Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Caravaggio Populiarumo ir lankytojų statistika

      1571 – 1610

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Caravaggio puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Caravaggio skaičiuose

      Šv. Mato pašaukimas yra dažnai peržiūrimas Caravaggio kūrinys: 12 mėnesių per 41.100 apsilankymų, užėjęs 13% peržiūrų dalį. Tada Dievų Motinos mirtis ir Narciso. Iš visų 366.600 apsilankymų: 73.800 puslapio lankytojų, 292.800 – paveikslų lankytojų. Šviesa šiek tiek slimba: Rugs 2026 lankytojų buvo 18% mažiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikus: 147.100 apsilankymų. Skaitytojų kalbos: Anglų (21%),Gruzinų (11%) ir Protugalų (10%). Skaitytojų šalys: Gruzija (15%),Pietų Korėja (14%) ir Italija (12%). Skaitytojų įrenginiai: kompiuteriai (54%),telefonai (43%) ir planšetės (4%). R^Raminanti (Kontrastas) apima 29% lankytojų lankymų 6% katalogo.

      Caravaggio: 10 dažniausiai atidarinamų plėnus skaitytojai žiūri

      Šis sąrašas suformuotas pagal realius lankytojus TopImpressionists.com, per dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo įvertinimą. Pirma vieta atiduojama dažniausiai lankomam Caravaggio platinamam platinamam audiniui.

      1. Šv. Mato pašaukimas 1 Šv. Mato pašaukimas, 1599 41.100 lankytojų · 13,0%
      2. Dievų Motinos mirtis 2 Dievų Motinos mirtis, 1601 32.700 lankytojų · 10,3%
      3. Narciso 3 Narciso, 1599 26.000 lankytojų · 8,2%
      4. Kanestra vaisių (Caravaggio) 4 Kanestra vaisių (Caravaggio), 1596 17.900 lankytojų · 5,7%
      5. Draudės mirtis (detale) 5 Draudės mirtis (detale), 1605 7.100 lankytojų · 2,2%
      6. Juditos Nykdymo Holoferno 6 Juditos Nykdymo Holoferno, 1598 6.500 lankytojų · 2,1%
      7. Ecce Homo 7 Ecce Homo, 1609 5.600 lankytojų · 1,8%
      8. Šventosios Mato Įkvėpimas 8 Šventosios Mato Įkvėpimas 5.400 lankytojų · 1,7%
      9. Salome su Švėjos galva Jono Švietėjo 9 Salome su Švėjos galva Jono Švietėjo, 1607 5.100 lankytojų · 1,6%
      10. Muzikantai 10 Muzikantai, 1595 4.400 lankytojų · 1,4%

      Kaip kas mėnesį pasikeičia Caravaggio skaitytojų skaičius?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20263002.400
      Lie 202621.400125.700
      Rugp 202622.00096.800
      Rugs 202630.10067.900

      Kiek kartų per metus buvo peržiūrėti Caravaggio plėtojamieji drobų darbai?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kaip Caravaggio mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Šv. Mato pašaukimas0000000030012.20014.40011.000
      Narciso0000000007.4008.9008.400
      Muzikantai000000001002.300900800
      Juditos Nykdymo Holoferno0000000002.3001.4002.100
      Kristaus paimtis000000002002.2004001.200
      Ecce Homo000000001001.4001.3002.000
      Paskapusė Emmaus000000000900600500
      Salome su Švėjos galva Jono…0000000001.4002.1001.500
      Šventosios Mato Įkvėpimas0000000001.8007002.200
      Entombment of Christ0000000008003001.000

      Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip skaityta Caravaggio?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Rodyti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai196.80053,7%
      telefonai156.50042,7%
      planšetės13.3003,6%

      Kuriomis kalbomis dominuoja Caravaggio kūrybos skaitytojai?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Rodyti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Anglų6.80020,7%
      Gruzinų3.50010,6%
      Protugalų3.40010,3%
      Rusų2.9008,8%
      Ispanų2.5007,6%
      Italų2.0006,1%
      Korėjiečių2.0006,1%
      Bulgarų1.3004,0%
      Vengrų1.2003,6%
      Serbų1.0003,0%

      Kokia yra kasdienė Caravaggio lankytojų sūkaitas ir kas bus toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Rodyti skaičius
      DienaPeržiūros
      A 22 Rugs4.600
      T 23 Rugs4.100
      K 24 Rugs5.900
      P 25 Rugs2.500
      Š 26 Rugs2.700
      S 27 Rugs5.500
      Pr 28 Rugs4.800
      A 29 Rugs6.700
      T 30 Rugs4.700
      K 1 Spa4.600
      P 2 Spa2.900
      Š 3 Spa4.200
      S 4 Spa5.100
      Pr 5 Spa5.100
      A 6 Spa5.200
      T 7 Spa4.100
      K 8 Spa10.700
      P 9 Spa4.600
      Š 10 Spa3.400
      S 11 Spa6.900
      Pr 12 Spa6.500
      A 13 Spa (prognozė)7.300
      T 14 Spa (prognozė)5.700
      K 15 Spa (prognozė)9.300
      P 16 Spa (prognozė)4.400
      Š 17 Spa (prognozė)4.500
      S 18 Spa (prognozė)7.700
      Pr 19 Spa (prognozė)7.200
      A 20 Spa (prognozė)7.900
      T 21 Spa (prognozė)6.200
      K 22 Spa (prognozė)10.200
      P 23 Spa (prognozė)4.800
      Š 24 Spa (prognozė)4.900
      S 25 Spa (prognozė)8.400
      Pr 26 Spa (prognozė)7.900
      A 27 Spa (prognozė)8.500
      T 28 Spa (prognozė)6.600
      K 29 Spa (prognozė)10.900
      P 30 Spa (prognozė)5.100
      Š 31 Spa (prognozė)5.300
      S 1 Lap (prognozė)9.000
      Pr 2 Lap (prognozė)8.400

      Caravaggio: trumpi atsakymai

      Kuris Caravaggio plėslas yra dažniausiai žiūrimas?

      Šv. Mato pašaukimas: 41.100 lankytojų, tai sudaro 13% viso Caravaggio lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

      Kiek lankytojų lankosi Caravaggio?

      366.600 per dvylika mėnesių (73.800 paveikslų puslapio lankytojų, 292.800 drobų lankytojų).

      Ar skaitytojai žiūri Caravaggio telefonu ar kompiuteriu?

      Abiejuose: kompiuteriai (54%),telefonai (43%) ir planšetės (4%); lyderauja kompiuteriai su 54% dalimi.

      Ar Caravaggio skaitymas pasiekiamas keliais kalpomis?

      Taip: Anglų (21%),Gruzinų (11%) ir Protugalų (10%). Lyderiuoju yra Anglų su dalimi 21%.

      Ar skaitytojai teikiamą svarbą skiria tam, kokio tipo platinos darbuos Caravaggio?

      Taip, Raminanti (Kontrastas): 29% lankytų lankytų katalogo 6% dalies.