Lydia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Romans of the Decadence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
0
ADOLPHE MOREAU
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
JEUNE FEMME EN BUSTE LES EP…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Romans of the Decadence (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Little Bather
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
MARIE SIMONET
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Romans of the Decadence (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Engaged volunteer and his f…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 200
0
300
რა მოწყობილობებს იყენებენ მკითხველიরা თომა კუტური-ის অনুসასწევად?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
9 000
76.9%
სმარტფონები
2 200
18.8%
ტაბლეტები
500
4.3%
რა ენებზე კითხულობენ თომა კუტური-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
ენა
ნახვები
გაზიარება
ინგლისური
600
66.7%
რუსული
200
22.2%
იაპონური
100
11.1%
რამდენ kunj visits-ს იღებს თომა კუტური 매 დღე და როგორი პროგნოზი არსებობს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
დღე
ნახვები
ორშ 21 სექ
0
სამ 22 სექ
300
ოთხ 23 სექ
200
ხუთ 24 სექ
200
პარ 25 სექ
200
შაბ 26 სექ
100
კვრ 27 სექ
300
ორშ 28 სექ
100
სამ 29 სექ
100
ოთხ 30 სექ
100
ხუთ 1 ოქტ
600
პარ 2 ოქტ
0
შაბ 3 ოქტ
0
კვრ 4 ოქტ
200
ორშ 5 ოქტ
0
სამ 6 ოქტ
0
ოთხ 7 ოქტ
0
ხუთ 8 ოქტ
0
პარ 9 ოქტ
300
შაბ 10 ოქტ
100
კვრ 11 ოქტ
500
ორშ 12 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 13 ოქტ (პროგნოზი)
100
ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი)
100
ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი)
200
პარ 16 ოქტ (პროგნოზი)
100
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
200
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
100
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
100
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
100
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
100
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
200
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
100
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
0
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
100
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
100
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
100
კითხვები თომა კუტური-ის შესახებ
თომა კუტური-ის რომელი ტილოებია ყველაზე პოპულარული?
პირველ ადგილს იკავებს Engaged volunteer and his father. (Study for a father and his son), რომელსაც 1 700 ნახვა აქვს (17% თომა კუტური-ის ნახვებისგან). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 10 ყველაზე პოპულარულ ნამუშევარს.
რამდენმა ადამიანმა წაიკითხა თომა კუტური-ის შესახებ TopImpressionists.com-ზე?
11 700 ნახვა თორმეტ თვეში: 2 000 მხატვრის გვერდზე და 9 700 ცალკეულ ტილოებზე.
რა მოწყობილობებით თتبعენ მკითხველი თომა კუტური-ს?
მსჭვრალები თვალს ადევნებენ თომა კუტური-ს კომპიუტერები (77%), სმარტფონები (19%) და ტაბლეტები (4%)-ზე; კომპიუტერები ვიზიტების 77%-ს შეადგენს.
რა ტიპის ტილოებს ანიჭებენ უპირატესობას მკითხველი თომა კუტური-ში?
ნაზი ფერები (ფერების გაჯერებულობა): 51% ვიზიტებისგან, კატალოგის 28%-ის წინააღმდეგ.