Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Beatrice Kreloff skaitytojai ir dažniausiai peržiūromos plėtmenos

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Beatrice Kreloff puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Beatrice Kreloff ir skaitytojai

      Per dvylika mėnesių laiko laiko TopImpressionists.com platformoje dažniausiai žiūrėto pagrindinis Beatrice Kreloff kūrinys buvo Figure 13: 200 apsilankymų, užėjęs 33% visų šio paveikslapių žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Figure 8 ir Figure 17. Beatrice Kreloff iš viso sukvietė 1.000 apsilankymų: 400 puslapyje dailininko ir 600 vieniose plėtminėse drobulių puslapiuose. Laiminčias mėnesį vadinoti galima Lie 2026, kai aplankytojų buvo 900. Skaitytojus domina Šviesus (Švytėjimas): 33% lankytojų lankė 8% tapyrtojo katalogo.

      Daugiausia dėmesio sulaukia 5 plėstinio Beatrice Kreloff paveikslų

      Peržiūrėtos per pastarą dvylika mėnesių laikotarpį svetainėje TopImpressionists.com: dažniausiai peržiūromos 5 plėtojos Beatrice Kreloff, išvardijamos pagal populiarumo eilės tvarka.

      1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 lankytojų · 33,3%
      2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 lankytojų · 16,7%
      3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 lankytojų · 16,7%
      4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 lankytojų · 16,7%
      5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 lankytojų · 16,7%

      Kiek skaitytojų kas mėnesį lanko Beatrice Kreloff puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20260100
      Lie 2026400500
      Rugp 202600
      Rugs 202600

      Kiek dažnai žiūrintys atveria Beatrice Kreloff plėtendinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kurios Beatrice Kreloff plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Figure 9000000000000
      Figure 800000000100000
      Figure 1600000000010000
      Figure 5000000000000
      Figure 4000000000000
      Figure 1700000000010000
      Figure000000000000
      Figure 1300000000020000
      Figure 7000000000000
      Figure 14000000000000

      Kuriomis kalbomis skaitytojas Beatrice Kreloff dominuoja?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Kiek lankytojų kasdien aplanko Beatrice Kreloff ir koks yra prognozė?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Peržiūrėti skaičius
      DienaPeržiūros
      P 25 Rugs0
      Š 26 Rugs0
      S 27 Rugs0
      Pr 28 Rugs0
      A 29 Rugs0
      T 30 Rugs0
      K 1 Spa0
      P 2 Spa0
      Š 3 Spa0
      S 4 Spa0
      Pr 5 Spa0
      A 6 Spa0
      T 7 Spa0
      K 8 Spa0
      P 9 Spa0
      Š 10 Spa0
      S 11 Spa0
      Pr 12 Spa0
      A 13 Spa0
      T 14 Spa0
      K 15 Spa0
      P 16 Spa (prognozė)0
      Š 17 Spa (prognozė)0
      S 18 Spa (prognozė)0
      Pr 19 Spa (prognozė)0
      A 20 Spa (prognozė)0
      T 21 Spa (prognozė)0
      K 22 Spa (prognozė)0
      P 23 Spa (prognozė)0
      Š 24 Spa (prognozė)0
      S 25 Spa (prognozė)0
      Pr 26 Spa (prognozė)0
      A 27 Spa (prognozė)0
      T 28 Spa (prognozė)0
      K 29 Spa (prognozė)0
      P 30 Spa (prognozė)0
      Š 31 Spa (prognozė)0
      S 1 Lap (prognozė)0
      Pr 2 Lap (prognozė)0
      A 3 Lap (prognozė)0
      T 4 Lap (prognozė)0
      K 5 Lap (prognozė)0

      Dalykas apie Beatrice Kreloff

      Kurios Beatrice Kreloff plėtojos yra populiariausios?

      Pirmoje vietoje yra Figure 13 – ji sulaukė 200 apsilankymų (33% viso Beatrice Kreloff peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra 5 dažniausiai peržiūromų darbų.

      Kiek žmonių skaitė apie Beatrice Kreloff svetainėje TopImpressionists.com?

      1.000 lankytojų per dvylika mėnesių: 400 lankytojų paveikslų puslapio ir 600 lankytojų vieno paveikslą peržiūrint.

      Kokie plėtmenai dominuoja skaitytojų pasirinkimuose Beatrice Kreloff?

      Šviesus (Švytėjimas): 33% lankytojų, kol katalogo dalis yra 8%.