Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Annibale Carracci skaitytojai ir dažniausiai peržiūromos plėtmenos

      1560 – 1609

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Annibale Carracci puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Annibale Carracci ir skaitytojai

      Per dvylika mėnesių laiko laiko TopImpressionists.com platformoje dažniausiai žiūrėto pagrindinis Annibale Carracci kūrinys buvo Herkulės pasirinkimas: 3.100 apsilankymų, užėjęs 12% visų šio paveikslapių žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra The Galleria Farnese ir Ežero krajobūdis. Annibale Carracci iš viso sukvietė 26.000 apsilankymų: 3.500 puslapyje dailininko ir 22.500 vieniose plėtminėse drobulių puslapiuose. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius išliko 50% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laiminčias mėnesį vadinoti galima Lie 2026, kai aplankytojų buvo 19.300. Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%). Skaitytojus domina Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): 60% lankytojų lankė 38% tapyrtojo katalogo.

      Daugiausia dėmesio sulaukia 10 plėstinio Annibale Carracci paveikslų

      Peržiūrėtos per pastarą dvylika mėnesių laikotarpį svetainėje TopImpressionists.com: dažniausiai peržiūromos 10 plėtojos Annibale Carracci, išvardijamos pagal populiarumo eilės tvarka.

      1. Herkulės pasirinkimas 1 Herkulės pasirinkimas, 1596 3.100 lankytojų · 11,7%
      2. The Galleria Farnese 2 The Galleria Farnese, 1597 1.000 lankytojų · 3,8%
      3. Ežero krajobūdis 3 Ežero krajobūdis, 1589 800 lankytojų · 3,0%
      4. Venus with a Satyr and Cupids 4 Venus with a Satyr and Cupids, 1588 700 lankytojų · 2,6%
      5. Hercules at the Crossroads 5 Hercules at the Crossroads, 1596 700 lankytojų · 2,6%
      6. Triumph of Bacchus and Ariadne 6 Triumph of Bacchus and Ariadne, 1597 700 lankytojų · 2,6%
      7. The Cyclops Polyphemus 7 The Cyclops Polyphemus, 1595 700 lankytojų · 2,6%
      8. Two Children Teasing a Cat 8 Two Children Teasing a Cat, 1588 600 lankytojų · 2,3%
      9. The Temptation of St Anthony Abbot 9 The Temptation of St Anthony Abbot, 1597 600 lankytojų · 2,3%
      10. The Holy Family with the Infant Saint John the Baptist 10 The Holy Family with the Infant Saint John the Baptist 600 lankytojų · 2,3%

      Kiek skaitytojų kas mėnesį lanko Annibale Carracci puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 202601.700
      Lie 20261.90017.400
      Rugp 20264001.600
      Rugs 20261.2001.800

      Kiek dažnai žiūrintys atveria Annibale Carracci plėtendinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kurios Annibale Carracci plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      The beaneater Sun000000000000
      The Choice of Heracles00000000010000
      Herkulės pasirinkimas000000004002.100200100
      Ežero krajobūdis000000000500200100
      Mocking of Christ0000000004000100
      Pieta0000000001000300
      The Galleria Farnese00000000030000
      Venus, Adonis, and Cupid0000000001000100
      Assumption of Mary000000000000
      Venus with Two Frolicking C…000000000000

      Kokius įrenginius naudoja skaitytojai, sekantys Annibale Carracci?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Peržiūrėti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai22.90088,1%
      telefonai2.70010,4%
      planšetės4001,5%

      Kuriomis kalbomis skaitytojas Annibale Carracci dominuoja?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Peržiūrėti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Anglų50031,2%
      Kroatų20012,5%
      Vokiečių1006,2%
      Ispanų1006,2%
      Prancūzų1006,2%
      Japonų1006,2%
      Korėjiečių1006,2%
      Olandų1006,2%
      Protugalų1006,2%
      Rusų1006,2%

      Kiek lankytojų kasdien aplanko Annibale Carracci ir koks yra prognozė?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Peržiūrėti skaičius
      DienaPeržiūros
      Pr 5 Spa0
      A 6 Spa300
      T 7 Spa300
      K 8 Spa600
      P 9 Spa0
      Š 10 Spa100
      S 11 Spa300
      Pr 12 Spa400
      A 13 Spa500
      T 14 Spa400
      K 15 Spa500
      P 16 Spa400
      Š 17 Spa200
      S 18 Spa700
      Pr 19 Spa500
      A 20 Spa2.300
      T 21 Spa1.000
      K 22 Spa300
      P 23 Spa300
      Š 24 Spa700
      S 25 Spa1.600
      Pr 26 Spa (prognozė)700
      A 27 Spa (prognozė)2.400
      T 28 Spa (prognozė)1.300
      K 29 Spa (prognozė)1.100
      P 30 Spa (prognozė)500
      Š 31 Spa (prognozė)800
      S 1 Lap (prognozė)2.000
      Pr 2 Lap (prognozė)800
      A 3 Lap (prognozė)2.900
      T 4 Lap (prognozė)1.600
      K 5 Lap (prognozė)1.300
      P 6 Lap (prognozė)700
      Š 7 Lap (prognozė)900
      S 8 Lap (prognozė)2.400
      Pr 9 Lap (prognozė)1.000
      A 10 Lap (prognozė)3.300
      T 11 Lap (prognozė)1.800
      K 12 Lap (prognozė)1.500
      P 13 Lap (prognozė)800
      Š 14 Lap (prognozė)1.100
      S 15 Lap (prognozė)2.800

      Dalykas apie Annibale Carracci

      Kurios Annibale Carracci plėtojos yra populiariausios?

      Pirmoje vietoje yra Herkulės pasirinkimas – ji sulaukė 3.100 apsilankymų (12% viso Annibale Carracci peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra 10 dažniausiai peržiūromų darbų.

      Kiek žmonių skaitė apie Annibale Carracci svetainėje TopImpressionists.com?

      26.000 lankytojų per dvylika mėnesių: 3.500 lankytojų paveikslų puslapio ir 22.500 lankytojų vieno paveikslą peržiūrint.

      Per kurius įrenginius skaitytojai stebi Annibale Carracci?

      Skaitytojai stebi Annibale Carracci per kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%); kompiuteriai sudaro 88% apsilankymų.

      Kokie plėtmenai dominuoja skaitytojų pasirinkimuose Annibale Carracci?

      Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): 60% lankytojų, kol katalogo dalis yra 38%.