Popieriaus formatas

Studentų kūrybos vadovas

Road at Chantilly

Vardas ir pavardė Klasė Data

Polis Sezanas, Road at Chantilly. Viešasis domenas Pamatykite šį paveikslą judančios šviesos dėking žiūrėkite į šį paveikslą judančios šviesos dėking: piešinį, tikrąsias lakui po esančias spalvas, gryną pigmentą

Pagrindinė informacija

Autorius
Polis Sezanas topimpressionists.com/lt/artists/polis-sezanas_lt/
Autoriaus datys
1839 – 1906
Judėjimas
Post-Impressionism Artists who kept the bright colour of Impressionism but pushed shape and feeling further than the eye really sees.
Laikotarpis
Modern
Artistic style
Structural abstraction
Influences
Impressionism
Notable elements or techniques
Flattened picture plane; Geometric forms
Subject or theme
Landscape; Rural life

Kontekste

Road at Chantilly — Polis Sezanas

Kada šis kūrinys galėjo būti nupieštas?

  1. 1830
  2. 1840
  3. 1850
  4. 1860
  5. 1870
  6. 1880
  7. 1890
  8. 1900

Viršuje esantis eilutė: metai. Žemiau esanti eilutė: kiek metų menininkui buvo kiekvieno laikotarpio pradžioje ir pabaigoje — 0 gimimo metu, 67 mirtės metu.

Šviesoplėvis: Polis Sezanas gyvenimas (1839–1906) kiekviena su data pavadinta paveikslėlio, dešimtmečiais

Pirmieji darbai: iki 1875 Pagrindiniai kūrybos metai: 1875–1894 Vėlesni darbai: nuo 1894

Šios trys juostos šio katalogo darbus, turinčius nurodytą datą, skirsto į pirmą ketvirtį, vidurinę dalį ir paskutinį ketvirtį. Jos nėra pilna kūrybos apimtis: retas kūrybos periodas gali atlikti sprundą istorijoje, o ne būti tiesiog tylos laikotarpiu. Tie patys metai, pradedami tuo pačiu kūrinio gyvenimu, kaip ir šiomeno

Šio įrašo metinė data nėra tiksliai nurodyta — remdamiesi atlikėjo gyvenimo metais ir kūrinio stiliumi, kokį dešimtmetį numatytumėte?

Palyginti su kitais kūriniais

Pasirinkite vieną viršuje esantį kūrinį: nurodykite du panašumų su šiuo kūriniu ir vieną skirtumą.

Daugiau šiam kūriniui priderančių darbų: topimpressionists.com/lt/art/similar/paul-cezanne-road-at-chantilly-5ZKDPH-en/

Spalvų paletė

Matuota iš vaizdo

    Pagrindinė spalva

    Espresso #393326

    Išsaugota paletė

    • #393326
    • #E1C970
    • #B4A157
    • #756C44

    Šios spalvos visoje meno kūryjos paletėje Raskite kitus paveikslus pagal spalvą

    Pagrindinė spalva
    Espresso
    Intensyvumas
    Vivid Kiek spalvų yra prisigamintų ir kokios jos yra ryškios – nuo vienos nuolydžios spalvos iki daugybės ryškių tonų.
    Kontrastas
    Statement Kiek spalvų skiriasi šviesos ir ryškumo dėkingai per visą paveikslą.
    Harmonija
    Unified Palette Kaip spalvos dera tarpusavyje – nuo kontrastuojančių iki visiškai suvienytų.
    Ryškumas
    Brilliant Bendras vaizdo šviesumas ar tamsumas, nuo gilių šešėlių iki ryškių šviesos dėliojų.
    Sodrumas
    Clear Color Presence Spalvų gryrumas ir intensyvumas svyruoja nuo beveik pilkšų iki visiškai ryškių.

    Kur pasaulyje žiūrima į šį paveikslą?

