André Derainskaitytojai ir dažniausiai peržiūromos plėtmenos
1880
–
1954
Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi André Derain puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
André Derain ir skaitytojai
Per dvylika mėnesių laiko laiko TopImpressionists.com platformoje dažniausiai žiūrėto pagrindinis André Derain kūrinys buvo Čaringo Kryžius, Londonas: 5.700 apsilankymų, užėjęs 16% visų šio paveikslapių žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) ir Drying the Sails. André Derain iš viso sukvietė 40.100 apsilankymų: 7.700 puslapyje dailininko ir 32.400 vieniose plėtminėse drobulių puslapiuose. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius išliko 91% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laiminčias mėnesį vadinoti galima Lie 2026, kai aplankytojų buvo 19.200. Skaitytojai ateina Anglų (41%),Prancūzų (13%) ir Serbų (6%). Skaitytojai lankosi iš Prancūzija (26%),Jungtinės Amerikos Valstijos (17%) ir Jungtinė Karalystė (9%). Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (67%),telefonai (29%) ir planšetės (3%). Skaitytojus domina Vividūs (Spalvų intensyvumas): 73% lankytojų lankė 28% tapyrtojo katalogo.
Daugiausia dėmesio sulaukia 10 plėstinio André Derain paveikslų
Peržiūrėtos per pastarą dvylika mėnesių laikotarpį svetainėje TopImpressionists.com: dažniausiai peržiūromos 10 plėtojos André Derain, išvardijamos pagal populiarumo eilės tvarka.
Kiek skaitytojų kas mėnesį lanko André Derain puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Spa 2025
0
0
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
0
800
Lie 2026
1.500
17.700
Rugp 2026
1.400
5.500
Rugs 2026
4.800
8.400
Kiek dažnai žiūrintys atveria André Derain plėtendinius?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie plėtočiai pasirenka André Derain kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Aktyvus
30,8%
53,4%
Raminanti
7,7%
14,2%
Ramybė
7,7%
13,4%
Žemiškos
7,7%
7,7%
Dramatiškumas
23,1%
3,2%
Elegantiška
15,4%
2,4%
Romantiška
0,0%
3,2%
Klasika
7,7%
1,2%
Emocinis tonas
Emocinis tonas
Darbai
Peržiūros
Energiškas
23,1%
51,2%
Refleksyvus
30,8%
14,8%
Raminantis
7,7%
10,4%
Nostalgiška
0,0%
7,2%
Raminantis
0,0%
6,8%
Melancholiškas
7,7%
5,2%
Džiugus
0,0%
2,4%
Dramatiškas
15,4%
1,2%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
20,0%
9,0%
Švelnus šešėlis
38,0%
21,3%
Švelni apšvietimo intensyvumas
24,0%
48,2%
Šviesos intensyvumas: ryški
8,0%
18,5%
Šviesus
10,0%
3,1%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
24,0%
5,6%
Subtili spalva
22,0%
10,1%
Subtilus ir subalansuotas
28,0%
19,6%
Ryški spalvų išraiška
26,0%
43,7%
Ryški spalva
0,0%
21,0%
Spalvų paletė
Spalvų paletė
Darbai
Peržiūros
Tamsūs tonai
20,0%
53,0%
Žemiški tonai
55,0%
30,2%
Neutralios spalvos
12,5%
9,2%
Pastelinės spalvos
7,5%
3,2%
Gamta
2,5%
2,5%
Šiltos spalvos
0,0%
1,4%
Monochrominis
2,5%
0,4%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
18,0%
7,6%
Subalansuota
54,0%
19,6%
Vividūs
28,0%
72,8%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
10,0%
3,1%
Švelnus
28,0%
15,1%
Subalansuotas
8,0%
8,4%
Ryški
24,0%
27,5%
Pareiškimas
30,0%
