Popieriaus formatas

Studentų kūrybos vadovas

George Meredith

Vardas ir pavardė Klasė Data

William Strang, George Meredith (1908). Viešasis domenas Pamatykite šį paveikslą judančios šviesos dėking žiūrėkite į šį paveikslą judančios šviesos dėking: piešinį, tikrąsias lakui po esančias spalvas, gryną pigmentą

Pagrindinė informacija

Autorius
William Strang topimpressionists.com/lt/artists/william-strang/
Autoriaus datys
1859 – 1921
Spalvotas
1908

Kontekste

George Meredith — William Strang

Kada tai buvo nupiesta?

  1. 1850
  2. 1860
  3. 1870
  4. 1880
  5. 1890
  6. 1900
  7. 1910
  8. 1920

Viršuje esantis eilutė: metai. Žemiau esanti eilutė: kiek metų menininkui buvo kiekvieno laikotarpio pradžioje ir pabaigoje — 0 gimimo metu, 62 mirtės metu.

Paveikta, kai menininkas buvo 49 metų. Dėl gyvenimo metai: 62. 4 iš 14 šio kūrinio autoriui datuotų darbų mūsų kataloge buvo sukurti anksčiau.

Šviesoplėvis: William Strang gyvenimas (1859–1921) ▲ šis kūrinys, 1908 kiekviena su data pavadinta paveikslėlio, dešimtmečiais

Pirmieji darbai: iki 1905 Pagrindiniai kūrybos metai: 1905–1914 Vėlesni darbai: nuo 1914

Šios trys juostos šio katalogo darbus, turinčius nurodytą datą, skirsto į pirmą ketvirtį, vidurinę dalį ir paskutinį ketvirtį. Jos nėra pilna kūrybos apimtis: retas kūrybos periodas gali atlikti sprundą istorijoje, o ne būti tiesiog tylos laikotarpiu. Tie patys metai, pradedami tuo pačiu kūrinio gyvenimu, kaip ir šiomeno

Palyginti su kitais kūriniais

Pasirinkite vieną viršuje esantį kūrinį: nurodykite du panašumų su šiuo kūriniu ir vieną skirtumą.

Daugiau šiam kūriniui priderančių darbų: topimpressionists.com/lt/art/similar/william-strang-george-meredith-AQQBW8-en/

Spalvų paletė

Matuota iš vaizdo

    Pagrindinė spalva

    Phthalo Green #2d2d32

    Išsaugota paletė

    • #2D2D32
    • #21120E
    • #B1937D
    • #81634D

    Šios spalvos visoje meno kūryjos paletėje Raskite kitus paveikslus pagal spalvą

    Paletė
    Earthy Dominiruojanti spalvų grupė paveikslėlyje.
    Pagrindinė spalva
    Phthalo Green
    Intensyvumas
    Monochromatic Kiek spalvų yra prisigamintų ir kokios jos yra ryškios – nuo vienos nuolydžios spalvos iki daugybės ryškių tonų.
    Kontrastas
    Balanced Kiek spalvų skiriasi šviesos ir ryškumo dėkingai per visą paveikslą.
    Harmonija
    Softly Mixed Palette Kaip spalvos dera tarpusavyje – nuo kontrastuojančių iki visiškai suvienytų.
    Ryškumas
    Deep_shadow Bendras vaizdo šviesumas ar tamsumas, nuo gilių šešėlių iki ryškių šviesos dėliojų.
    Sodrumas
    Muted Spalvų gryrumas ir intensyvumas svyruoja nuo beveik pilkšų iki visiškai ryškių.

    Kur pasaulyje žiūrima į šį paveikslą?