    • po 1%
    • 1–3%
    • 3–8%
    • 8–20%
    • 20% ir daugiau
    Šio paveikslėlio lankytojų duomenys yra per mažai, kad būtų galima suformuoti žemėlapį, todėl čia pateikiamos visos Polis Sezanas darbai per pastaruosius dvylika mėnesių — iš viso 71 šalių. Iš kur ši duomenys

    Dešimt pirmなusių šalių

    1. 1 Kinija 50,7%
    2. 2 Jungtinės Amerikos Valstijos 9,9%
    3. 3 Honkongas 8,6%
    4. 4 Singapūras 7,9%
    5. 5 Prancūzija 5,2%
    6. 6 Italija 2,6%
    7. 7 Ispanija 2,5%
    8. 8 Vokietija 1,4%
    9. 9 Rumunija 1,3%
    10. 10 Brazilija 1,3%
    11. · 61 kitų šalių 8,6%

    Žemėlapyje rasti tris tamsiausius šalis. Ar viena iš jų yra ta šalis, kurioje yra muziejus, saugantis šį paveikslą? Įrašykite vieną priežastį, kodėl žmonės iš toli galėtų jį aplankyti.

    Enkliausių žiūrėjų 20 kūriniai, kuriuos rinkosi Polis Sezanas

    1. 1 Štai „Žaidėjai“, 1893 2,2%
    2. 2 The Card Players, 1892 1,8%
    3. 3 Didelė Šiuolaikinė Šermių Grupė, 1905 1,8%
    4. 4 Dekimas Apelsinų Kelis, 1895 1,4%
    5. 5 Mont Sainte-Victoire (Courtauld), 1887 1,3%
    6. 6 L'Estaque įlankos vaizdas, 1886 1,1%
    7. 7 Kortų lošėjai, 1893 1,0%
    8. 8 Ansėčio ežeras, 1896 0,9%
    9. 9 Užuolaidas, ąsotis ir vaisiai, 1894 0,7%
    10. 10 Peizažas su viaduktu – Mont Sent Viktor, 1885 0,7%
    11. 11 Virtuvės stalas, 1888 0,7%
    12. 12 Šv. Viktoro kalnas, 1892 0,6%
    13. 13 Švarės rūmai, 1904 0,6%
    14. 14 Still life with apples,c.1890, eremitaget 0,6%
    15. 15 Vaizdas į L’Estakę ir Čateą d’If – Pauliaus Cezano kūrinys, išskiriantis Provencojo kraštovaizdį su ryškiais atspalviais ir geometriniu bruožų deriniu. Šio malūno meno darbas, atspindintis gamtos grožį., 1885 0,6%
    16. 16 Pere Lacroix namai Overe, 1873 0,5%
    17. 17 Kalnai Provansijoje, 1890 0,5%
    18. 18 Apsilaičio Namas, Auverso-sur-Oizė, 1873 0,5%
    19. 19 Didelės vonios, 1900 0,5%
    20. 561 Road at Chantilly šis paveikslas 0,0%

    Kartu šie darbai sudaro 18,0% visos dėmesės, skiriamės šio paveikslėlio kūrybai per pastaruosius dvylika mėnesių, dalis. Kataloge yra 998 šio kūrybinio veikėjo darbų, iš kurių 763 buvo apžiūrėti bent vieną kartą. Šis paveikslas užima 561 vietą tarp jų, sulaukdamas 0,0% tokio dėmesio. Tyla ta pati, mėnesį po mėnesio

    Juostos matuoja dėmesį, o ne kokybę. Pasirinkite viršuje esantį kūrinį ir šį: išvardykite vieną dalyką, kuris gali padaryti paveikslą garsų ne dėl to, kaip gerai jis tapytas.

    Apie šį kūrinį

    Road at Chantilly — Polis Sezanas

    Introduction to the Artist and Artwork

    Paul Cezanne, a French artist born in 1839, is considered one of the most influential artists of the Post-Impressionist era. His innovative approach to painting laid the foundation for modern art movements such as Cubism. Among his many masterpieces, 'Road at Chantilly' stands out as an exceptional example of Cezanne's unique style and vision.

