Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      André Derain skaitytojai ir dažniausiai peržiūromos plėtmenos

      1880 – 1954

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi André Derain puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      André Derain ir skaitytojai

      Per dvylika mėnesių laiko laiko TopImpressionists.com platformoje dažniausiai žiūrėto pagrindinis André Derain kūrinys buvo Čaringo Kryžius, Londonas: 5.700 apsilankymų, užėjęs 16% visų šio paveikslapių žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) ir Drying the Sails. André Derain iš viso sukvietė 40.100 apsilankymų: 7.700 puslapyje dailininko ir 32.400 vieniose plėtminėse drobulių puslapiuose. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius išliko 91% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laiminčias mėnesį vadinoti galima Lie 2026, kai aplankytojų buvo 19.200. Skaitytojai ateina Anglų (41%),Prancūzų (13%) ir Serbų (6%). Skaitytojai lankosi iš Prancūzija (26%),Jungtinės Amerikos Valstijos (17%) ir Jungtinė Karalystė (9%). Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (67%),telefonai (29%) ir planšetės (3%). Skaitytojus domina Vividūs (Spalvų intensyvumas): 73% lankytojų lankė 28% tapyrtojo katalogo.

      Daugiausia dėmesio sulaukia 10 plėstinio André Derain paveikslų

      Peržiūrėtos per pastarą dvylika mėnesių laikotarpį svetainėje TopImpressionists.com: dažniausiai peržiūromos 10 plėtojos André Derain, išvardijamos pagal populiarumo eilės tvarka.

      1. Čaringo Kryžius, Londonas 1 Čaringo Kryžius, Londonas 5.700 lankytojų · 16,0%
      2. Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) 2 Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure), 1905 1.800 lankytojų · 5,0%
      3. Drying the Sails 3 Drying the Sails, 1905 1.000 lankytojų · 2,8%
      4. Charing Cross Bridge 4 Charing Cross Bridge, 1906 900 lankytojų · 2,5%
      5. Cypresses 5 Cypresses, 1907 900 lankytojų · 2,5%
      6. Harlequinas ir Pierrotas 6 Harlequinas ir Pierrotas, 1924 800 lankytojų · 2,2%
      7. Woman in a Chemise 7 Woman in a Chemise, 1906 800 lankytojų · 2,2%
      8. The Lighthouse at Collioure 8 The Lighthouse at Collioure, 1905 800 lankytojų · 2,2%
      9. Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay 9 Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay, 1905 700 lankytojų · 2,0%
      10. Effect of Sun on the Water, London 10 Effect of Sun on the Water, London, 1906 700 lankytojų · 2,0%

      Kiek skaitytojų kas mėnesį lanko André Derain puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20260800
      Lie 20261.50017.700
      Rugp 20261.4005.500
      Rugs 20264.8008.400

      Kiek dažnai žiūrintys atveria André Derain plėtendinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kurios André Derain plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Landscape at Collioure (als…0000000003001001.100
      Fishing Boats, Colioure0000000003000200
      bathers00000000010000
      Fishing Boats, Collioure00000000030000
      Charing Cross from sw000000000100100300
      The beautiful model00000000001000
      London Bridge00000000020000
      Drying the Sails000000000400300300
      Mountains at Collioure0000000002002000
      Houses of Parliament at Nig…0000000004000100

      Kokius įrenginius naudoja skaitytojai, sekantys André Derain?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Peržiūrėti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai27.00067,3%
      telefonai11.80029,4%
      planšetės1.3003,2%

      Kuriomis kalbomis skaitytojas André Derain dominuoja?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Peržiūrėti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Anglų4.30041,0%
      Prancūzų1.40013,3%
      Serbų6005,7%
      Ispanų5004,8%
      Rusų5004,8%
      Slovakų5004,8%
      Olandų4003,8%
      Ukrainiečių4003,8%
      Danų3002,9%
      Chinese3002,9%

      Kiek lankytojų kasdien aplanko André Derain ir koks yra prognozė?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Peržiūrėti skaičius
      DienaPeržiūros
      Š 26 Rugs800
      S 27 Rugs600
      Pr 28 Rugs500
      A 29 Rugs900
      T 30 Rugs2.100
      K 1 Spa1.700
      P 2 Spa1.100
      Š 3 Spa600
      S 4 Spa1.000
      Pr 5 Spa2.000
      A 6 Spa1.200
      T 7 Spa2.300
      K 8 Spa700
      P 9 Spa1.000
      Š 10 Spa400
      S 11 Spa1.400
      Pr 12 Spa800
      A 13 Spa1.800
      T 14 Spa1.000
      K 15 Spa800
      P 16 Spa1.300
      Š 17 Spa (prognozė)600
      S 18 Spa (prognozė)900
      Pr 19 Spa (prognozė)1.000
      A 20 Spa (prognozė)1.200
      T 21 Spa (prognozė)1.700
      K 22 Spa (prognozė)1.000
      P 23 Spa (prognozė)1.100
      Š 24 Spa (prognozė)600
      S 25 Spa (prognozė)900
      Pr 26 Spa (prognozė)1.000
      A 27 Spa (prognozė)1.200
      T 28 Spa (prognozė)1.700
      K 29 Spa (prognozė)1.000
      P 30 Spa (prognozė)1.000
      Š 31 Spa (prognozė)500
      S 1 Lap (prognozė)900
      Pr 2 Lap (prognozė)1.000
      A 3 Lap (prognozė)1.200
      T 4 Lap (prognozė)1.600
      K 5 Lap (prognozė)1.000
      P 6 Lap (prognozė)1.000

      Dalykas apie André Derain

      Kurios André Derain plėtojos yra populiariausios?

      Pirmoje vietoje yra Čaringo Kryžius, Londonas – ji sulaukė 5.700 apsilankymų (16% viso André Derain peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra 10 dažniausiai peržiūromų darbų.

      Kiek žmonių skaitė apie André Derain svetainėje TopImpressionists.com?

      40.100 lankytojų per dvylika mėnesių: 7.700 lankytojų paveikslų puslapio ir 32.400 lankytojų vieno paveikslą peržiūrint.

      Per kurius įrenginius skaitytojai stebi André Derain?

      Skaitytojai stebi André Derain per kompiuteriai (67%),telefonai (29%) ir planšetės (3%); kompiuteriai sudaro 67% apsilankymų.

      Kuriomis kalbomis skaitytojai stebi André Derain?

      Anglų (41%),Prancūzų (13%) ir Serbų (6%) kalba. Didžiausias dalis tenka Anglų (41%).

      Kokie plėtmenai dominuoja skaitytojų pasirinkimuose André Derain?

      Vividūs (Spalvų intensyvumas): 73% lankytojų, kol katalogo dalis yra 28%.