45,9%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
32,0%
56,6%
Švelniai suderinta paletė
10,0%
14,3%
Subalansuota harmonija
8,0%
13,7%
Stiprus spalvų vientisumas
22,0%
10,1%
Suvarta paletė
28,0%
5,3%
Kurios André Derain plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
Darbai
Spa 2025
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
Landscape at Collioure (als…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
1.100
Fishing Boats, Colioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Fishing Boats, Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
The beautiful model
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Houses of Parliament at Nig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Kokius įrenginius naudoja skaitytojai, sekantys André Derain?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti skaičius
Įrenginys
Peržiūros
Dalintis
kompiuteriai
27.000
67,3%
telefonai
11.800
29,4%
planšetės
1.300
3,2%
Kuriomis kalbomis skaitytojas André Derain dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti skaičius
Kalba
Peržiūros
Dalintis
Anglų
4.300
41,0%
Prancūzų
1.400
13,3%
Serbų
600
5,7%
Ispanų
500
4,8%
Rusų
500
4,8%
Slovakų
500
4,8%
Olandų
400
3,8%
Ukrainiečių
400
3,8%
Danų
300
2,9%
Chinese
300
2,9%
Kiek lankytojų kasdien aplanko André Derain ir koks yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
Diena
Peržiūros
Š 26 Rugs
800
S 27 Rugs
600
Pr 28 Rugs
500
A 29 Rugs
900
T 30 Rugs
2.100
K 1 Spa
1.700
P 2 Spa
1.100
Š 3 Spa
600
S 4 Spa
1.000
Pr 5 Spa
2.000
A 6 Spa
1.200
T 7 Spa
2.300
K 8 Spa
700
P 9 Spa
1.000
Š 10 Spa
400
S 11 Spa
1.400
Pr 12 Spa
800
A 13 Spa
1.800
T 14 Spa
1.000
K 15 Spa
800
P 16 Spa
1.300
Š 17 Spa (prognozė)
600
S 18 Spa (prognozė)
900
Pr 19 Spa (prognozė)
1.000
A 20 Spa (prognozė)
1.200
T 21 Spa (prognozė)
1.700
K 22 Spa (prognozė)
1.000
P 23 Spa (prognozė)
1.100
Š 24 Spa (prognozė)
600
S 25 Spa (prognozė)
900
Pr 26 Spa (prognozė)
1.000
A 27 Spa (prognozė)
1.200
T 28 Spa (prognozė)
1.700
K 29 Spa (prognozė)
1.000
P 30 Spa (prognozė)
1.000
Š 31 Spa (prognozė)
500
S 1 Lap (prognozė)
900
Pr 2 Lap (prognozė)
1.000
A 3 Lap (prognozė)
1.200
T 4 Lap (prognozė)
1.600
K 5 Lap (prognozė)
1.000
P 6 Lap (prognozė)
1.000
Dalykas apie André Derain
Kurios André Derain plėtojos yra populiariausios?
Pirmoje vietoje yra Čaringo Kryžius, Londonas – ji sulaukė 5.700 apsilankymų (16% viso André Derain peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra 10 dažniausiai peržiūromų darbų.
Kiek žmonių skaitė apie André Derain svetainėje TopImpressionists.com?
40.100 lankytojų per dvylika mėnesių: 7.700 lankytojų paveikslų puslapio ir 32.400 lankytojų vieno paveikslą peržiūrint.
Per kurius įrenginius skaitytojai stebi André Derain?
Skaitytojai stebi André Derain per kompiuteriai (67%),telefonai (29%) ir planšetės (3%); kompiuteriai sudaro 67% apsilankymų.
Kuriomis kalbomis skaitytojai stebi André Derain?
Anglų (41%),Prancūzų (13%) ir Serbų (6%) kalba. Didžiausias dalis tenka Anglų (41%).
Kokie plėtmenai dominuoja skaitytojų pasirinkimuose André Derain?
Vividūs (Spalvų intensyvumas): 73% lankytojų, kol katalogo dalis yra 28%.