    Historical Context

    Created around 1865, 'Road at Chantilly' reflects the artist's early interest in landscape painting. At this time, Cezanne was heavily influenced by the Impressionist movement, which emphasized capturing fleeting moments and natural light. This can be observed in the loose brushwork and vibrant colors found in the painting.

    Artistic Style

    Cezanne's style is characterized by a departure from traditional perspective and a focus on structure and form. In 'Road at Chantilly', he employs a flattened picture plane, which reduces depth and creates a more abstracted representation of the landscape. This technique can be seen as an early precursor to Cubism, which would later emerge in the work of artists like Pablo Picasso and Georges Braque.

    Interpretation

    'Road at Chantilly' showcases Cezanne's fascination with the relationship between nature and human perception. The winding road, framed by trees and leading to a distant horizon, invites viewers to contemplate their own place within the natural world. This theme is further emphasized through the artist's use of color and light, which create an atmosphere of serene contemplation.

    Legacy

    Cezanne's work has had a profound impact on modern art, influencing movements such as Fauvism, Cubism, and Abstract Expressionism. His innovative approach to painting challenged traditional notions of representation and paved the way for future generations of artists to explore new modes of expression.

    Conclusion

    'Road at Chantilly' is a remarkable example of Paul Cezanne's artistic genius, showcasing his unique style and visionary approach to landscape painting. As an essential work in the artist's oeuvre, it offers valuable insights into the development of modern art and continues to inspire artists and viewers alike.

    Acquiring a Reproduction of 'Road at Chantilly'

    If you are interested in acquiring a hand-made oil painting reproduction of 'Road at Chantilly', visit our website to explore our selection of high-quality reproductions, crafted with meticulous attention to detail by skilled artists.

    Paul Cezanne: Road at Chantilly

    Museum: Not on display in a museum

    Virus ir muziejus

    Autorius

    Polis Sezanas

    Gimė Ekso, Prancūzija

    Paul Cézanne: Modernumo Tėvo Vizija

    Paulis Sezanas, gimęs 1839 m. sausio 19 d. Ekse, Prancūzijoje, stovi kaip monumentalus veikėjas, jungiantis trumpalaikius įspūdžius, būdingus impresionizmui, ir fragmentuotas formas, kurias atstovauja kubizmas. Jo kelionė nebuvo greita sėkmės istorija; tai buvo lėtas meninės ekspresijos procesas, pažymėtas savęs abejonėmis ir kritikos atmetimu, galiausiai sukūręs palikimą, kuris nepataisomai pakeitė moderniosios dailės eigą. Gime pasiturtingą šeimą – jo tėvas pirmiausia buvo skrybėčių pardavėjas, vėliau bankininkas – Sezanas mėgavosi finansiniu saugumu, neįprastu siekiantiems menininkams, suteikdamas jam laisvę skirti save savo aistrai be tiesioginio komercinės sėkmės spaudimo. Nors jo tėvas pirmiausia norėjo, kad jis pasirinktų teisines karjeros kelią, meno ekspresijos jėga buvo per stipri, ir jis galiausiai atsisakė teisės studijų, kad imtųsi tapymo – sprendimas, kuris apibrėš jo gyvenimą. Ankstyvosios įtakos apėmė romantizmą, vyravusį jo jaunystėje, ir Barbizono mokyklos dedikaciją peizažui, tačiau būtent susidūrus su tokiais menininkais kaip Paulis Gogenas ir Džordžas Seuratas, ir jų inovatyviomis spalvų ir formų priemonėmis, Sezanas pradėjo formuoti savo atskirą kelią.