    • po 1%
    • 1–3%
    • 3–8%
    • 8–20%
    • 20% ir daugiau
    Šio paveikslėlio lankytojų duomenys yra per mažai, kad būtų galima suformuoti žemėlapį, todėl čia pateikiamos visos William Strang darbai per pastaruosius dvylika mėnesių — iš viso 3 šalių. Iš kur ši duomenys

    Dešimt pirmなusių šalių

    1. 1 Kinija 75,0%
    2. 2 Italija 12,5%
    3. 3 Jungtinės Amerikos Valstijos 12,5%

    Žemėlapyje rasti tris tamsiausius šalis. Ar viena iš jų yra ta šalis, kurioje yra muziejus, saugantis šį paveikslą? Įrašykite vieną priežastį, kodėl žmonės iš toli galėtų jį aplankyti.

    Enkliausių žiūrėjų 8 kūriniai, kuriuos rinkosi William Strang

    1. 1 Dreams, 1915 25,0%
    2. 2 The Fisherman's Home, 1905 12,5%
    3. 3 Janet Elizabeth Ashbee, 1910 12,5%
    4. 4 The Japanese Fan, 1910 12,5%
    5. 5 Ernest Sichel 12,5%
    6. 6 The Feather Fan 12,5%
    7. 7 Landscape 12,5%
    8. — George Meredith, 1908 šis paveikslas 0,0%

    Kartu šie darbai sudaro 100,0% visos dėmesės, skiriamės šio paveikslėlio kūrybai per pastaruosius dvylika mėnesių, dalis. Kataloge yra 19 šio kūrybinio veikėjo darbų, iš kurių 7 buvo apžiūrėti bent vieną kartą. Šiam paveikslui kol kas belum buvo žiūrėta — jis uždaro sąrašą neturint įvertinimo. Tyla ta pati, mėnesį po mėnesio

    Juostos matuoja dėmesį, o ne kokybę. Pasirinkite viršuje esantį kūrinį ir šį: išvardykite vieną dalyką, kuris gali padaryti paveikslą garsų ne dėl to, kaip gerai jis tapytas.

    Virus ir muziejus

    Autorius

    William Strang

    The Visionary Line: The Life and Legacy of William Strang

    In the annals of British art, few names evoke the delicate tension between meticulous craftsmanship and profound spiritual inquiry quite like William Strang. Born in the industrious town of Dumbarton, Scotland, in 1859, Strang emerged as a singular figure whose work bridged the gap between the tangible realities of rural life and the ethereal realms of literary allegory. His journey from the counting-house of a shipbuilding firm to the prestigious studios of London is a testament to a relentless artistic drive. After moving to London in 1875, his talent was refined under the tutelage of masters like Edward Poynter and the legendary Alphonse Legros at the Slade School of Fine Art. This rigorous training instilled in him a reverence for the line, a quality that would become the heartbeat of his most celebrated etchings.

    Strang’s artistic evolution was marked by an extraordinary command over diverse printmaking techniques. He did not merely use tools; he mastered them, moving with fluid grace between etching, drypoint, mezzot least, sand-ground mezzotint, and burin engraving. This technical versatility allowed him to capture the world in all its textures—from the rugged, earthy grit of a farmer ploughing his field to the soft, luminous skin of a portrait subject. His membership in the Royal Society of Painter-Etchers was not simply an accolade but a recognition of his ability to translate complex human emotions into the stark, beautiful language of black and white. Through his needle and burin, the mundane became monumental, and the fleeting moment became eternal.

    Literary Echoes and Symbolic Depths

    What truly elevates Strang from a master technician to a visionary artist is his profound connection to the literary soul of his era. He possessed a rare ability to translate the written word into visual poetry, drawing deep inspiration from the heavy themes of faith, morality, and transformation found in the works of giants like John Bunyan and Samuel Taylor Coleridge. His celebrated series illustrating The Pilgrim's Progress stands as a pinnacle of his career, where he utilized an austere compassion to render the allegorical struggles of the soul. In these works, every shadow serves a narrative purpose, and every etched line guides the viewer through a landscape of spiritual consequence.

