თომას რესნერიმკითხველიანობა და ყველაზე ნახვתיים პოპულარული ტილოები
1971
რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის თომას რესნერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
თომას რესნერი და მკითხველიები
თვრამეტ თვეში TopImpressionists.com-ზე თომას რესნერი-ის ყველაზე ნახვתייםიყო Arrive 2: 300 ნახვა, რაც მხატვრის საერთო ნახვების 15% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Subsoil 15×21cm Ink ×paper 2022 და Shadow 1. თომას რესნერი-მა სულ 3 800 ნახვას მოიპოვა: 2 500 მხატვრის გვერდზე და 1 300 ცალკეულ ტილოებზე. ყურადღება იზრდება: ვიზიტების რაოდენობა 225%-ით გაიზর্দা სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ყველაზე წარმატებული თვე იყო ივლ 2026, როდესაც ვიზიტების რაოდენობამ 1 500 reached. მستავრები browsing კომპიუტერები (97%) და სმარტფონები (3%)-ზე. მსوჭლეებს იზიდავთ ბალანსირებული (ფერების ინტენსივობა): ვიზიტების 60%, მხატვრის კატალოგის 26%.
თომას რესნერი-ის 10 ტილო, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს
TopImpressionists.com-ზე ბოლო თვედ განხორციელებული ვიზიტების მიხედვით: თომას რესნერი-ის 10 ტილო, რომლებსაც მკითხველი ყველაზე ხშირად ხსნის, პირველი ადგილებიდან დაწყებული.
ყოველთვიურად თომას რესნერი-ის გვერდს რამდენი მკითხველი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
0
100
ივლ 2026
500
1 000
აგვ 2026
300
200
სექ 2026
400
0
ოქტ 2026
1 300
0
რამდენად ხშირად ნახულობენ თომას რესნერი-ის ტილოებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ტილოებს ირჩევენ თომას რესნერი-ის მკითხველი?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დრამატული
86.7%
87.5%
თამამი და მხიარული
6.7%
12.5%
გამბედავი და მკვეთრი
6.7%
0.0%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაძაბული
80.0%
87.5%
დრამატული
13.3%
0.0%
თამამი და მხიარული
6.7%
12.5%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
2.0%
0.0%
რბილი ჩრდილი
2.0%
0.0%
რბილი განათება
6.0%
0.0%
ნათელი ბალანსი
24.0%
45.0%
ნათელი
66.0%
55.0%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
66.0%
40.0%
ნაზი ფერები
12.0%
25.0%
რბილი ბალანსირებული
14.0%
20.0%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
4.0%
15.0%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
4.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
ნეიტრალური ტონები
53.2%
68.4%
პასტელური ფერები
40.4%
21.1%
მიწისფეროვანი
4.3%
10.5%
მუქი
2.1%
0.0%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
64.0%
35.0%
ბალანსირებული
26.0%
60.0%
ფერადი და მკვეთრი
10.0%
5.0%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
2.0%
5.0%
რბილი
4.0%
0.0%
ბალანსირებული
2.0%
0.0%
მკვეთრი
4.0%
5.0%
განცხადება
88.0%
90.0%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
28.0%
40.0%
რბილად შერეული პალიტრა
12.0%
10.0%
ბალანსირებული ჰარმონია
12.0%
5.0%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
30.0%
30.0%
ერთგვაროვანი პალიტრა
18.0%
15.0%
თომას რესნერი-ის რომელი ტილოები იღებს ყველაზე მეტ ნახვას, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
ნამუშწარები
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
ოქტ 2026
Soul Maze :2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
POWERLESSNESS:2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Subsoil 15×21cm Ink ×paper…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dread 1 15×21cm Ink ×paper…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Beyond
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
IMAGE:24
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
IMAGE:22
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
IMAGE:25
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
IMAGE:26
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
რა მოწყობილობებს იყენებენ მკითხველიরা თომას რესნერი-ის অনুসასწევად?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
3 700
97.4%
სმარტფონები
100
2.6%
რა ენებზე კითხულობენ თომას რესნერი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
ენა
ნახვები
გაზიარება
გერმანული
1 000
83.3%
ინგლისური
200
16.7%
რამდენ kunj visits-ს იღებს თომას რესნერი 매 დღე და როგორი პროგნოზი არსებობს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
დღე
ნახვები
სამ 13 ოქტ
0
ოთხ 14 ოქტ
0
ხუთ 15 ოქტ
0
პარ 16 ოქტ
100
შაბ 17 ოქტ
0
კვრ 18 ოქტ
0
ორშ 19 ოქტ
0
სამ 20 ოქტ
0
ოთხ 21 ოქტ
300
ხუთ 22 ოქტ
400
პარ 23 ოქტ
0
შაბ 24 ოქტ
100
კვრ 25 ოქტ
0
ორშ 26 ოქტ
0
სამ 27 ოქტ
0
ოთხ 28 ოქტ
300
ხუთ 29 ოქტ
0
პარ 30 ოქტ
400
შაბ 31 ოქტ
0
კვრ 1 ნოე
0
ორშ 2 ნოე
100
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)
0
ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი)
400
ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი)
300
პარ 6 ნოე (პროგნოზი)
300
შაბ 7 ნოე (პროგნოზი)
100
კვრ 8 ნოე (პროგნოზი)
0
ორშ 9 ნოე (პროგნოზი)
100
სამ 10 ნოე (პროგნოზი)
0
ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი)
500
ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი)
300
პარ 13 ნოე (პროგნოზი)
400
შაბ 14 ნოე (პროგნოზი)
100
კვრ 15 ნოე (პროგნოზი)
0
ორშ 16 ნოე (პროგნოზი)
100
სამ 17 ნოე (პროგნოზი)
0
ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი)
600
ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი)
400
პარ 20 ნოე (პროგნოზი)
500
შაბ 21 ნოე (პროგნოზი)
100
კვრ 22 ნოე (პროგნოზი)
0
ორშ 23 ნოე (პროგნოზი)
100
კითხვები თომას რესნერი-ის შესახებ
თომას რესნერი-ის რომელი ტილოებია ყველაზე პოპულარული?
პირველ ადგილს იკავებს Arrive 2, რომელსაც 300 ნახვა აქვს (15% თომას რესნერი-ის ნახვებისგან). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 10 ყველაზე პოპულარულ ნამუშევარს.
რამდენმა ადამიანმა წაიკითხა თომას რესნერი-ის შესახებ TopImpressionists.com-ზე?
3 800 ნახვა თორმეტ თვეში: 2 500 მხატვრის გვერდზე და 1 300 ცალკეულ ტილოებზე.
რა მოწყობილობებით თتبعენ მკითხველი თომას რესნერი-ს?
მსჭვრალები თვალს ადევნებენ თომას რესნერი-ს კომპიუტერები (97%) და სმარტფონები (3%)-ზე; კომპიუტერები ვიზიტების 97%-ს შეადგენს.
რა ტიპის ტილოებს ანიჭებენ უპირატესობას მკითხველი თომას რესნერი-ში?
ბალანსირებული (ფერების ინტენსივობა): 60% ვიზიტებისგან, კატალოგის 26%-ის წინააღმდეგ.