    Nuo Tamsos Link Struktūros: Stiliaus Evoliucija

    Sezano ankstyvieji darbai dažnai atspindėdavo dramatiškas, emocingas temas, būdingas romantizmo tapybai – tamsios paletės ir ekspresyvūs tepteliai dominuodavo jo drobėse. Tačiau ši pradinė fazė buvo tik žingsnis į daug analitiškesnį ir inovatyvesnį požiūrį. Nesitenkinęs tiesiog užfiksavus šviesos trumpalaikius įspūdžius, kaip tai vertino impresionistai, Sezanas išvyko ieškoti pagrindinės objektų struktūros supratimo ir atvaizdo. Jis siekė ne tik to, ką mato, bet ir kaip suvokia fundamentalias formas, sudarančias realybę. Tai jį paskatino suskaldyti natūralius pavidalus į jų geometrines ekvivalentus – kūrius, cilindrus, sferas – numatydamas kubistų revoliuciją dešimtmečius iki jos atsiradimo. Jo technika pasižymėjo mažais, kartotiniais tepteliais, kruopščiai sluoksniais sudedant sudėtingas spalvų ir tekstūrų erdves, sukuriant tvirtumo ir gylio pojūtį, anksčiau nematytą tapyboje. Jis nebuvo įsitikinęs dėl iliuzinio erdvės; vietoj to jis dažnai pateikė objektus iš kelių perspektyvų vienu metu, mėsdamas tradicinius perspektyvos principus ir priverčiant žiūrovą aktyviai bendradarbiauti su jo kompozicijų konstruktu. Šis sąmoningas iškraipymas nebuvo atsitiktinis, bet bandymas perteikti visapusiškesnį formos supratimą, atspindėti ne vien tik tam tikrą momentą laike, bet ir suvokimo sintezę.

    Peizažai, Natūrmortai ir Žmogaus Forma: Pagrindiniai Darbai ir Kartojantis Motyvas

    Sezano kūriniai yra nepaprastai įvairūs, apimantys peizažus, natūrmortus, portretus ir maudynių scenas, tačiau visus juos suvienija jo unikalus požiūris į formą ir spalvą. Tvenkinys Jas de Bouffan, nutapytas 1880 m., pavyzdu rodo jo peizažo darbą, parodydamas jo gebėjimą užfiksuoti gamtos esmę atidžiai suderinus formas ir tonus. Portretas Émile Zola, sukurtas 1866 m., parodo jo besivystantį stilių ir suteikia įtikinamą žvilgsnį į jo artimo draugo ir bendražygio rašytojo intelektinį intensyvumą. Jo natūrmortai, pavyzdžiui, tie, kuriuose yra obuolių ir kitų vaisių, nėra tik objektų atvaizdai, bet ir tūrio, šviesos ir erdvių santykių tyrimai. Mont Sainte-Victoire serija tapo Sezano obsesija – kartojantis motyvas, kuris leido jam nuolat tyrinėti formą ir perspektyvą per dešimtmečius. Šie paveikslai nėra tik kalno atvaizdai; tai tyrimai apie tai, kaip mes suvokiamo gylį, tūrį bei šviesos ir šešėlio sąveiką. Galiausiai, jo Maudytojų serija, kuriame vaizduojami nuogi figūros idiliškuose peizažuose, atspindi gilų žmogaus formos tyrimą ir jos ryšį su gamta, dažnai įkvėptą amžinybės ir tylios kontempliacijos.

