Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Bartolomé Esteban Murillo puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
Bartolomé Esteban Murillo: ką pasako metų lankytojų skaičius
Dažniausiai peržiūrimas plėtinis yra Immaculate Conception of Soult: 1.800 peržiūrų per metus, tai sudaro 5% viso to, kas buvo perskaityta apie Bartolomé Esteban Murillo. Toliausiai yra the immaculate conception ir The Assumption of the Virgin. Daigto puslapio lankytojų: 3.600. Plėtojų: 30.500. Iš viso: 34.100. Skaitytojų skaičius auga: 2% daugiau apsilankymų laikotarpyje nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026, 22.800 lankytojų. Skaitytojai kalba Prancūzų (39%),Ispanų (29%) ir Anglų (6%). Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (78%),telefonai (21%) ir planšetės (1%). Jie renkasi Eteriška (Nuotaika daugiau, nei siūlo katalogas: 42% lankytojų, 22% płatinų.
10 dažniausiai peržiūrimiausi Bartolomé Esteban Murillo plėtojai darbai
10 vaizdalų Bartolomé Esteban Murillo, kuriuos TopImpressionists.com skaitytojai dažniausiai žiūrėjo per pastaruosius dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.
Kada skaitytojai lanko Bartolomé Esteban Murillo puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Spa 2025
0
0
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
100
700
Lie 2026
1.100
21.700
Rugp 2026
100
5.100
Rugs 2026
2.300
3.000
Kada skaitytojai atveria Bartolomé Esteban Murillo plėstinius?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi Bartolomé Esteban Murillo skaitytojai, palcomparedavus su tuo, ką sukūrė tapininkas?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Skaičiai lentelėje
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Eteriška
22,2%
42,5%
Dramatiškumas
22,2%
20,7%
Raminanti
0,0%
11,4%
Ramybė
11,1%
6,2%
Elegantiška
11,1%
5,7%
Įkvepiantis
0,0%
5,2%
Romantiška
0,0%
3,6%
Mistika
11,1%
2,1%
Emocinis tonas
Emocinis tonas
Darbai
Peržiūros
Dvasinis
44,4%
63,7%
Refleksyvus
11,1%
9,3%
Raminantis
11,1%
7,8%
Dramatiškas
0,0%
3,6%
Eterinis
11,1%
2,6%
Raminantis
0,0%
2,6%
Melancholiškas
0,0%
2,6%
Nostalgiška
0,0%
2,6%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
48,0%
47,5%
Švelnus šešėlis
32,0%
33,7%
Švelni apšvietimo intensyvumas
12,0%
15,8%
Šviesos intensyvumas: ryški
4,0%
2,9%
Šviesus
4,0%
0,0%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
44,0%
27,6%
Subtili spalva
30,0%
34,3%
Subtilus ir subalansuotas
16,0%
28,1%
Ryški spalvų išraiška
10,0%
10,0%
Ryški spalva
0,0%
0,0%
Spalvų paletė
Spalvų paletė
Darbai
Peržiūros
Žemiški tonai
73,2%
83,9%
Tamsūs tonai
14,6%
12,5%
Neutralios spalvos
9,8%
3,2%
Monochrominis
2,4%
0,3%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
50,0%
38,7%
Subalansuota
40,0%
53,4%
Vividūs
10,0%
7,9%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
14,0%
3,2%
Švelnus
14,0%
13,5%
Subalansuotas
12,0%
9,1%
Ryški
24,0%
22,6%
Pareiškimas
36,0%
51,6%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
12,0%
6,7%
Švelniai suderinta paletė
6,0%
5,0%
Subalansuota harmonija
14,0%
12,9%
Stiprus spalvų vientisumas
44,0%
57,5%
Suvarta paletė
24,0%
17,9%
Kokie yra mėgstamiausi Bartolomé Esteban Murillo plėtojai, mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
Darbai
Spa 2025
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
Pralengusio sūnaus grįžimas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
Immaculate Conception of So…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
300
The Holy Family with the Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Four Figures on a Step
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
The Immaculate Conception (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A Knight of Alcántara or Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child in Glory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Adoration of the Magi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Le jeune mendiant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Kokie įrenginiai naudojami Bartolomé Esteban Murillo skaitytojų?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Skaičiai lentelėje
Įrenginys
Peržiūros
Dalintis
kompiuteriai
26.500
77,7%
telefonai
7.100
20,8%
planšetės
500
1,5%
Štai kokioji kalba skaitytojai domisi kūrybiniais darbais Bartolomé Esteban Murillo?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Skaičiai lentelėje
Kalba
Peržiūros
Dalintis
Prancūzų
1.200
38,7%
Ispanų
900
29,0%
Anglų
200
6,5%
Vengrų
200
6,5%
Italų
200
6,5%
Protugalų
100
3,2%
Rusų
100
3,2%
Slovakų
100
3,2%
Švedų
100
3,2%
Kiek per dieną lankytojų turi Bartolomé Esteban Murillo ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Skaičiai lentelėje
Diena
Peržiūros
P 25 Rugs
200
Š 26 Rugs
400
S 27 Rugs
300
Pr 28 Rugs
900
A 29 Rugs
300
T 30 Rugs
400
K 1 Spa
900
P 2 Spa
100
Š 3 Spa
400
S 4 Spa
300
Pr 5 Spa
400
A 6 Spa
900
T 7 Spa
600
K 8 Spa
400
P 9 Spa
100
Š 10 Spa
0
S 11 Spa
700
Pr 12 Spa
0
A 13 Spa
800
T 14 Spa
300
K 15 Spa
600
P 16 Spa (prognozė)
100
Š 17 Spa (prognozė)
200
S 18 Spa (prognozė)
300
Pr 19 Spa (prognozė)
300
A 20 Spa (prognozė)
500
T 21 Spa (prognozė)
300
K 22 Spa (prognozė)
400
P 23 Spa (prognozė)
100
Š 24 Spa (prognozė)
200
S 25 Spa (prognozė)
300
Pr 26 Spa (prognozė)
300
A 27 Spa (prognozė)
400
T 28 Spa (prognozė)
300
K 29 Spa (prognozė)
400
P 30 Spa (prognozė)
100
Š 31 Spa (prognozė)
100
S 1 Lap (prognozė)
200
Pr 2 Lap (prognozė)
200
A 3 Lap (prognozė)
300
T 4 Lap (prognozė)
200
K 5 Lap (prognozė)
300
Klausimai apie Bartolomé Esteban Murillo, kuriuos užduoda skaitytojai
Kurios Bartolomé Esteban Murillo plėtojos yra dažniausiai atidariamos?
Immaculate Conception of Soult pirmiausia: 1.800 apžiūrų, tai sudaro 5% viso žiūrovų skaičiaus. Aukščiau yra išrinktos 10 plėtojos.
Kokia Bartolomé Esteban Murillo auditorija platformoje TopImpressionists.com?
34.100 lankytojų per dvylika mėnesių: 3.600 puslapyje paveilsnio, 30.500 paveislinu.