Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Aaronas Siskindas Populiarumo ir lankytojų statistika

      1903 – 1991

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Aaronas Siskindas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Aaronas Siskindas skaičiuose

      Mother and Son, from the project The Most Crowded Block yra dažnai peržiūrimas Aaronas Siskindas kūrinys: 12 mėnesių per 200 apsilankymų, užėjęs 5% peržiūrų dalį. Tada Acolman, Mexico, 05 ir Rome 65. Iš visų 4.300 apsilankymų: 900 puslapio lankytojų, 3.400 – paveikslų lankytojų. Lie 2026 buvo pikus: 3.700 apsilankymų. Skaitytojų įrenginiai: kompiuteriai (86%),telefonai (7%) ir planšetės (7%). R^Nesuderintinga paletė (Spalvų harmonija) apima 18% lankytojų lankymų 10% katalogo.

      Aaronas Siskindas: 10 dažniausiai atidarinamų plėnus skaitytojai žiūri

      Šis sąrašas suformuotas pagal realius lankytojus TopImpressionists.com, per dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo įvertinimą. Pirma vieta atiduojama dažniausiai lankomam Aaronas Siskindas platinamam platinamam audiniui.

      1. Mother and Son, from the project The Most Crowded Block 1 Mother and Son, from the project The Most Crowded Block, 1940 200 lankytojų · 5,0%
      2. Acolman, Mexico, 05 2 Acolman, Mexico, 05, 1955 200 lankytojų · 5,0%
      3. Rome 65 3 Rome 65, 1963 200 lankytojų · 5,0%
      4. Martha's Vineyard 124 4 Martha's Vineyard 124, 1954 200 lankytojų · 5,0%
      5. Terracotta, Illinois 5 Terracotta, Illinois, 1960 200 lankytojų · 5,0%
      6. Martha's Vineyard 114 6 Martha's Vineyard 114, 1954 200 lankytojų · 5,0%
      7. Providence 68, 1986, from the portfolio Tar Abstracts 7 Providence 68, 1986, from the portfolio Tar Abstracts, 1989 100 lankytojų · 2,5%
      8. Meatmarket Owner and Butchers, from the project The Most Crowded Block 8 Meatmarket Owner and Butchers, from the project The Most Crowded Block, 1940 100 lankytojų · 2,5%
      9. Vermont 118, 1987, from the porfolio Tar Abstracts 9 Vermont 118, 1987, from the porfolio Tar Abstracts, 1989 100 lankytojų · 2,5%
      10. Watermelon Seller, from the project The Most Crowded Block 10 Watermelon Seller, from the project The Most Crowded Block, 1940 100 lankytojų · 2,5%

      Kaip kas mėnesį pasikeičia Aaronas Siskindas skaitytojų skaičius?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 2026100300
      Lie 20267003.000
      Rugp 20261000
      Rugs 20260100

      Kiek kartų per metus buvo peržiūrėti Aaronas Siskindas plėtojamieji drobų darbai?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kaip Aaronas Siskindas mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Savoy Dancers000000000000
      Parade Watchers000000000000
      Mexico 7100000000010000
      Olmec, Villahermosa 13000000000000
      Harlem Nightclub000000000000
      The Tree, Martha's Vineyard00000000010000
      North Carolina 9000000000000
      Untitled, from the project…000000000000
      Market, 8th Avenue and 135t…00000000010000
      Acolman, Mexico, 0500000000020000

      Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip skaityta Aaronas Siskindas?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Rodyti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai3.70086,0%
      telefonai3007,0%
      planšetės3007,0%

      Kuriomis kalbomis dominuoja Aaronas Siskindas kūrybos skaitytojai?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Rodyti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Anglų20040,0%
      Prancūzų10020,0%
      Korėjiečių10020,0%
      Chinese10020,0%

      Kokia yra kasdienė Aaronas Siskindas lankytojų sūkaitas ir kas bus toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Rodyti skaičius
      DienaPeržiūros
      Pr 21 Rugs100
      A 22 Rugs0
      T 23 Rugs0
      K 24 Rugs0
      P 25 Rugs0
      Š 26 Rugs0
      S 27 Rugs200
      Pr 28 Rugs0
      A 29 Rugs100
      T 30 Rugs0
      K 1 Spa100
      P 2 Spa0
      Š 3 Spa0
      S 4 Spa0
      Pr 5 Spa0
      A 6 Spa0
      T 7 Spa0
      K 8 Spa0
      P 9 Spa100
      Š 10 Spa100
      S 11 Spa200
      Pr 12 Spa (prognozė)0
      A 13 Spa (prognozė)0
      T 14 Spa (prognozė)0
      K 15 Spa (prognozė)0
      P 16 Spa (prognozė)0
      Š 17 Spa (prognozė)0
      S 18 Spa (prognozė)200
      Pr 19 Spa (prognozė)100
      A 20 Spa (prognozė)100
      T 21 Spa (prognozė)0
      K 22 Spa (prognozė)100
      P 23 Spa (prognozė)100
      Š 24 Spa (prognozė)100
      S 25 Spa (prognozė)200
      Pr 26 Spa (prognozė)100
      A 27 Spa (prognozė)100
      T 28 Spa (prognozė)0
      K 29 Spa (prognozė)100
      P 30 Spa (prognozė)100
      Š 31 Spa (prognozė)100
      S 1 Lap (prognozė)200

      Aaronas Siskindas: trumpi atsakymai

      Kuris Aaronas Siskindas plėslas yra dažniausiai žiūrimas?

      Mother and Son, from the project The Most Crowded Block: 200 lankytojų, tai sudaro 5% viso Aaronas Siskindas lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

      Kiek lankytojų lankosi Aaronas Siskindas?

      4.300 per dvylika mėnesių (900 paveikslų puslapio lankytojų, 3.400 drobų lankytojų).

      Ar skaitytojai žiūri Aaronas Siskindas telefonu ar kompiuteriu?

      Abiejuose: kompiuteriai (86%),telefonai (7%) ir planšetės (7%); lyderauja kompiuteriai su 86% dalimi.

      Ar skaitytojai teikiamą svarbą skiria tam, kokio tipo platinos darbuos Aaronas Siskindas?

      Taip, Nesuderintinga paletė (Spalvų harmonija): 18% lankytų lankytų katalogo 10% dalies.