    Palikimas, Sukurtas Inovacijomis: Sezano Įtaka Moderniajame Mente

    Paulio Sezano poveikis paskesnėms menininkų kartoms yra neįvertinamas. Jis plačiai laikomas „modernaus meno tėvu“ dėl jo novatoriškų indėlių į paveikslinę kalbą, atidaręs kelią daugeliui pagrindinių XX amžiaus meninių judėjimo tendencijų. Pablo Pikaso ir Džordžas Brakas buvo giliai įsipareigoję Sezano geometrinių formų ir daugybės perspektyvų pabrėžimui, kurie tapo centriniais kubizmo principais. Jo drąsus spalvų vartojimas taip pat įkvėpė Fauvistų judėjimą, kuriam vadovavo tokie menininkai kaip Henri Matisas, kurie priėmė ryškias, ne natūralias spalvas. Net surrealistų menininkai rado atgarsį Sezano tyrimuose subjektyvaus suvokimo ir psichologinės gylio srityse. Be konkrečių judėjimo tendencijų, Sezano įsitikinimas menininko asmeniniu viziju ir jo atmetimas tradicinių akademinių apribojimų išlaisvino daugybę tapytojų tyrinėti naujas ekspresijos formas. Jis paragino peržiūrėti pačią reprezentacijos apibrėžimą, perkeldamas dėmesį nuo realybės imituojamosios imitacijos iki vizualinės patirties konstrukcijos, pagrįstos pogrindine struktūra ir subjektyviu suvokimu. Jo mirtis 1906 metais pažymėjo ne pabaigą, bet pradžią – naujos epochos aušrą meno istorijoje, kurią giliai paveikė jo revoliucinis vizijas.

    Kur skaityti daugiau

    Raskite internete

    QR kodas, vedantis į Road at Chantilly atsisiuntimo puslapį

    topimpressionists.com/lt/art/download/paul-cezanne-road-at-chantilly-5ZKDPH-en/

    Citavimo šio kūrinio duomenys

    MLA
    Sezanas, Polis. Road at Chantilly. n.d., https://topimpressionists.com/lt/art/paul-cezanne-road-at-chantilly-5ZKDPH-en/
    APA
    Sezanas, Polis (n.d.). Road at Chantilly [Painting]. https://topimpressionists.com/lt/art/paul-cezanne-road-at-chantilly-5ZKDPH-en/
    Chicago
    Polis Sezanas. Road at Chantilly. n.d. https://topimpressionists.com/lt/art/paul-cezanne-road-at-chantilly-5ZKDPH-en/
    Harvard
    Sezanas, Polis (n.d.) Road at Chantilly. Available at: https://topimpressionists.com/lt/art/paul-cezanne-road-at-chantilly-5ZKDPH-en/

    Atidžiai pastebėkite

    Road at Chantilly — Polis Sezanas

    Atidžusiai pažvelkite

    Atsakykite savo žodžiais. Čia nėra neteisingų atsakymų – yra tik atsakymai, kuriuos galite paaiškinti.

    1. Kas pirmiausia patraukia jūsų dėmesį ir kodėl?
    2. Kokie spalvos ar formos sukuria nuotaiką — ir kokia tai nuotaika?
    3. Mūsų kataloge šis kūrinys priskirtas prie: landscape, road, trees. Ar sutinkate? Ką pridėtumėte arba pašalintumėte?
    4. Prisiminkite Štai „Žaidėjai“ (1893), apie kurią buvo rašyta anksčiau šiame vadove. Įvardinkite dvi bendras detales su šiuo kūriniu ir vieną skirtumą.
    5. Post-Impressionism: Artists who kept the bright colour of Impressionism but pushed shape and feeling further than the eye really sees. Kur tai galima pastebėti šiame darbe?

    Jūsų atsakymas

    Parašykite trumpą pastraipę apie šį kūrinį. Naudokite šio vadovėjo ankstesnių dalių informaciją bei anksčiau pateiktus savo atsakymus.

    问答 (or more naturally for a website heading): Klausimai ir atsakymai

    Kur galiu rasti panašių kūrinių kaip „Road at Chantilly“, autorius – Polis Sezanas?

    Darbai, panašūs į „Road at Chantilly“, yra pateikti kūrinio Panašūs kūriniai puslapyje.

    Iš ko sukurta „Road at Chantilly"]?

    „Road at Chantilly“ sukurta naudojant Acrylic On Canvas.

    Kokios temos pasireiškia kūrynioje „Road at Chantilly“, autorius – Polis Sezanas?

    „Road at Chantilly“, autorius – Polis Sezanas temos apima landscape, road, trees, horizon, color, structure, abstraction. Kartu jie apibendrina šio kūrinio tematiką.