Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Anton Raphael Mengs Populiarumo ir lankytojų statistika

      1728 – 1779

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Anton Raphael Mengs puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Anton Raphael Mengs skaičiuose

      Atėnų mokykla yra dažnai peržiūrimas Anton Raphael Mengs kūrinys: 12 mėnesių per 3.200 apsilankymų, užėjęs 30% peržiūrų dalį. Tada Parnassus (study) ir Johann Joachim Winckelmann (1717–1768). Iš visų 8.900 apsilankymų: 1.100 puslapio lankytojų, 7.800 – paveikslų lankytojų. Žibrintis tampa ryškiau: Rugs 2026 lankytojų buvo 25% daugiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikus: 6.900 apsilankymų. Skaitytojų įrenginiai: kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%). R^Įkvepiantis (Nuotaika) apima 41% lankytojų lankymų 3% katalogo.

      Anton Raphael Mengs: 10 dažniausiai atidarinamų plėnus skaitytojai žiūri

      Šis sąrašas suformuotas pagal realius lankytojus TopImpressionists.com, per dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo įvertinimą. Pirma vieta atiduojama dažniausiai lankomam Anton Raphael Mengs platinamam platinamam audiniui.

      1. Atėnų mokykla 1 Atėnų mokykla, 1509 3.200 lankytojų · 29,9%
      2. Parnassus (study) 2 Parnassus (study), 1760 900 lankytojų · 8,4%
      3. Johann Joachim Winckelmann (1717–1768) 3 Johann Joachim Winckelmann (1717–1768), 1777 600 lankytojų · 5,6%
      4. The Holy Family 4 The Holy Family, 1760 600 lankytojų · 5,6%
      5. Maria Luisa of Parma 5 Maria Luisa of Parma, 1765 500 lankytojų · 4,7%
      6. The Penitent Magdalene 6 The Penitent Magdalene, 1752 400 lankytojų · 3,7%
      7. Portrait of Peter Leopold of Habsburg-Lorraine (later Leopold II) 7 Portrait of Peter Leopold of Habsburg-Lorraine (later Leopold II), 1770 300 lankytojų · 2,8%
      8. Perseus and Andromeda 8 Perseus and Andromeda, 1774 300 lankytojų · 2,8%
      9. Charles IV as Prince 9 Charles IV as Prince, 1765 300 lankytojų · 2,8%
      10. Self-Portrait 10 Self-Portrait, 1744 300 lankytojų · 2,8%

      Kaip kas mėnesį pasikeičia Anton Raphael Mengs skaitytojų skaičius?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 2026100100
      Lie 20269006.000
      Rugp 2026100700
      Rugs 202601.000

      Kiek kartų per metus buvo peržiūrėti Anton Raphael Mengs plėtojamieji drobų darbai?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kaip Anton Raphael Mengs mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Johann Joachim Winckelmann…000000000400100100
      Perseus and Andromeda000000000100100100
      Parnassus (study)00000000000100
      Maria Luisa of Parma00000000050000
      Self Portrait000000000000
      The Holy Family00000000000300
      The Penitent Magdalene00000000040000
      Archduke Ferdinand and Arch…000000000000
      Infante Francisco Javier of…000000000000
      Charles IV as Prince0000000002000100

      Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip skaityta Anton Raphael Mengs?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Rodyti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai7.80087,6%
      telefonai90010,1%
      planšetės2002,2%

      Kuriomis kalbomis dominuoja Anton Raphael Mengs kūrybos skaitytojai?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Rodyti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Lietuvių10050,0%
      Turkų10050,0%

      Kokia yra kasdienė Anton Raphael Mengs lankytojų sūkaitas ir kas bus toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Rodyti skaičius
      DienaPeržiūros
      Pr 5 Spa0
      A 6 Spa100
      T 7 Spa200
      K 8 Spa300
      P 9 Spa0
      Š 10 Spa100
      S 11 Spa0
      Pr 12 Spa0
      A 13 Spa100
      T 14 Spa200
      K 15 Spa0
      P 16 Spa0
      Š 17 Spa0
      S 18 Spa300
      Pr 19 Spa200
      A 20 Spa300
      T 21 Spa200
      K 22 Spa0
      P 23 Spa100
      Š 24 Spa0
      S 25 Spa300
      Pr 26 Spa (prognozė)100
      A 27 Spa (prognozė)300
      T 28 Spa (prognozė)300
      K 29 Spa (prognozė)200
      P 30 Spa (prognozė)100
      Š 31 Spa (prognozė)100
      S 1 Lap (prognozė)300
      Pr 2 Lap (prognozė)100
      A 3 Lap (prognozė)300
      T 4 Lap (prognozė)400
      K 5 Lap (prognozė)200
      P 6 Lap (prognozė)100
      Š 7 Lap (prognozė)100
      S 8 Lap (prognozė)400
      Pr 9 Lap (prognozė)100
      A 10 Lap (prognozė)300
      T 11 Lap (prognozė)400
      K 12 Lap (prognozė)200
      P 13 Lap (prognozė)100
      Š 14 Lap (prognozė)100
      S 15 Lap (prognozė)400

      Anton Raphael Mengs: trumpi atsakymai

      Kuris Anton Raphael Mengs plėslas yra dažniausiai žiūrimas?

      Atėnų mokykla: 3.200 lankytojų, tai sudaro 30% viso Anton Raphael Mengs lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

      Kiek lankytojų lankosi Anton Raphael Mengs?

      8.900 per dvylika mėnesių (1.100 paveikslų puslapio lankytojų, 7.800 drobų lankytojų).

      Ar skaitytojai žiūri Anton Raphael Mengs telefonu ar kompiuteriu?

      Abiejuose: kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%); lyderauja kompiuteriai su 88% dalimi.

      Ar skaitytojai teikiamą svarbą skiria tam, kokio tipo platinos darbuos Anton Raphael Mengs?

      Taip, Įkvepiantis (Nuotaika): 41% lankytų lankytų katalogo 3% dalies.