    This penchant for storytelling extended into his collaborations with contemporary literary figures, most notably Rudyard Kipling. Through these partnerships, Strang explored the intersection of character and landscape, imbuing his portraits and scenes with a remarkable sensitivity to the human condition. His work often functioned as a bridge between realism and symbolism; while his subjects might be rooted in the recognizable textures of the English countryside or the intimate settings of a home, they were frequently imbued with a sense of the divine or the psychological. Whether depicting the biblical tension of The Temptation or the quiet intimacy of The Fisherman's Home, Strang invited his audience to look beneath the surface of the visible world.

    A Lasting Impression on British Art

    The historical significance of William Strang lies in his ability to maintain a sense of profound dignity within the evolving landscape of late Victorian and Edwardian art. While others moved toward the fragmented light of Impressionism, Strang remained anchored in the strength of form and the clarity of narrative. His legacy is found in the enduring power of his portraits—capturing figures such as Hardy and Kipling with an unflinching eye for character—and in his ability to infuse social realism with a sense of the sublime. He remains a master of the etched line, a painter of shadows, and a chronicler of the human spirit's eternal journey through the light and dark of existence.

    Kur skaityti daugiau

    Raskite internete

    QR kodas, vedantis į George Meredith atsisiuntimo puslapį

    topimpressionists.com/lt/art/download/william-strang-george-meredith-AQQBW8-en/

    Citavimo šio kūrinio duomenys

    MLA
    Strang, William. George Meredith. 1908, https://topimpressionists.com/lt/art/william-strang-george-meredith-AQQBW8-en/
    APA
    Strang, William (1908). George Meredith [Painting]. https://topimpressionists.com/lt/art/william-strang-george-meredith-AQQBW8-en/
    Chicago
    William Strang. George Meredith. 1908. https://topimpressionists.com/lt/art/william-strang-george-meredith-AQQBW8-en/
    Harvard
    Strang, William (1908) George Meredith. Available at: https://topimpressionists.com/lt/art/william-strang-george-meredith-AQQBW8-en/

    Atidžiai pastebėkite

    George Meredith — William Strang

    Atidžusiai pažvelkite

    Atsakykite savo žodžiais. Čia nėra neteisingų atsakymų – yra tik atsakymai, kuriuos galite paaiškinti.

    1. Kas pirmiausia patraukia jūsų dėmesį ir kodėl?
    2. Kokie spalvos ar formos sukuria nuotaiką — ir kokia tai nuotaika?
    3. Prisiminkite The Temptation (1899), apie kurią buvo rašyta anksčiau šiame vadove. Įvardinkite dvi bendras detales su šiuo kūriniu ir vieną skirtumą.
    4. William Strang buvo apie 49 metų, kai šis kūrinys buvo sukurtas. Koks jo elementas primena būtent tokio amžiaus kūrinį?
    5. Kokius jausmus autorius galėjo norėti jus suėdinti?

    Jūsų atsakymas

    Parašykite trumpą pastraipę apie šį kūrinį. Naudokite šio vadovėjo ankstesnių dalių informaciją bei anksčiau pateiktus savo atsakymus.

    问答 (or more naturally for a website heading): Klausimai ir atsakymai

    Kur galiu įsigyti „George Meredith“, autorius – William Strang skaitmeninį vaizdą?

    Norėdami gauti „George Meredith“, autorius – William Strang skaitmeninį failą, užsisakykite aukštos raiškos skaitmeninio vaizdo atsisiuntimas jo Skaitmeninis vaizdas puslapio.

    Kokia buvo William Strang amžius sukuriant „George Meredith“?

    Kai 1908 m. buvo sukurta „George Meredith“, William Strang – gimęs 1859 m. – buvo 49 metų amžiaus.

    Ar „George Meredith“, autorius – William Strang yra viešosios teisės?

    Kalbant apie autorišką teisę, „George Meredith“ yra pripa принадле belongs to the public domain – jo autorinė teisė pasibaigusi.