Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Adriaen Brouwer skaitytojai ir dažniausiai peržiūromos plėtmenos

      1635 – 1638

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Adriaen Brouwer puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Adriaen Brouwer ir skaitytojai

      Per dvylika mėnesių laiko laiko TopImpressionists.com platformoje dažniausiai žiūrėto pagrindinis Adriaen Brouwer kūrinys buvo Feeling: 500 apsilankymų, užėjęs 11% visų šio paveikslapių žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra The Smokers ir In the Tavern. Adriaen Brouwer iš viso sukvietė 5.200 apsilankymų: 1.000 puslapyje dailininko ir 4.200 vieniose plėtminėse drobulių puslapiuose. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius išliko 83% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laiminčias mėnesį vadinoti galima Lie 2026, kai aplankytojų buvo 3.500. Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (90%) ir telefonai (10%). Skaitytojus domina Melancholiškas (Emocinis tonas): 32% lankytojų lankė 17% tapyrtojo katalogo.

      Daugiausia dėmesio sulaukia 10 plėstinio Adriaen Brouwer paveikslų

      Peržiūrėtos per pastarą dvylika mėnesių laikotarpį svetainėje TopImpressionists.com: dažniausiai peržiūromos 10 plėtojos Adriaen Brouwer, išvardijamos pagal populiarumo eilės tvarka.

      1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 lankytojų · 10,6%
      2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 lankytojų · 10,6%
      3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 lankytojų · 8,5%
      4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 lankytojų · 6,4%
      5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 lankytojų · 6,4%
      6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 lankytojų · 4,3%
      7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 lankytojų · 4,3%
      8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 lankytojų · 4,3%
      9. Avarice 9 Avarice 200 lankytojų · 4,3%
      10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 lankytojų · 2,1%

      Kiek skaitytojų kas mėnesį lanko Adriaen Brouwer puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 202600
      Lie 20268002.700
      Rugp 20260600
      Rugs 2026200900

      Kiek dažnai žiūrintys atveria Adriaen Brouwer plėtendinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kurios Adriaen Brouwer plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Twilight Landscape0000000002000100
      In the Tavern0000000001000300
      Brawling Peasants0000000001001000
      Smoking Men000000000000
      In the Tavern000000000000
      Interior of a Smoking Room00000000010000
      The Back Operation00000000000100
      The Smokers0000000003000100
      Interior of a Tavern00000000001000
      Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

      Kokius įrenginius naudoja skaitytojai, sekantys Adriaen Brouwer?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Peržiūrėti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai4.70090,4%
      telefonai5009,6%

      Kuriomis kalbomis skaitytojas Adriaen Brouwer dominuoja?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Peržiūrėti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Čekų200100,0%

      Kiek lankytojų kasdien aplanko Adriaen Brouwer ir koks yra prognozė?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Peržiūrėti skaičius
      DienaPeržiūros
      A 22 Rugs100
      T 23 Rugs300
      K 24 Rugs0
      P 25 Rugs0
      Š 26 Rugs0
      S 27 Rugs100
      Pr 28 Rugs0
      A 29 Rugs0
      T 30 Rugs100
      K 1 Spa0
      P 2 Spa0
      Š 3 Spa100
      S 4 Spa0
      Pr 5 Spa0
      A 6 Spa0
      T 7 Spa0
      K 8 Spa0
      P 9 Spa0
      Š 10 Spa100
      S 11 Spa0
      Pr 12 Spa100
      A 13 Spa (prognozė)0
      T 14 Spa (prognozė)0
      K 15 Spa (prognozė)0
      P 16 Spa (prognozė)0
      Š 17 Spa (prognozė)0
      S 18 Spa (prognozė)0
      Pr 19 Spa (prognozė)0
      A 20 Spa (prognozė)0
      T 21 Spa (prognozė)0
      K 22 Spa (prognozė)0
      P 23 Spa (prognozė)0
      Š 24 Spa (prognozė)0
      S 25 Spa (prognozė)0
      Pr 26 Spa (prognozė)0
      A 27 Spa (prognozė)0
      T 28 Spa (prognozė)0
      K 29 Spa (prognozė)0
      P 30 Spa (prognozė)0
      Š 31 Spa (prognozė)0
      S 1 Lap (prognozė)0
      Pr 2 Lap (prognozė)0

      Dalykas apie Adriaen Brouwer

      Kurios Adriaen Brouwer plėtojos yra populiariausios?

      Pirmoje vietoje yra Feeling – ji sulaukė 500 apsilankymų (11% viso Adriaen Brouwer peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra 10 dažniausiai peržiūromų darbų.

      Kiek žmonių skaitė apie Adriaen Brouwer svetainėje TopImpressionists.com?

      5.200 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.000 lankytojų paveikslų puslapio ir 4.200 lankytojų vieno paveikslą peržiūrint.

      Per kurius įrenginius skaitytojai stebi Adriaen Brouwer?

      Skaitytojai stebi Adriaen Brouwer per kompiuteriai (90%) ir telefonai (10%); kompiuteriai sudaro 90% apsilankymų.

      Kokie plėtmenai dominuoja skaitytojų pasirinkimuose Adriaen Brouwer?

      Melancholiškas (Emocinis tonas): 32% lankytojų, kol katalogo dalis yra 17%.